Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

kızlar bişey sorucam ben anlamadım, boyaların yanında oksidan veriyolar ya, sadece onu sürüp bekleyip mi açıyosunuzrengi?

evet tatlim boyanin yaninda verilen oksidan krem.
% 6 lik oksidan kreme 1 tatlikasigi karbonat koyuyorsun.sacinin heryerine esit surup yarim saat sonra yikiyorsun.
bana 1tl 75 kr a mal oldu.simdi 2 kutu da boya aldim karamel rengi, hadi bakalim dua edin bana insallah renk tutar.

kizlaaaaarrrrrr!!!!!
sacimi yeni boyayabildim.boya tuttu.cok mutluyum.su an oda isiginda renk pek belli olmuyor yarin gun isiginda cekip yukleyecegim. :KK9:

Sabahın çok erken saatlerinde çektiğim için renk koyu görunuyor aslında daha açık $IMG0064A.jpg

bunu da gunes ısıgı esliğinde cektim $IMG0057A.jpg

Kızlar saçlarımda Voila 7.8 boya var boyadım kızıl oldu 4 kere yıkadım bu zamana kadar hala kızıl sarımsı oluyomuş akınca beyaz sabun sürsem akar mı

beyaz sabun akıtıyor diyorlar ama bence pek bir faydası olmuyor ayrıca çok da kurutuyor saçı

sigara külü de boyayı tamamına yakın akıtıyormuş diye duydum arkadaşlar hiç denemedim ama deneyen birisinden duydum işe yarayabilir bence bir denemekte fayda var

kızlar durunun beyaz sabunu var onu kullansam bi faydası olur mu :S çünkü benimde saç rengim şu anki koyu kahve siyah gibi,altında da kızıl var:S

arkadaşlar saçım bakır rengi.. ilk boyamayı çok beğenmiştim ama dün yeniden boyattım fakat çok canlı geldi bana bu kez. baya turuncu gibi oldum yani..ve ben bu kadar turuncu istemiyorum..böle koyu tatlı bir bakır rengi isterken şimdi baya dediğim gibi canlı oldum..sabun fikrini bende denicem.. umarımiyi gelir..parlak lamba gibi gezmek istemiyorum ortalarda

sirke akıtıyor diye duymuştum ama. bir su bardağı sirkeyi saça döküyorsun.n saça yedirtimek için ovuşturruyorsun. 5 dk kadar bekletip suyla duruluyorsun

saçımı 3 ay önce kumrala boyatmıştım ama bakır yansmalar oldu çok rahatsız oldum. bu sefer çok az daha koyu olsun ve bakırlık kalmasın dedim koyu oldu ama yine kaldı saçıma yeşil boya sürdüler 15 dk bekletip yıkadılar ama o kadar koyu oldu ki peruk gibiydi. ilk günden itibaren sabunla yıkıyorum saçlarımı 3 kere yıkadım özellikle ilk seferde deli gibi yeşil boya aktı. şimdi saçlarım koyu kumrala yakın bi renk oldu daha da açmayı düşünüyorum.sabundan daha çabuk akıtan bişey yok mu kızlar biliyosanız söyleyin :KK43:

Saçlarımı koyu kahveye boyayayım dedim dün, resmen siyah oldu ilk başta güzel gibi geldi ama açık renkten sonra koyuya alışamadım aynaya bakmak istemiyorum kendi saçlarımda koyu kahve güzel beğeniyorudm ama şimdi resmen siyah... beyaz sabuna bende başlayacağım akar inşallah bu mutsuz edici deneyimden sonra bir daha koyuya boyayamam eski saçıma döneyim dedim artık eski halimi bile istemiyorum illa açık olcak boyamak istedim de tekrar hem renk akacak belki bikaç ton açılır istediğim gibi,hem yıpranmasın. sabun ne kadar kurutursa kurutsun umrumda değil yeter ki aksında.......... of kızlar of:KK14:

Ayyy şu beyaz sabun çok işe yaradı,Allah razı olsun... Dün 3 kez saçımı sabunladım simsiyah su aktı kepek şampuanı da akıtıyormuş onla da yıkadım bayağı aktı ama saçlarım hala istediğim gibi değil hala siyahımsı ama devam edeceğimm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar bu beyaz sabun ıse yarıo bencde bugn ılk defa yıkadm aktı ama ben bıseyı anlamadım beyaz sabunla yıkıyıp dırek baska boyamı yapıyımm ustune yanı ıyıce aktıgı zman yoksa ıllede acmamız gerekıo dmı sdce daha az yıpranarak acılmasnı saglıo dogrumu anlamısm :S

Saçlarımı koyu kahveye boyayayım dedim dün, resmen siyah oldu ilk başta güzel gibi geldi ama açık renkten sonra koyuya alışamadım aynaya bakmak istemiyorum kendi saçlarımda koyu kahve güzel beğeniyorudm ama şimdi resmen siyah... beyaz sabuna bende başlayacağım akar inşallah bu mutsuz edici deneyimden sonra bir daha koyuya boyayamam eski saçıma döneyim dedim artık eski halimi bile istemiyorum illa açık olcak boyamak istedim de tekrar hem renk akacak belki bikaç ton açılır istediğim gibi,hem yıpranmasın. sabun ne kadar kurutursa kurutsun umrumda değil yeter ki aksında.......... of kızlar of:KK14:

resmen yazını okurken kendimi gördüm yaa :KK43: tenim çok beyaz olduğu için sana siyah olur falan dediler bnde siyah yapacağını bildiğm için koyu br kahverengi aldm(amber kahve) vede siyah oldm ama yüzüm bana o kdr kart geliyorki nasl eski halime dönerm bilmiyorm ya:KK43:(

Arkadaslar bende forumda beyaz sabun ve sac acma yöntemini okuyunca hemen uygulamaya başladım. Yalnız benım durumum sanırım farklı :KK43: Ben son 3 yıldır saçlarımı siyah kullanıyorum. Rengını degiştirmeye karar verip diplerin cıkmasını bekledim. 2 haftadır beyaz sabunla yıkıyorum. ama faydası olmadı hiç. Sadece bu yontemi uygulayan arkadaslardan yardım bekliorum. egerki uzun suredir siyah kullanıyorsakta bi etkisi olurmu beyaz sabunun? Lütfen yardım saclarım kecelesmeye basladı :KK43::1no2:

benim annem bir kere saçlarnı meraktan siyaha boyamştı hemde simsiyah yani pamuk prenses gibi olmştu saçları, snra hiç beğenmedi kuaföre gtti açtrmak için, kadn açamam bu saçı çok zor dedi ancak oryalle açmak gerekir dedi ki oryalde yakar ypratır saçlarını çok kötü dedi, annem olsn yeterki açlsn dedi ve saçlarnn br ucunda denediler oryal kısa süre içnde annemn saçlarnı resmen turuncu yapmştı ama söylediği kadar br zarar vermedi, en hzlı yöntem o diye biliyorm ben ama ynede br araştr tatlm nolr nolmaz .s

allahım boya akıtmak zaten zor hele kızılın akması felaket ama 2 aydan fazla oldu sanırım boya tamamen akmıyor saçım kızıl kahve gbi bi renk oldu tövbe bir daha pallettnn bu rengine hayatta almam !

Kizlar sakin sabunu denemeyin mahvediyor. Kuaforde akittirin bensacimi 5.0 yesim kahvesine boyattim simsiyah oldu butun gece agladim sabahina gidip kuafore akittim. Tabi yiprandi biraz ama sabunlada denemistim inanin sabun kadar yipratmadi

X