Reglinin 16. 17. ve 18. günü kalınan gebelikler de erkek çocuk olasılığı yüksekmiş..

canım adetin düzenli ise ne zaman olacağınıda bilirsin benimki düzenli yani yumurtlama gününe getirmeden ilişkiye girmek kız olma olasılığını yükseltir die tahmin ediyorum adet olmadan bir kaç gün önce yada adet bitiminden sonraki günlerde kız olma oranı yükselir.yani yumurtlama gününe denk getirmemek lazım canım bide ben yumurtlama olduğum günüde hissettim kendimde geçen gün:)

evet senin tezininde doğruluk oranı yüksek benim dediğime geliyor yumurtlamadan önce ilişkiye girmek gerekiyor.

bakalım teziniz doğru mu çıkacak bende yumurta takibi ile 18. günde kaldım.şu anda 10 haftalığım kızlar.

bakalım teziniz doğru mu çıkacak bende yumurta takibi ile 18. günde kaldım.şu anda 10 haftalığım kızlar.

Allah hayırlısı ile sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:Saruboceq:
yani kısmetse 2 hafta sonra cinsiyeti belli olacak...

yanlız şunu belirtmek istiyorum kesin olarak demedim...
yüksek ihtimal dedim...
garantisini ancak hiç etik olmayan bir şekilde erkek spermler ile döllendirmeyi laboratuarda yaparak olur...

eğer bu işi % de üzerinden diyecek olursak atıyorum tamamen afaki örnek belki % 60-70 dir...geriye kalan % 30-40 kız bebek demektir...

SLM HANIMLAR BEN SIMDIK 18 INDE ADET OLDUM NE ZMAN KALMAM LAZIM KI ERKEK OLSUN YARDIMMM :CüvCüv:

maalesef ben 17.gun kaldim ve dunyalar guzeli bir kizim var
size bir tuyoo
erkek cocuk isteyenler regl bittikten hemen ilk uc gun icinde iliskiye girsinler kim denediyse sasmamis
3. gunden 7. gune kadarda kiz olurmuss
inanmayan
google erkek cocuk duasi yazssin karsisina cikar uygulayan varsa yzabilir
saygilar :KK66:))

Reglimin 13.gününde oğluma hamile kaldım...
Eeee.kızçe için ne olması gerek...?

Allah hayırlısı ile sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:Saruboceq:

şunu tekrar belirtmek istiyorum kesin olarak demedim...yüksek ihtimal dedim...

garantisini ancak hiç etik olmayan bir şekilde erkek spermler ile döllendirmeyi laboratuarda yaparak olur...

eğer bu işi % de üzerinden diyecek olursak atıyorum tamamen afaki örnek belki % 60-70 dir...geriye kalan % 30-40 kız bebek demektir...

size bir tuyoo
erkek cocuk isteyenler regl bittikten hemen ilk uc gun icinde iliskiye girsinler kim denediyse sasmamis
inanmayan

kesin olarak demedim...yüksek ihtimal dedim...

siz garanti diyorsanuz da böyle bir şey imkansız.

Bu şekilde hamile kalıp erkek bebek bekleyen varmı kızlar.ben yumurtalma gününe denk getirmemeye çalışacam kız olması için.

Teksen bey benım kardeşimi de doğurtan doktor.Çok severım kendısını aıle dostumuz :) Ama benım doktorum bayan::) cok ıstedı doktorum olmayı ama napalım mesafe yanı :)

size bir tuyoo
inanmayan

ORKDM canım bu dediğin siteye baktım ama orda temizlendikten 5 gün içinde ilişkiye girilirse erkek sonra girilirse kız dio

cok ozur diliyorum ovulasyon e demek oluyor
ya ben 2. cocuk calismalari yapiyorumda kiz olmasini istiyorum.once allah bilir tabiki ama ilimdende yaralanmak istiyorum simdi ben 14 ekim de adet olmayi bekliyorum bu hafta icinde yani.kiz olabilmesi icin hangi zaman araligini kullanmam gerek yardimci olursaniz cok sevinirim:uhm::sm_confused:

ben de kuranı kerimde erkek bebek için adetten temizlenir temi,zlenmez ilk 3 gün içerisinde birlikte olun diye okudum ama şimdi 14,15,16,17 de çatlama olması açısından aklıma yattı?
erkek bebeğim 17 günde hamile kaldım diyen de var 17sinde kızıma hamile kaldım diyen de var..
adetin bittiği ilk 3 gün hamile kalıp oğlu kızı olan var mı aramızda?

evet adet bitimininde ilişkiye girip hamile kalanlar lütfen paylaşın bende bir kız bebek istiyorum ama bir arkadaşım adet bitiminde ilişkiye girmiş devamıda gelmiş tabi oğlu oldu.

X