Riskli bir hamileliğim var eşim beni arayıp sormuyor

Allah yardımcınız olsun gerçekten. Ben de hamileyken sürekli yat dedi doktor bende annemde kaldım Allah yukarıda eşim de hergun aradi kaynanam da. Zaten aramasa doğuma bile gelme derim. Bu çocuğu tek başıma mi yaptım madem babalık kocalik yapmicak ne diye hayatim da tutayum ki onu isteyerek mi hamile kaldınız yani eşiniz de istedi mi

Allah yardımcınız olsun gerçekten. Ben de hamileyken sürekli yat dedi doktor bende annemde kaldım Allah yukarıda eşim de hergun aradi kaynanam da. Zaten aramasa doğuma bile gelme derim. Bu çocuğu tek başıma mi yaptım madem babalık kocalik yapmicak ne diye hayatim da tutayum ki onu isteyerek mi hamile kaldınız yani eşiniz de istedi mi
Evet canım en çok o istedi hatta

annesinden yemek alıyordu sürekli bende yapmıyordum arkadaşına beni yemek yapmayan biri ve çok çok kavga ediyoruz diye anlatımış zamanında detay da vermiştir eminim bende bunu arkadaşının eşinden duydum bunun üzürine çok büyük kavga ettik hakaret etti küfür etti o edince bende kendimi tutamadım ve bende ettim.

eşim bi hafta kalırsın gelir seni alırım demişti ama onu görmek istemediğimden ve riskli bir hamileliğim olduğundan doğuma 15,20 gün kalana kadar burda kalmak istiyorum bu bir haftadır beni bir kere bile arayıp sormadı bir mesaj dahi atmadı hatta bir gün hastaneye gitmek zorunda kaldık sonuçlar için onda bile nasılsın iyi misin bir şeye ihtiyacın var mı demedi sadece annemlere bırakırken beni para vermişti 1000 tl kadar ben onunla kıyafet aldım çünkü aşırı şiştim ve giyecek bir şeyim kalmadı.

yemek alıyordu sürekli bende yapmıyordum
seni alırım demişti ama onu görmek istemediğimden
ikinizde hatalı ve zıtlaşıyorsunuz %40 sizde hata toksik ilişki ..erkekler duygsuzdur o yüzden riskli hamileyken bile uzatır hatası %100 e çıkmış

Hanımlar merhaba iyi akşamlar

8 Aylık hamileyim rahim ağzım kısalmış ve erken doğum riskim var doktor sadece lavabo ve yemek harici kalkma hiç bir şeyi stres yapma dedi doktora 1 hafta öne gitmiştim kanamam gelmişti kanamam gelmeden önce eşimle çok çok büyük kavga ettik kısaca şöyle evlendiğimiz ilk sene çok kavga ettik ve annesinden yemek alıyordu sürekli bende yapmıyordum arkadaşına beni yemek yapmayan biri ve çok çok kavga ediyoruz diye anlatımış zamanında detay da vermiştir eminim bende bunu arkadaşının eşinden duydum bunun üzürine çok büyük kavga ettik hakaret etti küfür etti o edince bende kendimi tutamadım ve bende ettim.

Sonrasında hastaneye gittik riskim olduğunu öğrendik ve dr yemek ve lavobo harici kalkma dediği için anneme geldim eşim bi hafta kalırsın gelir seni alırım demişti ama onu görmek istemediğimden ve riskli bir hamileliğim olduğundan doğuma 15,20 gün kalana kadar burda kalmak istiyorum bu bir haftadır beni bir kere bile arayıp sormadı bir mesaj dahi atmadı hatta bir gün hastaneye gitmek zorunda kaldık sonuçlar için onda bile nasılsın iyi misin bir şeye ihtiyacın var mı demedi sadece annemlere bırakırken beni para vermişti 1000 tl kadar ben onunla kıyafet aldım çünkü aşırı şiştim ve giyecek bir şeyim kalmadı.

Bugün de kullandığım takviyelerim ve ilaçlarım çok azaldı onun için ona yazmak durumunda kaldım alıp getirsin diye ve annem çok kızdı bugüne kadar arayı sormamış mesaj dahi atmamış sen ne yazıyorsun ilaç için diye ama hanımlar annemin de o kadar durumu yok ki ilaçları alsın borç bulup alırdı ilaçları biliyorum kendimi çok kötü hissediyorum bu kadar mı değersizim gerçekten hiç arayıp sormuyor bi yandan da aramasın zaten diyorum ama ne bileyim hanımlar sizce ilaçları alsın diye yazdım hata mı ettim kafam çok karışık.
kavgaların arasında nasıl hamile kaldın bu adama bide

Afedersiniz de kadının ekonomik özgürlüğü yok ki neyle ödenecek o kart?
eşi ödeyecek işte. öyle arayıp sormadan kagıt üstünde eşse kartı da ödeyecek. eşinin adına olan kartı alacak ya da. kadına ilaçları için bile kadın istemeden para vermemiş. böyle mecbur günü gelince ödeyecek

eşi ödeyecek işte. öyle arayıp sormadan kagıt üstünde eşse kartı da ödeyecek. eşinin adına olan kartı alacak ya da. kadına ilaçları için bile kadın istemeden para vermemiş. böyle mecbur günü gelince ödeyecek

Ayakları yere basmayan bir öneri olarak düşünüyorum. Zaten bu kadar sorunun içinde onu eklemeye gerek yok. İşte atmış adama mesaj alsın ilaçları getirsin.
Gebelik süreci içinde bir de o stresi eklemeye gerek yok diye düşünüyorum.

Ayakları yere basmayan bir öneri olarak düşünüyorum. Zaten bu kadar sorunun içinde onu eklemeye gerek yok. İşte atmış adama mesaj alsın ilaçları getirsin.
Aslında kocasının düşünmesi lazım. Karım Çalışmıyor şu an. Ek kart çıkarayım demesi lazım ama böyle adamlardan niye beklenir ki ince düşünce. Konu sahibi daha çooook ağlar. Bu bebeğin bir sürü ihtiyacı olacak.

kadınla konusmuyor. kadın para istemek icin yazmış pişman da olmuş zoruna gitmiş yani. eşinin kredi kartını alırsa ihtiyacını harcar eşi de öder bu kadar basit. napsın 8aylık hamile asıl stresi 1hafta aramayan kocasına ilaç için yazınca yaşamış. emin ol elinde bi kartı parası olsa haber bile vermez gider ilacını alırdı. asıl bu stres yasatmazdı kadına. ki ilaç için yazdıgında da ne kadar düsünüp strese girdiğini pişman oldugunu söylüyor zaten. işte atmış mesaj o da alsın ilaçları demek size kolay geliyor ama 8aylık gebe kadına 1haftadır ne kendini ne cocugunu sormayan adama alsın işte demek stresli geliyor. bilmem anlatabildim mi.

Aslında kocasının düşünmesi lazım. Karım Çalışmıyor şu an. Ek kart çıkarayım demesi lazım ama böyle adamlardan niye beklenir ki ince düşünce. Konu sahibi daha çooook ağlar. Bu bebeğin bir sürü ihtiyacı olacak.
evet aynen öyle bi kart para vs vermesi gerekiyor. cok ayıp etmiş. yazıklar olsun

X