Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

kızlar, bana kozmetik markette bi kadın dediki bi toz war. tarif edicem sana sürücen ...saçtan boya kusucak dedi...saçı yıpratmıyo bitkisel dedi... kutusu kocaman we 12.5 tl...böle bitkisel bi tozla saç kusturma yapan warmı ???:KK51:

Merhaba kızlar
Internette dolaşırken böyle bir yazı buldum.
Aynen buraya kopyalıyorum
Eğer saç renginiz çok koyuya kaçarsa..
Bulaşıkları yıkadığının dörtte biri kadar bulaşık jeli ile saçlarını yıka ve rengin nasıl etkileyici şekilde açıldığım gör. Fakat çok etkili olan güçlü deterjanlar aynı zamanda saçların için zararlı olabilir. Bu yüzden yıkama sonrası iyi bir saç kreminden yardım almalısın.

Ben denemeye karar vermiştim ve dün akşam denedim.
Birşey yarıyor mu? Kesinlikle yarıyor. Saçım bakırken koyu sarı oldu.
Saçı yıpratıyor mu? Benim saçım zaten yıpranmış durumda, dahada çok yıprandı, yıpranmadığı mı onu tam anlayamadım.
Paylaşmak istedim.

sabun açıyo rengi evet bende denedim aynı zamanda kepeğe karşı şampuan da açıyor benim saçım dipleri 1 ayda bayağ geldi. ama daha hızlı nasıl akar

valla bende kızıldı saçlarım bir-iki aydır iyice sabunla yıkıyorum iyice ovalıyorum 5-10 dakika kadar sonra şampuanlıyorum haftada birde uçlarından kesiyorum saçlarımı baya bir aktı kızıl birdaha yapmam asla çok berbat üstüne hiçbi renk tutmuyor. :KK53:

bende koyu kumral saça açık kumral yaptım turuncu gibi oldu 1 ay boyunca sık sık yıkasam akarmı normal şampuanla yıkasam bile ?

bende koyu kumral saça açık kumral yaptım turuncu gibi oldu 1 ay boyunca sık sık yıkasam akarmı normal şampuanla yıkasam bile ?

evet canım akar sık sık yıka ovalayarak iyice ardındanda şampuanla yıka iyice matlığı gitsin birde ben 3 ay kadar boya yapmıyorum. - birkaç ay daha kendine gelene kadar yapmıyacam dediğim gibi -6-7 ay boyama saçını :)))

Ben saçımı boyamayı hiç istemezdim ama arkadaşımın gazına gelip pallette'in tarçın bakırına boyadım. Kendi saçım açık kumraldı. Saçım resmen turuncu oldu ve kaşımla çok kötü durdu. 2 gün geçtikten sonra loreal majirelin 7.23 numaralı kumralına boyadım. Yine rengi koyulaşmadı ama ilk halinden iyi oldu. 10 gün geçtikten sonra lorealin türk kahvesine boyadım. Saçım siyah oldu resmen. Ama yıkandıkça kahverengi halini aldı. Saçımın tepeleri kızıl gbii parlıyor önceden olan turuncular yüzünden. Boyayalı 15 gün oldu. Saçım yıkadıkça açılıyor ama ne kadar açılacak ne renk oalcak hiç bir fikrim yok. Sizce ne renge dönüşür ve boyalı saçın dibinin gelemsi ne kadar sürer bir bilgisi olan var mı ? :KK59:

Arkadaşlar bir sorum olacak. Benim saçımın kendi rengi kahverengi karamele boyatmıştım 2 ay oluyor ama şimdi kendi rengine dönmesini istiyorum. Sabunla yıkarsam açılır mı daha çok yoksa kendi rengine mi döner ??? Çok teşekkür ederim şimdiden.

bende palette kahve köpüğüyle boyadığım caaanım saçlarımı koyultup sıcak çikolata yapma kararı aldım gittim palette deluxe sıcak çikolata aldım 2 kutu boyadım saçlarım zümrüt siyahı oldu !!!!! hemen şikayet ettim firmayı zaten işte özür dilediler cart curt bana yeni çıkan syoss markası var ya onun kumralını yollamışlar hediye olarak ama o kadar açık bir saç rengi istemiyorum ben artık sıcak çikolata istiyorum bu boya işimi görmücek yani bıktım açık renklerden sabunla siyahı akıtıp kumralamı boyasam yada gidip yine sıcak çikolatamı alsam bilemedim ama bıktığım için koyu renkten yana gönlüm off ne zor ya kadın olmakkkk :KK43:

güzelim fındık kabuğu saçlarımı koyu kumrala boyadım, siyah gibi oldu:KK43: ne kadar sürede akar ki acaba beyaz sabunla:S eski haline dönmez ama dimi:KK43:

evet beyaz sabunla çok güzel akıyor boya kızıl boyayı hemen akıtmıştı, umarım siyahta da etkilidir:97:

ben beyaz sabunla hergün yıkadım hemen ardından kepek şampuanıyla sonra saç kremi bu işlemi yaptım koyu kahve saçlarımı akıttım 2 haftada istediğin renge boyatırsın :KK49:

hergün beyaz sabunla yıkayınca ve sirke arap sabununda baya akıttığını duymustum benim sacım renk dönüşü baya koyu kestaneydi sabunla yapınca turuncumsu bişi oldu :S

ya kızlar iyi diyorsunuz hoş diyorsunuz da benim şöyle bi sorunum var
ben 16 yaşındayım ve esmerim saçımı yakut kızılı yapıyorum diye boyadım
sonra olmadı gittim kuaföre tekrar kızıla boyattım ve rengi gerçkten iğrenç oldu
dipleri kıpppkırmızı uçları koyu. beyaz sabunla 6 kez yıkadım.3 kezde şampuanladım.
bu gün tkrar yıkadım yine aktı biraz.. Ama rengi gittikçe açılıyor bunun. koyulaşması biraz daha eski haline gönmesi gerekmiyor mu? Gerçek rengi çikolata rengiydi koyu kahve tarzındaydı. ben tekrar boyatmak istemiyorum yani zaten çok çok yıprandı. Böylede dışarı çıkamıyorum.yaşıma zaten hiç gitmedi. Dönülmesi zor bir renk miş zaten. bu konuda bana yardımcı olabilck birleri varsa lütfen,gerçekten çok mutlu olurum.

ya kızlar iyi diyorsunuz hoş diyorsunuz da benim şöyle bi sorunum var
ben 16 yaşındayım ve esmerim saçımı yakut kızılı yapıyorum diye boyadım
sonra olmadı gittim kuaföre tekrar kızıla boyattım ve rengi gerçkten iğrenç oldu
dipleri kıpppkırmızı uçları koyu. beyaz sabunla 6 kez yıkadım.3 kezde şampuanladım.
bu gün tkrar yıkadım yine aktı biraz.. Ama rengi gittikçe açılıyor bunun. koyulaşması biraz daha eski haline gönmesi gerekmiyor mu? Gerçek rengi çikolata rengiydi koyu kahve tarzındaydı. ben tekrar boyatmak istemiyorum yani zaten çok çok yıprandı. Böylede dışarı çıkamıyorum.yaşıma zaten hiç gitmedi. Dönülmesi zor bir renk miş zaten. bu konuda bana yardımcı olabilck birleri varsa lütfen,gerçekten çok mutlu olurum.

cnm eski doğal rengine dönmesi imkansız sabun işlemi sadece saçındaki boyayı akıtıp soldurur rengi açar açıldıktan sonra üzerine doğal bir kumral yada kahve tonu boyarsın yaşına giden cnm yani boyamadan olmaz :KK49:

slm ben kabartma tozu ile şampuanıda karıştırılıp yıkanıncada boyanın aktığını duydum ama hiç denemedim.bende gece mavisi ile boyamıştım ama doğal siyahla hiç alakası olmadı.peruk gibi duruyo.bende sabunla yıkamayı deniycem inşallah açılır.aslında ben bilenlere papatya suyunun boyalı saçları açıp açmadığını soracaktım

ben de 20 yaşındayım,karameldi saçlarım 2 ay önce siyaha boyadım kolestonla.Saçımdan memnunum ama şöyle bişi söleyimm memnun olmayanlara blendax'ın papatyalı şampuanı varya sürekli ondan kullanırım ve hep saçımı açar şimdi siyah yaptığım da da ne zaman banyoya girsem saçım hep akmıştır bazen belli olmuyor su duru gibi gözüküyor ama kurulayınca açıldığını hep görüyorum yani tekrrdan söleyim ben memnunum ama saçını siyah yapıp pişman olanlar için blendaxın paptyalı olanı da açabilir belki,bi deneyin 2 ay falan olmassa da bu sadece bi öneriydi bişey de kaybetmezsiniz sonuçta şampuan sadece en kötü ihtimal saçlarınız yumuşar her banyoda olduğu gibi :)

Son düzenleme:
2 hafta önce güzelim karamel saçlarımı koyu kestaneye boyadım :84: Daha önce 2 kere siyahtan oryelle döndüm buyüzden tekrar açtırıpta mahvetmek istemiyorum saçımı. Dün denedim beyaz sabunu sanki biraz akıttı gibi ama kazık gibi oldu saçlarım :KK14::KK14::KK14:

X