Rüyasında Bebeğini Gören Var mı????

Ya Doktorumu Aradım >Ameliyattaymıs Haber Bekliyorum Bende Gayet Tedirgin Olarak Kahverengi Bir Kandı Kırmızı Olmadıgı İçin Önce Paniklemedim Ama Sonra Nete Girdim Baktım Bazı Drlar Önemsiz Diyor Bazısı Düşük Tehlikesi Oyle Olunca Her İhtimale Karsı Doktorumu Haberdar Edim Dedim Bekliyorum İşte Bu Arada Ben 11+5 im yani 3 ay bitecekdua edin pls

Allah korusun canım iyi olduğuna çok sevindim. Umarım bir daha böyle birşeyler karşilaşmassın Allah'tan dilerim ki hamileliğin sağ salim geçer ve nurtopu gibi sağlıklı bebeğini kollarına alırsın. Sevgiler.:CüvCüv:

Kızlar Tskler Bir Nebze Olsun Rahatladım Doktorumla Konustum Korkmamamı Kendimi Yormamamı Soyledi. Boyle Akıntıların Olabilecegini Düşük Sebebi Olmadığını Soyledi Rahatladımmmmmmmmmmmmmm...18 de Kontrolum Var ense Kalınlıgı Ve Nasal Ölçüm Yapılacak..Allahım Hepimizin Melegini Korusun..:emir_bebek::Saruboceq:

canım sevindim senin adına ben sana teselli verirken kendim tesellik oldum.bugun banyoda düştüm fena sancım var napıcam bilmiyorum.doktoru aradım kanaman yok korkma dedi.

canım sevindim senin adına ben sana teselli verirken kendim tesellik oldum.bugun banyoda düştüm fena sancım var napıcam bilmiyorum.doktoru aradım kanaman yok korkma dedi.

Canım Cok Gecmiş Olsunnnnnnn Ama Kanaman Olmamasına Sevindim Ne Mutlu Güclü Bir Bebek Annesisin :) hamileyken Bende Düştüm Daha Erken Aylarda Cok İlginc Sekilde Yere Dogru Depar Attım Saliselik Bir refleksle Kolumun Üstüne Düştüm.Ama Korkmustum Baktım Birsey Yok Rahatlamıstım Allah ım Bebeklerimizi Koruyor Ben İnanıyorum :):CüvCüv:

Allah korusun canım iyi olduğuna çok sevindim. Umarım bir daha böyle birşeyler karşilaşmassın Allah'tan dilerim ki hamileliğin sağ salim geçer ve nurtopu gibi sağlıklı bebeğini kollarına alırsın. Sevgiler.:CüvCüv:

Cok Tskler Aynı Dileklerle Bebegine Öpücüklerimi Yolluyorummmmmmm:emir_bebek:

Canım Cok Gecmiş Olsunnnnnnn Ama Kanaman Olmamasına Sevindim Ne Mutlu Güclü Bir Bebek Annesisin :) hamileyken Bende Düştüm Daha Erken Aylarda Cok İlginc Sekilde Yere Dogru Depar Attım Saliselik Bir refleksle Kolumun Üstüne Düştüm.Ama Korkmustum Baktım Birsey Yok Rahatlamıstım Allah ım Bebeklerimizi Koruyor Ben İnanıyorum :):CüvCüv:[/QUO

Son düzenleme:
bende 29 haftalık hamileyim rüyalarımda hep kız çocuğu görüyorum 16 haftalıkken kızım olcağı söylendi rüyamda ondan sonra 2 defa daha kız çocuğu gördüm doktor 1 sefer erkeğe benzetti 16 haftalıkken sonra bi daha göstermedi hala da göstermio doğurcam yakında ama meraktan da çatlıyorum bakalım rüyalarımmı doğru çıkcak yoksa doktor mu ay sonu yine kontrolüm var inşallah gösterir bu sefer içimede hep kız doğuyo

bende 29 haftalık hamileyim rüyalarımda hep kız çocuğu görüyorum 16 haftalıkken kızım olcağı söylendi rüyamda ondan sonra 2 defa daha kız çocuğu gördüm doktor 1 sefer erkeğe benzetti 16 haftalıkken sonra bi daha göstermedi hala da göstermio doğurcam yakında ama meraktan da çatlıyorum bakalım rüyalarımmı doğru çıkcak yoksa doktor mu ay sonu yine kontrolüm var inşallah gösterir bu sefer içimede hep kız doğuyo

Cok Heyecanlı Degilmi Yaaaa Bende Cok Merak Ediyorum Ama Bana Daha 1 Ay Var Oda Gosterirse :))))))) Ben İkiz Cok İstiodum Ama Deilmiş Hem Kocamın Annesi İkiz Benimde Halalarım 2 Taraftada Var Ama Bize Vurmadı Hayırlısııııı :)kaydirigubbakcemile2

ben kafayı yedim iyice.Yine rüyamda bebek gördüm.Yine kız çocuğuydu.Bu sefer doğum yapıyordum.Ama o sancıyı gerçekten hissettim.Ama doğum anı dünyanın en muhteşem duygusuymuş.Bebeğim doğdu.İçimden çıkışını bile hissettim.Kız çocuğuydu.Ne olur ağlaın diye yalvardım.Bir an ağlamayacak diye çopk korktum.sonra ağladı.O kadar sevindim ki.Sonra bana gülümsedi.Simsiyah saçları vardı hala unutamıyorum.Ama gözleri çok güzeldi.

ben kafayı yedim iyice.Yine rüyamda bebek gördüm.Yine kız çocuğuydu.Bu sefer doğum yapıyordum.Ama o sancıyı gerçekten hissettim.Ama doğum anı dünyanın en muhteşem duygusuymuş.Bebeğim doğdu.İçimden çıkışını bile hissettim.Kız çocuğuydu.Ne olur ağlaın diye yalvardım.Bir an ağlamayacak diye çopk korktum.sonra ağladı.O kadar sevindim ki.Sonra bana gülümsedi.Simsiyah saçları vardı hala unutamıyorum.Ama gözleri çok güzeldi.

Ne Kadar Güzel Bir Rüya Görmüşsün Canım:)))) Hatta Bir Nevi Pratik Olmus Sana Bu Sekilde Dogum Yaparken Acemi Olmicaksın :KK66: Toplamda 2 sefer Gordum Baskada Gorduysemde Hatırlamıorum:) Su Sıra Stresliyim Uykum Bölük Pörçük Zaten :):1closedeyes:

kızlar bende dun gece ruyamda gordum
( haftaya zaten doktora gıdıcem cınsıyetını ogrenmek ıcın )
ruyamda ise dr.gıtmısım cınsıyetıne bakıyor usg de %100 kızın olacak dıyor :)))

Kızlar ben de hamile olduğumu öğrendikten çok kısa süre sonra rüyamda bi kız çocuğu görmüştüm ama görmeniz lazım dünyanın en güzel kız çocuğuydu!! Ama bana üzgün üzgün bakıyodu ve gitmem lazım diyodu ben de noolur gitme diyodum sonra da gitti. Bu rüyayı gördükten bikaç gün sonra kanama başladı ve düşük yaptım :KK43:

Geçen gece de rüyamda bizim balkona güvencin yumurtlamış böyle 3-4 tane. Sonra ben o yumurtaları incelerken birden yumurtalardan biri çatlıyo ve içinden bi maymun yavrusu çıkıyo. Sonra ben bütün gece maymun'un altını bağlamaya çalışıyorum ama maymun o kadar hareketli ki bi türlü bağlayamıyorum bütün ev çiş kaka içinde kalıyo. Sonra da kendime kızmaya başlıyorum bi maymunun bile altını bağlayamadım çocuğum olsa ona nasıl bakıcaktım, her işte bi hayır vardır demek ki bu yüzden hamile kalamıyorum diye

handecık cok guzel bı ruya gormusun tabı rabbım hayır etsın dıyeyım oncelıkle
affına sıgınarak yorumluyorum
dunya guzelı yaramaz bı oglun olacak ve onun gelmesıyle evıne esıgıne bereket yagacak yanlız cok umıtsızsın bundan kurtulman gerek...

Son düzenleme:
Kızlar bende 6 ay önce düşük yaptım ve düşük yapmadan önce bebeğimi rüyamda gördüm pamuk gibi bembeyaz bir erkek cocuguydu emziriyordum bebeğimi, rüyamda eşim bana soruyor adını ne koyacagız diye Toprak olsun diyordum ve bebeğim rüyamdan 2 gün sonra beni bıraktı:KK43:

handecık cok guzel bı ruya gormusun tabı rabbım hayır etsın dıyeyım oncelıkle
affına sıgınarak yorumluyorum
dunya guzelı yaramaz bı oglun olacak ve onun gelmesıyle evıne esıgıne bereket yagacak yanlız cok umıtsızsın bundan kurtulman gerek...

Ay özlemcim O KADAR GÜZEL bir yorum yapmışsın ki!!!! :1hug: Çok teşekkür ederim çok mutlu ettin beni, gözlerim yaşardı resmen şu anda mutluluktan!!!! a.s Söylediğin çıksa da çıkmasa da hiç önemli değil, önemli olan senin böyle güzel bi yorum yapmış olman, çok teşekkür ederim!!! a.s.

Kızlar bende 6 ay önce düşük yaptım ve düşük yapmadan önce bebeğimi rüyamda gördüm pamuk gibi bembeyaz bir erkek cocuguydu emziriyordum bebeğimi, rüyamda eşim bana soruyor adını ne koyacagız diye Toprak olsun diyordum ve bebeğim rüyamdan 2 gün sonra beni bıraktı:KK43:

Canım Cok Üzgünüm Ama Evt Bazen Rüyalar Haberci Olabiliyor. Ama Yinede Çok Üzülme Vücut Attığına Göre Bebeği Mutlaka AnormaliBir DurumSöz Konusu Olsa Gerek Benim Teyzemin Cocugu Malesef Rahatsız Ve rahatsız Bir Cocukla Yasamak Hem Cocuk Acısından Acı Verici Hem Anne O Yuzden Allah`tan Hayırlısını iSTE cAnım...Hem Dogurgan Olabilmekte Ne BüyükLutuf Su Devirde :)))) Sevinecek Cok Sey Var :) İçimden Geldi Kocamannnn Öpeyim Seni mCxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :)))

Geçen gece de rüyamda bizim balkona güvencin yumurtlamış böyle 3-4 tane. Sonra ben o yumurtaları incelerken birden yumurtalardan biri çatlıyo ve içinden bi maymun yavrusu çıkıyo. Sonra ben bütün gece maymun'un altını bağlamaya çalışıyorum ama maymun o kadar hareketli ki bi türlü bağlayamıyorum bütün ev çiş kaka içinde kalıyo. Sonra da kendime kızmaya başlıyorum bi maymunun bile altını bağlayamadım çocuğum olsa ona nasıl bakıcaktım, her işte bi hayır vardır demek ki bu yüzden hamile kalamıyorum diye

Özlem Güzel Yorumlamıs Handecik.. Bakıs Acısı Herseyi Degistirebiliyor..Bende Dahil Hepimizin Olumlu Olması Gerek Bazen Basaramıyoruz Ama Elimizden Geleni Yapalımmm :)) :lepi:

ben de bir kere gormustum ama dun yine gordum..dogum yapmisim bebegim kucagimdaydi,öpüp kokluyordum..ama kiz mi erkek mi onu bilmiyorum...bildigim tek sey ruyamda cok mutlu oldugum...insallah gercek olur..

ben de bir kere gormustum ama dun yine gordum..dogum yapmisim bebegim kucagimdaydi,öpüp kokluyordum..ama kiz mi erkek mi onu bilmiyorum...bildigim tek sey ruyamda cok mutlu oldugum...insallah gercek olur..

demekkı içinden gecen doru canım hadı hayırlısı bakalım:1hug:

X