Reglinin 16. 17. ve 18. günü kalınan gebelikler de erkek çocuk olasılığı yüksekmiş..

sophicimm kızz sonundaa daaa yazmışsınn canımmm karabiber eklemişti diye çokk sağoll canımm ,kızz çokk olmuştuuu bende bunu bir yerden bulmuştummmm
bendee okurkenn diyomkii bunuu bir yerdennn ben okumuştumm diyeee

sophicimm kızz sonundaa daaa yazmışsınn canımmm karabiber eklemişti diye çokk sağoll canımm ,kızz çokk olmuştuuu bende bunu bir yerden bulmuştummmm
bendee okurkenn diyomkii bunuu bir yerdennn ben okumuştumm diyeee

2 sene falan olmuş galiba sen ekleyeli :))
eski sayfalarda dolanınca neler neler görüyor insan.
arada bakıyorum ben hep.
:içelim:

Cinsiyete etki eden unsurlar

Op. Dr. Yoldemir, "Vücut ısı çizelgesi, servikal mukus miktarı veya LH idrar kitleri ile yumurtlama zamanının tayini yapılabilir. Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır. Erkek bebek için yumurtlamadan 12 saat önce cinsel ilişkiye girilmelidir. Bunun tesbiti için servikal mukus ve vücut ısı tayini kullanılabilir. Vücut ısınındaki düşüşün olduğu gün veya ertesi gün birliktelik olabilir. Servikal mukus daha berraktan daha beyaza ve kıvamlı olmaya başladığında cinsel birliktelik olmalıdır. Cinsel birleşme yumurtlamaya mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır. Cinsel perhiz durumu da kız veya erkek çocuk için farklı olmalıdır. Kız çocuk için prezervatif kullanılmamalı, adet sonrası cinsel ilişki her gün belirlenen güne kadar olmalı, sonrasında yumurtlamadan 2-3 gün sonrasına kadar ilişki olmamalı ve ardından prezervatif kullanılmalıdır. Erkek bebek için adet sonrasından belirlenen ilişki gününe kadar cinsel perhiz olmalıdır veya yumurtlamadan 4-5 gün öncesine kadar cinsel ilişki prezervatif ile olmalıdır. Zamanlı ilişkiden öncesi ve sonrası tüm birlikteliklerde prezervatif kullanılmalıdır. Eğer yumurtlamadan 3 veya daha fazla gün öncesinden ilişkiye girerseniz kız bebek olma olasılığı yüksektir. Yumurtlama zamanına daha yakın dönemde ilişki sonrası erkek bebek olma olasılığı daha fazladır" dedi.
Isı cinsiyeti etkiliyor

Hayalardaki ısının da önemli olduğunu belirten Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için erkeğin ilişkiden önce sıcak banyo yapmasının uygun olabileceğini, erkek bebek için ise hayaların serin tutulması gerektiğini, sauna, sıcak banyo, scuba dalış yapılmaması gerektiğini belirtti. Erkek iç giyimi de cinsiyet belirlemede farklılık gösterdiğini dile getiren Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için slip veya sıkı iç çamaşırı giymek etkili iken, Boxer giymenin y-spermlerine x-spermlerinden daha fazla faydalı olduğunu kaydetti.
Ne yediğiniz ve nasıl yaşadığınız önemli
Op. Dr. Tevfik Yoldemir, "Kafein alımı da cinsiyet belirlemede farklılık göstermektedir. Kız bebek için çiftlerin her ikisinin de uzun süre kafein içeren içeceklerden uzak durması gerekirken erkek bebek için erkeğin ilişkiden 30 dakika önce sert kafeinli kahve içmesi doğru olur. Stressiz ve rahat olmak size kız bebek getirirken sıkıntılı ve stresli olanlarda gelecek bebek erkektir. Cinsel birlikteliğin şekli de bebeğinizin cinsiyetini etkileyebilir. Öğleden sonra, ayın tek sayılı gününde, ay dörtte bir doluyken, rahat bir ortamda, ilişkiden hemen önce asidik bir doche (vajenin içinin yıkanması) yapılınca, seksi kadın başlattığında ve kadın sevişirken üstte olduğunda ve her gün birlikte olduğunuzda kız bebek gelecektir. Gece, dolunay varken, ayın çift sayılı günlerinde, ilişkiden önce alkali douche yapılınca, gergin ortamda, ayakta seks yaptıktan ve kadın seks sonrası soluna yatıp uzandığında ve günaşırı seks yapıldığında beklenen bebek erkek olacaktır. Asidik douche için beyaz sirke yumurtlamadan 2-2.5 gün önce uygulanmalıdır. Bazik douche için ilişkiden önce kabartma tozu uygulanmalıdır. İlişki sırasında pozisyon ve giriş derinliği de cinsiyetler arasında fark gösterir. Kız bebek için erkek boşalırken penis vajenin dış bölümüne yakın olmalı ve misyoner pozisyonunda yüzyüze birleşme olmalıdır. Erkek bebek için penis vajenin derininde olmalı ve vajene arkadan giriş pozisyonununda seks yapılmalıdır. Kadının orgazmı da bebeğin cinsiyeti ile ilişkili bulunmuştur. Kız bebek için kadın orgazm olmamalı, erkek bebek için ise orgazm faydalı hatta birden fazla orgazm etkili olmaktadır" diye konuştu

Karabiber eklemişti bunu siteye ben de görünce buraya almak istedim. dr kendi sitesinde de bu tarz bilgiler çokça yeralıyor. bakmak isteyenler olabilir

Canım biraz okudum ama inan hepsi öylesine tutmuş istatistik çalışmalar.Bunların hiç biri bende tutmadı.Neye el atsam okusam herşey bende erkek bebek gösterdi fakat benim güzel bir minnoşum var şimdi içimde.... Allah isteyen herkese anne olmayı nasip etsin inş. Doğduktan sonra kız-erkek fark etmiyor.Kaderimizde ne varsa onu yaşıyoruz.Hangimizin kaç çocuğu olacağı kız yada erkek olacağı önceden yazıldı alnımıza.Bizler sadece ihtimallerle şu nedenden bu nedenden böyle oldu diye bir şeylere sarılıyoruz.Ne dersek diyelim ne yaparsak yapalım yazılmış kaderimizi yaşıyoruz hepimiz.Allah hakkımızda hayırlısını versin inş.

yani yaptıysan birşey ve işe yaramadıysa tamam.
anlayabilirim o zaman

ben mesela hiç birşey bilmiyordum ve bebek oluverdi oysa şimdi çok şey biliyorum hergün öğreniyorum yarı doğru yarı bilimsel yarı hurafe ama öğreniyorum eliyorum kafamda bazılarını

ama denesem ve tutmasa EVET bende inanmazdım hiçbirşeye kaderden başka

sen denemiş gibi konusuyorsun herhangi bişey denedin mi? takvim yum günü vb?

bi daha bebek kararı verirsem bildiklerimi deneyeceğim. Duamı edeceğim. olmazsa da Rabbim nasip etmemiş ne yapayım derim. Allah olanlara ömür sağlık versin başkalarına sağlıkla nasip etsin inşallah :))

canımm sadecee 17nci günmüü birliktelik olduu yoksaa başkaa günlerdee oldumuuuuu
eminmisinn o geceden hamilee kaldığına başkaa gündenn tutmuşş olbilirmii

O gun olduguna eminim canim cunku ovulasyon testiyle hangi gun yumurtladigimin takibini yapiyordum 17. Gun yumurtladim o gunde temasda bulundum hatta 5 gun oncesinden hic temasta bulunmadim ki sperm kalitesi artsin diye oyle oluyormus

şimdi inanamadım sen de tutmamış yaa..
demek ki tutmayabiliormuş. 5 gün öncesinden korunmuşsun hem hani önceden oldu da diyemem. cinsiyeti de kesin sanırsam
ayyy ben çok güveniyordum bu yönteme.
resmen yıkıldım .net

şimdi inanamadım sen de tutmamış yaa..
demek ki tutmayabiliormuş. 5 gün öncesinden korunmuşsun hem hani önceden oldu da diyemem. cinsiyeti de kesin sanırsam
ayyy ben çok güveniyordum bu yönteme.
resmen yıkıldım .net

duygucum beni unutuyorsun sanırım...bende yumurta çatladıktan sonra oldu birliktelik.cinsel pehriz bendede vardı..amaan işte öyle...

Helencim canım benim. seni ben unutabilirmiyim. tam empati halindeyim seninle.. hatta düşünüyorum kızımı doğursam büyütsem 4 sene geçse yeniden bebek yapsam helenle kontakta olsak destek olsak

bildiğim tüm yöntemler arasında bu güvenilirdi. ama artık helenden başka bir örnek daha var. tutmayabiliyor

peki adetten hemen sonra olursa erkek olur diyor ya hadiste acaba onu mu denemek lazımdı.. geriye bir tek o yöntem kaldı. ovulasyon günüyle alakalı olarak başka yöntem kalmadı bildiğim.

Helencim canım benim. seni ben unutabilirmiyim. tam empati halindeyim seninle.. hatta düşünüyorum kızımı doğursam büyütsem 4 sene geçse yeniden bebek yapsam helenle kontakta olsak destek olsak

bildiğim tüm yöntemler arasında bu güvenilirdi. ama artık helenden başka bir örnek daha var. tutmayabiliyor

peki adetten hemen sonra olursa erkek olur diyor ya hadiste acaba onu mu denemek lazımdı.. geriye bir tek o yöntem kaldı. ovulasyon günüyle alakalı olarak başka yöntem kalmadı bildiğim.

canım bende senle alakayı koparmayı düşünmüyorum.zaten msn lerimiz var.
evet adetten hemen sonra olursa onu bilemeyecegim o yöntemi denememiştim.olabilir bak..benim kocayı bi ikna etsem bende dogurup bir yıl sonra üçüncüyü yapalım diyorum.yok ikna olmuyor.iki ocuga baktıkta üçüncü kaldı diyo...ama bu yöntemleride merak ediyorum yapıpta tutan varmı diye..neyse sen yaparsın bende senden ögrenirim...:dance:

canım biraz okudum ama inan hepsi öylesine tutmuş istatistik çalışmalar.bunların hiç biri bende tutmadı.neye el atsam okusam herşey bende erkek bebek gösterdi fakat benim güzel bir minnoşum var şimdi içimde.... Allah isteyen herkese anne olmayı nasip etsin inş. Doğduktan sonra kız-erkek fark etmiyor.kaderimizde ne varsa onu yaşıyoruz.hangimizin kaç çocuğu olacağı kız yada erkek olacağı önceden yazıldı alnımıza.bizler sadece ihtimallerle şu nedenden bu nedenden böyle oldu diye bir şeylere sarılıyoruz.ne dersek diyelim ne yaparsak yapalım yazılmış kaderimizi yaşıyoruz hepimiz.allah hakkımızda hayırlısını versin inş.

canımm tamm hatırlamıyorumm amaa sankii senn 3 defaa korunmasızz birliktelikk yaşamıssınnnn

amaa erkekk bebişş genelliklee 1 sefer olmalıı diyee okudumm bennn acabaa sennnn yumujrtlamadann öncee hamilee kalmışş olabilirmisinnn

birliktee olduğun günler kaçıncı günlerdii

O gun olduguna eminim canim cunku ovulasyon testiyle hangi gun yumurtladigimin takibini yapiyordum 17. Gun yumurtladim o gunde temasda bulundum hatta 5 gun oncesinden hic temasta bulunmadim ki sperm kalitesi artsin diye oyle oluyormus

YAAA 5 GÜN OLMADI DEĞİLMİİ BİDEE:a015:BNEDE BÖYLE DÜŞÜNÜYORDUMM

konuyu açan arkadaşı gösterdiğ sabır nedeniyle tebrik etmek isterim....vereliniortakkonuyu açtığına açacağına pişman olmuşdur herhalde....kafamçokkarıştı

ya kızlar benim anlamadgım şu kiii siz nerden biliosunuz o günlerde hamile kaldgnızı yani 1 ay boyunca sadece ogünlerdemi ilişki oldu yani???

Merhaba

Arkadaşlar sizlerden bir konuda yardım istiyorum . İlk önce yüce rabbim nasip ederse bir kız bebek istiyorum onun için uygulamam gereken neler var ?

bende bi kızım olmasını çok istiyorum benim kafam karıştı konuyu baştan sona kadar okudum kimisi reglinin 11.ve 14.günler arası kalınırsa kız olur diyo kimiside adet bitiminden hemen sonra 3gün içinde kalınırsa erkek 5 gün sonra kalınırsa kız demişler hangisi doğru deneyen yada kız çocukları olan anlatabilirmi kız olması neler yapalım kızı olanlar neler yaptılar sağında yada solundamı hissettiler yani yumurtladılar çünkü bu sağ sol olayına çok inanıyorum ben oğluma sağ tarafta yumurtladım görümcemde öyle şimdi kuzenim hamile soluna yattı kızı olucak bi tanıdığımda aynı şekilde sola yattı kız olsun diye kızı oldu ve yengemde soluna ytamış kzı var benim çevremdeki deneyen herkezde tutuyo oyüzden ben çok inanıyorum bu sağ sol işine ama tabi önce allah neyi verirse o olur çok dua ediyorum zaten çok istiyorum sağlıklı hayırlı eli yüzü düzgün bi kzım olmasını allahım dualarımızı kabul etsin insallah

bende bi kızım olmasını çok istiyorum benim kafam karıştı konuyu baştan sona kadar okudum kimisi reglinin 11.ve 14.günler arası kalınırsa kız olur diyo kimiside adet bitiminden hemen sonra 3gün içinde kalınırsa erkek 5 gün sonra kalınırsa kız demişler hangisi doğru deneyen yada kız çocukları olan anlatabilirmi kız olması neler yapalım kızı olanlar neler yaptılar sağında yada solundamı hissettiler yani yumurtladılar çünkü bu sağ sol olayına çok inanıyorum ben oğluma sağ tarafta yumurtladım görümcemde öyle şimdi kuzenim hamile soluna yattı kızı olucak bi tanıdığımda aynı şekilde sola yattı kız olsun diye kızı oldu ve yengemde soluna ytamış kzı var benim çevremdeki deneyen herkezde tutuyo oyüzden ben çok inanıyorum bu sağ sol işine ama tabi önce allah neyi verirse o olur çok dua ediyorum zaten çok istiyorum sağlıklı hayırlı eli yüzü düzgün bi kzım olmasını allahım dualarımızı kabul etsin insallah

selam Sağ sol derken ilişkiden sonramı sağ veya sola yatılmasından bahsediyorsun ?

X