Rüyasında Bebeğini Gören Var mı????

ya kızlar bende hamile olduğumu anladığımdan beri erkek çocuk görüyorum şuan 7 aylığım ama doktor kızın olacak diyor ,dün gece bile yine erkek bebk gördün nedir anlamadım.

Acaba Cok Erkek Cocuk İstemişOlabilirmisin Canım Muhtemelen Bilinçaltı Yansıtıyor Olmalı :) Hem Kız Olsun Erkek Olsun Hepsi Bizimmmmmmmmmmmmmm :)))))))):dance:

bende gördüm rüyamda bebegimi.erkek gördüm hatta pipisinide gördüm :)) ama sonrada akrabamın bebegi oldu biri kız biri erkek onları da grdüm.şimdi kafam karıstı kızımmı olucak oglummu?daha 2 hafta sonra gidicem ögrenmeye inşallah.önce allah hayırlı evlat versin cümlemize .

Acaba Cok Erkek Cocuk İstemişOlabilirmisin Canım Muhtemelen Bilinçaltı Yansıtıyor Olmalı :) Hem Kız Olsun Erkek Olsun Hepsi Bizimmmmmmmmmmmmmm :)))))))):dance:

evet canım benim içinde farketmez erkek kız ama bekarkende gördüm erkek çocuğum olmuştu.doktoruma diyorum senin yanlışın var erkek doğurursam pembe kıyafetleri maviye nasıl değişticem diye süprizzzzz

evet canım benim içinde farketmez erkek kız ama bekarkende gördüm erkek çocuğum olmuştu.doktoruma diyorum senin yanlışın var erkek doğurursam pembe kıyafetleri maviye nasıl değişticem diye süprizzzzz

Bilinc Altı Dioruz Ama Bazen Cidden Yanılabiliyorlar Doktorlarda Cunku Cocuk Gostermiyor..Yada Erkek Sanıyorlar Megerse Kız Parmagı Falan Cıkıyor :) :dance:

Kizlar doktorum bana erkek olacak dedi. Doktorun dişinda herkes kizin olacak dedi.
Bn iki kez rüyamda erkek bebek gördüm.hatta pipisini bile gördüm ilkinde.

Geçenlerde rüyamda hamile olduğumu gördüm.. Sanırım komşunun bebeğini sevmiştim o ara etkilenmişim herhalde...
Ama sevinmedim hiç aksine sıkıldım sanki özgürlüğüm elimden alınıyormuş gibi.
Tuhaftı...

hamile olduğumu öğrenmeden çok güzel pembe patikler gördüm rüyamda daha sonra hamile olduğumu öğrendim daha sonra bir rüya daha gördüm bebeğim doğmuş ama ben hiç giysi almamışım bebeğimin bezi bile yoktu çarşafa sarılmıştı çok üzüldüm gerçektende sıkıntılı bir döneme girdim o ara geçenlerdede bir arkadaşım daha hamile sözde onunla doktora gitmişiz doktor onu muayne ettikten sonra gel sanada bakalım diyor bebeğimi o kadar net gördümki elleri ayakları cinsiyetini sorduğumda doktor göstermiyor dedi bende yüzü erkeğe benziyor erkek galiba diyorum bunun üzerine doktor yüzü benziyor diye erkek demek değil diyor siz ne dersiniz

sevgili uzun beyaz bulut;
bence pembe patikler gördüğün için kızın olabilir, ama sen bilinçaltında erkek bebek istiyorsun. kaydirigubbakcemile2

hamile olduğumu öğrenmeden çok güzel pembe patikler gördüm rüyamda daha sonra hamile olduğumu öğrendim daha sonra bir rüya daha gördüm bebeğim doğmuş ama ben hiç giysi almamışım bebeğimin bezi bile yoktu çarşafa sarılmıştı çok üzüldüm gerçektende sıkıntılı bir döneme girdim o ara geçenlerdede bir arkadaşım daha hamile sözde onunla doktora gitmişiz doktor onu muayne ettikten sonra gel sanada bakalım diyor bebeğimi o kadar net gördümki elleri ayakları cinsiyetini sorduğumda doktor göstermiyor dedi bende yüzü erkeğe benziyor erkek galiba diyorum bunun üzerine doktor yüzü benziyor diye erkek demek değil diyor siz ne dersiniz

canım şimdi ne kadarlık hamilesin?bende silahlar gördüm erkek çocuğa dair ismini bile söylediler bana ,ama doktor ısrarla kız diyor.doktoruma söylemiştim rüyalarımda erkek görüyorum diye ,bana demiştiki bir kaç hastamın başına geldi rüyaları ters çıktı dedi.

Kızlar Cinsiyet KOnusu Bir Yana Ben 2 Gün Boyunca Birseye Cok Üzülüp Sürekli Agladım..Ve Dun Aksam Azda Olsa Kan Gelmiş Benden Korktum Acıkcası Yani İster Kız Olsun İster Erkek Beni Terketmesin..

Nemida cnm bende hamile kalmadan öyle düşünüyordum özgürlügüm gidecek acelesi yok diyordum..ama o bebek senin içine yerlestiginde öyle düşünmüyorsun büyük bir tutkuyla büyüsün kucagıma alim diyorsun ^^hormonlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr^^ :)

Kızlar Cinsiyet KOnusu Bir Yana Ben 2 Gün Boyunca Birseye Cok Üzülüp Sürekli Agladım..Ve Dun Aksam Azda Olsa Kan Gelmiş Benden Korktum Acıkcası Yani İster Kız Olsun İster Erkek Beni Terketmesin..

Nemida cnm bende hamile kalmadan öyle düşünüyordum özgürlügüm gidecek acelesi yok diyordum..ama o bebek senin içine yerlestiginde öyle düşünmüyorsun büyük bir tutkuyla büyüsün kucagıma alim diyorsun ^^hormonlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr^^ :)

canım sen kaçıncı aydan gidyorsun ?kan gelmesi kötü değilmi?

ay dün akşam gene gördüm ya.... bu üçüncü görüşüm.
üçündede erkek gördüm zaten dr.da erkek olacak dedi.

canım sen kaçıncı aydan gidyorsun ?kan gelmesi kötü değilmi?

Ya Doktorumu Aradım >Ameliyattaymıs Haber Bekliyorum Bende Gayet Tedirgin Olarak Kahverengi Bir Kandı Kırmızı Olmadıgı İçin Önce Paniklemedim Ama Sonra Nete Girdim Baktım Bazı Drlar Önemsiz Diyor Bazısı Düşük Tehlikesi Oyle Olunca Her İhtimale Karsı Doktorumu Haberdar Edim Dedim Bekliyorum İşte Bu Arada Ben 11+5 im yani 3 ay bitecekdua edin pls

korkma canım aynı şeyi bir kiki kere bende yaşadım ve doktoruma gittim ufaklığın keyfi gayet iyiydi elinden geldiğince üzülmemeye çalış dokktorum bana dinleneceksin demişti

canım şimdi ne kadarlık hamilesin?bende silahlar gördüm erkek çocuğa dair ismini bile söylediler bana ,ama doktor ısrarla kız diyor.doktoruma söylemiştim rüyalarımda erkek görüyorum diye ,bana demiştiki bir kaç hastamın başına geldi rüyaları ters çıktı dedi.
14+5
haftalık hamileyim heralde artık kontrole gittiğimde cinsiyetini öğrenirim ama ondan önce amniosentezim var

canım korkma ama doktorunu araman iyi olur.yüce allahım korur onu orda merak etme.dualarımız seninle

Kızlar Tskler Bir Nebze Olsun Rahatladım Doktorumla Konustum Korkmamamı Kendimi Yormamamı Soyledi. Boyle Akıntıların Olabilecegini Düşük Sebebi Olmadığını Soyledi Rahatladımmmmmmmmmmmmmm...18 de Kontrolum Var ense Kalınlıgı Ve Nasal Ölçüm Yapılacak..Allahım Hepimizin Melegini Korusun..:emir_bebek:

Kızlar Tskler Bir Nebze Olsun Rahatladım Doktorumla Konustum Korkmamamı Kendimi Yormamamı Soyledi. Boyle Akıntıların Olabilecegini Düşük Sebebi Olmadığını Soyledi Rahatladımmmmmmmmmmmmmm...18 de Kontrolum Var ense Kalınlıgı Ve Nasal Ölçüm Yapılacak..Allahım Hepimizin Melegini Korusun..:emir_bebek::Saruboceq:

Arkadaşlar ben hamile kalmadan 2 ay önce bir kız çocuğu gördüm öyle güzeldi sabah uyandığımda gerçek sandım eşime kalktım anlattım.bütün gün rüyanın etkisindeydim.Ama henüz bebek düşünmüyorduk. rüyamı haber alıcam diye yorumladım. daha sonra hamile olduğumu öğrendim çok üzüldüm sevinemedim içim buruk oldu.sonra bir gece rüyamda bir erkek bebek gördüm yanağını yanağıma değdirmişti pamuk gibiydi.Ondan sonra Bebeğim olacağı için üzülmedim.Allah sanki o gece rüyamda sevgisini içime vermişti. Bu arada cinsiyeti kız :)

X