Resmen yol kesen pazarcılar

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
merhaba kızlar. Normalde pazar gezmeyi hic sevmem. Ama cocuklar okula başladı, köylük yerdeyiz. Market hem uzak hem pahalı hemde sebze meyveler güzel değil.

Ama bugün cok rahatsız olduğum bi olay yaşadım. Burası çok küçük biryer dedikoduya da çok musait tipler yaşıyor

Neyse işte eşimin amcasıda pazarcı ama ben ona dahi kolay gelsin derken çekiniyorum yani millet yanlış mı anlar diye.

Bugün bi pazarcı(genelde alışveriş yaptığım yer) buyrun buyrun falan dedi birşeyler alırken ' geçen hafta gelmediniz yolunuzu gözledim falan gibi şeyler söyledi . O an neye ugradıgımı şaşırdım bişey demeden yoluma devam ettim.

Genel olarak güler yüzlü biriyim sanırım bundan yüz buldu.

Ayrıca ilk başta aşağı yürürken bunu diyen kişinin yanında eşimin uzak bi akrabasının oğlu vardı.

İç huzurum aşırı bozuldu. Akrabası bu dediğini duymadı ama önlerinden geçtiğimde yanında da birşey falan dediyse yanlış anlarsa. laf söz cıkarsa diye aşırı huzursuzum. Resmen insanlar gülümseyip kolay gelsin dendiğinde bile tepene çıkıyor.

Cahil kesim, kahve dedikoduları, dedikoducu ablalar teyzeler. kadın yüz vermese açık giymese makyaj bilmem ne vs vs diyen cahillerin bol olduğu küçük yerde yaşıyorum.

Kısaca canım çok sıkıldı paylaşmak istedim. Buaralar zaten ne yaşasam kendimi burada konu açarken buluyorum çünkü içim içimi yiyor yoksa. Bu gibi durumlarda ne tepki verilmeli? benimde en büyük huyum kaçmak olduğu için haftaya sanırım gitmeyeceğim pazara aşırı rahatsız oldum adamın bakışlarından dahi

merhaba kızlar. Normalde pazar gezmeyi hic sevmem. Ama cocuklar okula başladı, köylük yerdeyiz. Market hem uzak hem pahalı hemde sebze meyveler güzel değil.

Ama bugün cok rahatsız olduğum bi olay yaşadım. Burası çok küçük biryer dedikoduya da çok musait tipler yaşıyor

Neyse işte eşimin amcasıda pazarcı ama ben ona dahi kolay gelsin derken çekiniyorum yani millet yanlış mı anlar diye.

Bugün bi pazarcı(genelde alışveriş yaptığım yer) buyrun buyrun falan dedi birşeyler alırken ' geçen hafta gelmediniz yolunuzu gözledim falan gibi şeyler söyledi . O an neye ugradıgımı şaşırdım bişey demeden yoluma devam ettim.

Genel olarak güler yüzlü biriyim sanırım bundan yüz buldu.

Ayrıca ilk başta aşağı yürürken bunu diyen kişinin yanında eşimin uzak bi akrabasının oğlu vardı.

İç huzurum aşırı bozuldu. Akrabası bu dediğini duymadı ama önlerinden geçtiğimde yanında da birşey falan dediyse yanlış anlarsa. laf söz cıkarsa diye aşırı huzursuzum. Resmen insanlar gülümseyip kolay gelsin dendiğinde bile tepene çıkıyor.

Cahil kesim, kahve dedikoduları, dedikoducu ablalar teyzeler. kadın yüz vermese açık giymese makyaj bilmem ne vs vs diyen cahillerin bol olduğu küçük yerde yaşıyorum.

Kısaca canım çok sıkıldı paylaşmak istedim. Bu gibi durumlarda ne tepki verilmeli? benimde en büyük huyum kaçmak olduğu için haftaya sanırım gitmeyeceğim pazara aşırı rahatsız oldum adamın bakışlarından dahi

Keşke susmak yerine tepki gösterseydin adama.
Birdahakine eşinizle gidin bakalım tavırları nasıl olacak.

Keşke susmak yerine tepki gösterseydin adama.
Birdahakine eşinizle gidin bakalım tavırları nasıl olacak.
Haklısınız genelde sonradan keşke şöyle deseydim diye evde geliyor aklıma. Evet olmazsa haftaya eşimle gideceğim

Aşırı güler yüzlü olmayın böyle ortamlarda. Gerek yok yani çünkü anlattiginiz kadarıyla cıvık tipler zaten.
Aynen öyle maalesef çok moralim bozuldu. Yaşadığım yerde zaten insanın evden çıkası bile gelmiyor

"Niye? Başka işiniz yok mu?" denecek bir soru olmuş.
Oha ya bu nasıl densizlik. Sana mı kaldı insanların karısının kızının yolunu gözlemek?

Ee bir daha o kişiden alışveriş yapmayın yahu ne var suratınızin ifadesini de değiştirin orada geçerken hatta kafanızı çevirin

Hemen telefon açarım eşimi aramış gibi.. şimdi aldım meyveyi ondan geç kaldım geliyorum hemen diye

X