Reglinin 16. 17. ve 18. günü kalınan gebelikler de erkek çocuk olasılığı yüksekmiş..

ben de kuranı kerimde erkek bebek için adetten temizlenir temi,zlenmez ilk 3 gün içerisinde birlikte olun diye okudum ama şimdi 14,15,16,17 de çatlama olması açısından aklıma yattı?
erkek bebeğim 17 günde hamile kaldım diyen de var 17sinde kızıma hamile kaldım diyen de var..
adetin bittiği ilk 3 gün hamile kalıp oğlu kızı olan var mı aramızda?

canım o hadis...
kuranda yok öle bişi .dikkatli olalım kuranı kerimi bu konulara karıştırmayalım....yerimseniben

canım o hadis...
kuranda yok öle bişi .dikkatli olalım kuranı kerimi bu konulara karıştırmayalım....yerimseniben

haklısın ancak Hadisler de kuran kaynaklı değilmidir. yani hadis olması güvenirliğini azaltır mı acaba? kafam öyle karışık ki

niyetim dinen ve bilimsel olarak topladığım verileri anlamlı bir bütün haline getirmek

ben reglinin bittiği gün erkek bebeğime hamile kaldım...
reglinin bittiği gün hamile kalınmaz derler..kaldım.
reglinin bitimindeki 3-5 gün olursa kız olur derker..erkek oldu.
hepsi kısmet bence inanmayın bunlara..

hepsi kısmet bence inanmayın bunlara..

canim senin reglin kac gun suruyordu gebe kaldigin zamanlar
belkide regl bitimi yumurtladin olamazmi senceopuyorumnanaktan

reglim 26 gün sürüyo.ama demekki istisnayım ben ve bittiği gün yumurtluyorum..
bilmiyorum..

Bende regl bıttıkten sonra ılıŞkıye gırdım ÖbÜr ay nolur bılınmez ama eĞer hamıle kalırsam ve cınsıyetını ÖĞrenırsem mutlaka paylaŞırım sızlerle:)

hepsi kısmet bence inanmayın bunlara..[/QU

bende kız olmasını istediğim için adet bitiminden sonra ilişkiye girdim ama arkadaşımın mesajını görünce hayel kırıklığına uğradım tabi önce hayırlısı herşeyin

arkadaşlar bende etrafımda çok duyuyorum bu olayı adetimizin başladığı tarihten itibaren 14 veya 16 günler yumurtlama dönemi erkek oluyormuş peki kız çocuk yapmak için adet olmaya yakın yada adet bitiminden hemen sonra ilişkiye girilirse kız olma oranı yükselirmi bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Canım ben 28 gün aralıklarla regl olan biriyim.Ultrason ve s.a.t hesaplamasına göre hamileliğimin başından beri doktorlarım tam günümde hamile kaldığımı söylüyorlar.Yani tahmini 14.yada 16.gün hamile kalmışım.Bu dediğine göre erkek ama benim yaramaz bir kızım var iiçimde :) Yani hepsi istatistik sadece biz sadece ihtimaller üzerinden konuşuyoruz.Rabbim neye ol derse oluyor.Gaybı bir tek o biliyor.Hakkımızda hayırlısı olsun inş. Rabbim herkese yüreğinden geçeni versin inş.

hepsi kısmet bence inanmayın bunlara..[/QU

bende kız olmasını istediğim için adet bitiminden sonra ilişkiye girdim ama arkadaşımın mesajını görünce hayel kırıklığına uğradım tabi önce hayırlısı herşeyin

Tamda benim dediğimi açıklamışsın.İstatistiklere bakıp birde yaşadıklarımıza bakınca tutmuyor.Rabbim biliyor içimizdekileri.Doğana kadarda ondan başka kimse bilmeyecek.Son yaşananlarda gösteriyorki ultrason cihazları bile kaç boyutlu olursa olsun doktorlar kesin şu diye emin olsalarda son ana kadar şu dedikleri bebek bile 1 dk sonrasında doğduğunda doktorları yanıltabiliyor.Rabbim ol desin yeterki saniyesinde her şey değişiyor.... Hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun inş.

kızlar ben bişi sorucam

30 gunde bir regl oluyorum

13. gun ve 14. gun ve 18. gun iliski oldu sizce hamile kalmıs oalbilirmiyim . daha 10 gun var reglime ama cok istiyorum . yoksa 16.17. gunlermi iliskiye girmeliydim

16. gun yumurtlamıssındır dediler de 14. gunden spermler dayanıp bekleyebilmisse olabilir dime :)

evet adet bitimininde ilişkiye girip hamile kalanlar lütfen paylaşın bende bir kız bebek istiyorum ama bir arkadaşım adet bitiminde ilişkiye girmiş devamıda gelmiş tabi oğlu oldu.

adet bitiminden sonra sık sık birliktelikle 2 kızım var

ben 30unde bir regl oluyorum fakat doktor bu ay 12. gun yumurtladıgımı soyledi fakat biz 14. gun calısabildik acaba hamile kalmıs olabilirmiyim

kızlar ben adet ten itibaren 18. gün yumurtam çatladı ve hamile kaldım suan 4 ay bitti hamileyim ve bugun ögrendimki bebegim erkekmiş dogruluk payı yüksek olabilir bu yazının bende öle duymustum ama erkek olsun die özellikle o zmnda yapmadık geç yumurtlama oldugunda genelde erkek bebek olur diye duymustum bende:)

Reglmin 17. Gunu ovulasyon testicift cizgi gosterdi ve o gun gebe kaldim bebisimin cinsiyeti kiz bana bu tarz seyler pek inandirici gelmiyor

çift günlerinde hamile kalırsan kız tek günleri erkek yok ayın ilk dördünde yarım hilalde oğlan dolunayda kız gibi şeylerde vardı ama inanmak zor.

Cinsiyete etki eden unsurlar

Op. Dr. Yoldemir, "Vücut ısı çizelgesi, servikal mukus miktarı veya LH idrar kitleri ile yumurtlama zamanının tayini yapılabilir. Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır. Erkek bebek için yumurtlamadan 12 saat önce cinsel ilişkiye girilmelidir. Bunun tesbiti için servikal mukus ve vücut ısı tayini kullanılabilir. Vücut ısınındaki düşüşün olduğu gün veya ertesi gün birliktelik olabilir. Servikal mukus daha berraktan daha beyaza ve kıvamlı olmaya başladığında cinsel birliktelik olmalıdır. Cinsel birleşme yumurtlamaya mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır. Cinsel perhiz durumu da kız veya erkek çocuk için farklı olmalıdır. Kız çocuk için prezervatif kullanılmamalı, adet sonrası cinsel ilişki her gün belirlenen güne kadar olmalı, sonrasında yumurtlamadan 2-3 gün sonrasına kadar ilişki olmamalı ve ardından prezervatif kullanılmalıdır. Erkek bebek için adet sonrasından belirlenen ilişki gününe kadar cinsel perhiz olmalıdır veya yumurtlamadan 4-5 gün öncesine kadar cinsel ilişki prezervatif ile olmalıdır. Zamanlı ilişkiden öncesi ve sonrası tüm birlikteliklerde prezervatif kullanılmalıdır. Eğer yumurtlamadan 3 veya daha fazla gün öncesinden ilişkiye girerseniz kız bebek olma olasılığı yüksektir. Yumurtlama zamanına daha yakın dönemde ilişki sonrası erkek bebek olma olasılığı daha fazladır" dedi.
Isı cinsiyeti etkiliyor

Hayalardaki ısının da önemli olduğunu belirten Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için erkeğin ilişkiden önce sıcak banyo yapmasının uygun olabileceğini, erkek bebek için ise hayaların serin tutulması gerektiğini, sauna, sıcak banyo, scuba dalış yapılmaması gerektiğini belirtti. Erkek iç giyimi de cinsiyet belirlemede farklılık gösterdiğini dile getiren Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için slip veya sıkı iç çamaşırı giymek etkili iken, Boxer giymenin y-spermlerine x-spermlerinden daha fazla faydalı olduğunu kaydetti.
Ne yediğiniz ve nasıl yaşadığınız önemli
Op. Dr. Tevfik Yoldemir, "Kafein alımı da cinsiyet belirlemede farklılık göstermektedir. Kız bebek için çiftlerin her ikisinin de uzun süre kafein içeren içeceklerden uzak durması gerekirken erkek bebek için erkeğin ilişkiden 30 dakika önce sert kafeinli kahve içmesi doğru olur. Stressiz ve rahat olmak size kız bebek getirirken sıkıntılı ve stresli olanlarda gelecek bebek erkektir. Cinsel birlikteliğin şekli de bebeğinizin cinsiyetini etkileyebilir. Öğleden sonra, ayın tek sayılı gününde, ay dörtte bir doluyken, rahat bir ortamda, ilişkiden hemen önce asidik bir doche (vajenin içinin yıkanması) yapılınca, seksi kadın başlattığında ve kadın sevişirken üstte olduğunda ve her gün birlikte olduğunuzda kız bebek gelecektir. Gece, dolunay varken, ayın çift sayılı günlerinde, ilişkiden önce alkali douche yapılınca, gergin ortamda, ayakta seks yaptıktan ve kadın seks sonrası soluna yatıp uzandığında ve günaşırı seks yapıldığında beklenen bebek erkek olacaktır. Asidik douche için beyaz sirke yumurtlamadan 2-2.5 gün önce uygulanmalıdır. Bazik douche için ilişkiden önce kabartma tozu uygulanmalıdır. ılişki sırasında pozisyon ve giriş derinliği de cinsiyetler arasında fark gösterir. Kız bebek için erkek boşalırken penis vajenin dış bölümüne yakın olmalı ve misyoner pozisyonunda yüzyüze birleşme olmalıdır. Erkek bebek için penis vajenin derininde olmalı ve vajene arkadan giriş pozisyonununda seks yapılmalıdır. Kadının orgazmı da bebeğin cinsiyeti ile ilişkili bulunmuştur. Kız bebek için kadın orgazm olmamalı, erkek bebek için ise orgazm faydalı hatta birden fazla orgazm etkili olmaktadır" diye konuştu

Karabiber eklemişti bunu siteye ben de görünce buraya almak istedim. dr kendi sitesinde de bu tarz bilgiler çokça yeralıyor. bakmak isteyenler olabilir

Reglmin 17. Gunu ovulasyon testicift cizgi gosterdi ve o gun gebe kaldim bebisimin cinsiyeti kiz bana bu tarz seyler pek inandirici gelmiyor

canımm sadecee 17nci günmüü birliktelik olduu yoksaa başkaa günlerdee oldumuuuuu
eminmisinn o geceden hamilee kaldığına başkaa gündenn tutmuşş olbilirmii

X