Rus erkek arkadaşım ile olan bir olay için lütfen öneri

Ne münasebet ayol 🤣 elin herifine ne.
Yatırım tavsiyesi değildir falan da deseymiş, haklı da bi taraftan. Dolar bazında hepimiz fasfakiriz 🥲
Ama Rusya'da da düşükmüş başka arkadaşlarıma sordum haklı olduğu hâlde açıkcası hani bugüne kadar Türkiye'den ya da başka ülkeden konuştuğum kişilerde böyle bir şey duymadığım içim ve hani adam kendi ülkesinde aşmış bizim mesleklerin bilgisini bilince bir şaşırdım 😅

Bu pek doğru bir bilgi değil, Rus erkekleri delice aldatıyor, evliyken koluna başka kadın takıp gezdirenler çok sevgilim diye. Yanındaki adamı da evli sevgilim diye tanıtan kadın da çok, Rusların ünlü lafı da o yönde zaten: Bir kız ağaç değildir (istersen kenara çekebilirsin)
Evli sevgilim ne demek

Öğretmenlik maaşı düşükmüş bir onu öğrendim ama arkadaşta benim maaşı beğenmedi 😂
ruble kullanıyorlar 1 ruble 0,32 kuruş yapıyor bizde bir sürü estetisyen arkadaşım var hepsi türkiyeye geliyor rusyada çok iş olmuyor diye bak zengini çok zengin oluyor onları teğet geçiyorum ama genel olarak çok maaş alan yok öyle

Ay napacan bu adami. Ikiniz de kendi ulkenizde memursunuz. Ne sen oraya gidicen ne o buraya gelecek. Tanismaniz bile hayal.
Keşke tek sorun o olsa en baştan türk kızlarına ters karakterdeler canım ama ben Türk erkekleri ile de anlaşamıyorum sorun bu o yüzden daha gencim bakalım kimler çıkacak karşıma

ruble kullanıyorlar 1 ruble 0,32 kuruş yapıyor bizde bir sürü estetisyen arkadaşım var hepsi türkiyeye geliyor rusyada çok iş olmuyor diye bak zengini çok zengin oluyor onları teğet geçiyorum ama genel olarak çok maaş alan yok öyle
Ya niye bilmiyorum ben durum ve ekonomi olarak iyi sanıyordum ama işte sizin yorumlar ile anladım ki dışardan yeşil türbe içerden estağfurullah 😅

Bir rus eniştemiz eksikti boşverin ya mis gibi türk erkeklerimiz varken
He he ne misss😆 az once adam hayatim tirnaklarimi ne zaman keseceksinn ya diyip ccouk gibi karsimda dudaklarini büktü milletim rus polisi baska eyaletlerdeki kadinlarin maaslaeini bile bilir bizimki daha kendi maasini elinde tutamiyor

İnternetten tanıdığınız heleki başka ülkede olan bı adama lütfen kapılmayin çünkü en iyi yılda 1 göreceksiniz belki oda olmayacak ne biliyosunuz uygulamadan kaç kişiyle daha konusuyor?
Ha gerçekte karşılaşıp sevseniz eyvallah ama böyle çok sacma doğru durust görmediğin birini bide bekliycekmisiniz

He he ne misss😆 az once adam hayatim tirnaklarimi ne zaman keseceksinn ya diyip ccouk gibi karsimda dudaklarini büktü milletim rus polisi baska eyaletlerdeki kadinlarin maaslaeini bile bilir bizimki daha kendi maasini elinde tutamiyor

Eşinizin tirnagini mi kesiyorsunuz? 🥴
Boyle adamla ilişki yurutebilen biri rusta olsa, avrupali da olsa gidip oranin da degisik huylu adamlarini bulur bence.

😄 Hic bir ırkın erkegi, kadini istisnasiz mukemmel değil. Sizin standartlarla da alakali biraz.
🙄 Nereden baktigimiza bağli.

Ama Rusya'da da düşükmüş başka arkadaşlarıma sordum haklı olduğu hâlde açıkcası hani bugüne kadar Türkiye'den ya da başka ülkeden konuştuğum kişilerde böyle bir şey duymadığım içim ve hani adam kendi ülkesinde aşmış bizim mesleklerin bilgisini bilince bir şaşırdım 😅
Rusya pek hayırlı bi memleket değil ki 😅 Ruslar da öyle 😅

Arkadaşlar Yeni tanıştığım Rus erkek arkadaşım var iyi kibar biri yani yeni yeni tanıyorum o polis ama bugün işten konu açıldı neyse işte ben öğretmen olmak için sınavlara hazırlıyorum bana dedi ki güzel meslek ama ülkende maaşı çok az başka işlere bak ben şok ne diyeceğim bilemedim haklı ama sinirlendim gerçekten 🥲 ne desem bilemiyorum

Bi erkeğin böyle şeyler söylemesi soğuma sebebi.

Eşinizin tirnagini mi kesiyorsunuz? 🥴
Boyle adamla ilişki yurutebilen biri rusta olsa, avrupali da olsa gidip oranin da degisik huylu adamlarini bulur bence.

😄 Hic bir ırkın erkegi, kadini istisnasiz mukemmel değil. Sizin standartlarla da alakali biraz.
🙄 Nereden baktigimiza bağli.
Hic kesmedimki bir kere bile kesmedim dalga geciyor ama sorsan kesmemi ister mesela. Kesermiyim asla kesmem cunku gercekten beceremem. Ama turk erkekleri bana gore cok usengec avrupali erkekler daha girisken esit bence orda

Hic kesmedimki bir kere bile kesmedim dalga geciyor ama sorsan kesmemi ister mesela. Kesermiyim asla kesmem cunku gercekten beceremem. Ama turk erkekleri bana gore cok usengec avrupali erkekler daha girisken esit bence orda

Turk erkeklerin tavirlarini ben biraz da Turk kadinlarina bagliyorum cunku en sacma adami bile bir sekilde kabul edip evleniyorlar ve Turk kadinlarinin erkekten beklentileri coooook düşük zaten.
Sonra diyorlar Turk erkekleri şunu yapmaz, bunu yapmaz ee yapmaz cunku her davranişlari kabul goruyor.

Benim kocam Turk ama burada yazan kotu ornek genelleme yapilan Turk erkekleri gibi davranmiyor, davransa benimle olamazdi başka adam bakardim. 😄

Turk erkeklerin tavirlarini ben biraz da Turk kadinlarina bagliyorum cunku en sacma adami bile bir sekilde kabul edip evleniyorlar ve Turk kadinlarinin erkekten beklentileri coooook düşük zaten.
Sonra diyorlar Turk erkekleri şunu yapmaz, bunu yapmaz ee yapmaz cunku her davranişlari kabul goruyor.

Benim kocam Turk ama burada yazan kotu ornek genelleme yapilan Turk erkekleri gibi davranmiyor, davransa benimle olamazdi başka adam bakardim. 😄
Fitille bir konuda slav olduğunuzu yazmıştınız,siz rus musunuz? Eşiniz mi türk?

X