Rahim filmi çektirenler ve hamile kalanlar

Arkadaşlar merhaba ben daha öncede yazmıştım bu ay hsg çektirdim ve döngümün 11. Gününden itibaren ovulasyon testi yaptım ama bir türlü pik göremedim aceba yumurtlama olmadı mı diye 21. Gün progesteron baktırdım 21.31 çıkmıştı o gün bıraktım ovu. Yapmaya bugün merak ettim yapayım dedim ve pik. Bu nasıl oluyor anlamadım şimdi yeni mi yumurtlama oluyor reglime 4 yada 5 gün var döngümün 26. Günündeyim eğer öyleyle progesteron neden yüksek çıktı aceba bilgisi olan var mı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 46
Arkadaşlar merhaba ben daha öncede yazmıştım bu ay hsg çektirdim ve döngümün 11. Gününden itibaren ovulasyon testi yaptım ama bir türlü pik göremedim aceba yumurtlama olmadı mı diye 21. Gün progesteron baktırdım 21.31 çıkmıştı o gün bıraktım ovu. Yapmaya bugün merak ettim yapayım dedim ve pik. Bu nasıl oluyor anlamadım şimdi yeni mi yumurtlama oluyor reglime 4 yada 5 gün var döngümün 26. Günündeyim eğer öyleyle progesteron neden yüksek çıktı aceba bilgisi olan var mı
Bszen gec yumurtlama ya da ikinci yumurtlama olabiliyor

Tuperim açık canım onda bir sıkıntı yok sadece iki tane polip var dedi milimleri küçük dedi
Bana engel dedi o yüzden ameliyat oldum aslında. Ama çok fazlaymış. Ve ona tutunup 5. Haftada düşmüş doktorun dediğine göre. 2 kimyasalım var. Her doktor farklı söylüyor demek ki

Merhaba bende Ocak ayında. Çekildim ama doktor baya uğraştı sıvının gecmedigini şöyle baya zorlandı açılmıyor dedi sonra açıldı dedi ama açılmadı mi acaba diye içinde bişey kaldı anlayan varsa baka bilir mi rica etsem

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-29-02-33-31-69_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg
    Screenshot_2024-03-29-02-33-31-69_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba bende Ocak ayında. Çekildim ama doktor baya uğraştı sıvının gecmedigini şöyle baya zorlandı açılmıyor dedi sonra açıldı dedi ama açılmadı mi acaba diye içinde bişey kaldı anlayan varsa baka bilir mi rica etsem
Sanirim sol taraftan gecmemis ama biraz gecmis görünuyor suan. Tekrar kapanabilir bu iki uc ay gebelik icin sık degerlendiriniz

Merhaba herkese😊
Bende bu ay Hsg çektirdim iki tüpümde de hafif tıkanıklık varmış işlem surasında ikiside açıldı şükür. Benim bir sorum olacak size. Rahim eğri duruyor sanki yoksa yatış pozisyonuyla mı alakalı, doktorum eğrilik hakkında birşey demedi, hafif tıkanıklık vardı açıldı herşey yolunda rahmin temiz dedi. Ama yinede içimde kuşku kaldı niyeyse. Anlayan bakabilir mi lütfen

Eklentiler

• D7D617BA-CB5A-4DA0-9393-77B0D435588F.jpeg
    D7D617BA-CB5A-4DA0-9393-77B0D435588F.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba herkese😊
Bende bu ay Hsg çektirdim iki tüpümde de hafif tıkanıklık varmış işlem surasında ikiside açıldı şükür. Benim bir sorum olacak size. Rahim eğri duruyor sanki yoksa yatış pozisyonuyla mı alakalı, doktorum eğrilik hakkında birşey demedi, hafif tıkanıklık vardı açıldı herşey yolunda rahmin temiz dedi. Ama yinede içimde kuşku kaldı niyeyse. Anlayan bakabilir mi lütfen
Oyle bisey olsaydi doktor sekil bozukluğu ile ilgili bilgi verirdi

Sanirim sol taraftan gecmemis ama biraz gecmis görünuyor suan. Tekrar kapanabilir bu iki uc ay gebelik icin sık degerlendiriniz
Çok teşekkür ederim yorumun için değerlendiriyorz inşallah rabbim nasip eder 2 ay oldu daha bişey yok ama bnm de gördüğüm biri acik. Biri tikali gbi idi de işte ister istemez doktor oyle soylwyince acildimi açılmadı mi merak etmeye başladım başka bı doktora sıra aldım tekrar acitrmak istiyorum olursa

Geçen ay adetime 2 gün kala lekenme yaşadım sonra 2 gün adet oldum 3 4 günde lekenme oldu acaba bı ilaçla alaksi olabilir mi rahim filminden sonra adet gunlerimde hiç ağrım sizim olmuyor normalde hep oluyordu

Geçen ay adetime 2 gün kala lekenme yaşadım sonra 2 gün adet oldum 3 4 günde lekenme oldu acaba bı ilaçla alaksi olabilir mi rahim filminden sonra adet gunlerimde hiç ağrım sizim olmuyor normalde hep oluyordu
Regl duzensizligi yapiyormus ilk aylarda muhtemelen verilen ilactan dolayi.
Bende bu ay yaptirdim ustune regl olmadim daha 4 gunum var gecikir mi bilmiyorum ama suana kadar lekelenme yasamadim ilk cektirdigim gun ve ikinci gun oldu sadece

X