Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
nanelis
o kadar güzel anlatmışsın ki heveslenip yapasım geldi.
saç için genelde bemiks ampül daha çok kullanılıyor onuda eklesek olur herhalde.
senin yazını okumadan öncesi saç gürleştirme için sarımsak yağı kullanmayı düşünüyordum.
eğer ki gerçekten etkili ise sarımsak kokusunu çekmek zorunda kalmayız.

kizlar bende bi ara sarimsak koymustum sampuanima ama saclarim bir dökülüyordu aglayasim geliyordu yerleri temizledigimde hep sac vardi annemde bikmisti..
simdi biraktim sarimsagi ve o pahali sampuanlari. kendime en ucuz sampuani aldim ve okadar memnunumki günde 3-4 tel dökülüyor oda normalmis.
haftada birde yag maskesi yapiyorum sacima icinde yilan badem susam cörek otu menekse yagi var. uzama veya gürlesme pek olmadi ama saclarim saglikli oldu yumusacik.
bu ampüllerin ise yaradigini cok duydum..
ama birinin haberi varmi acaba Almanyada nasil bulabilirim almanyada bu ampullerin adi ne?
:KK3:

arkadaşlar bu üçlü ampülü düşünüyorum ama şu kafama takıldı herkeste aynı sonucumu veriyo acaba mesala benim saç tipim ince telli yağlı seyrek benim gibi olupta kullanıp memnun kalan varmı aranızda

arkadaşlar bu üçlü ampülü düşünüyorum ama şu kafama takıldı herkeste aynı sonucumu veriyo acaba mesala benim saç tipim ince telli yağlı seyrek benim gibi olupta kullanıp memnun kalan varmı aranızda

aynen benim saçım da öyle ben kullanıyorum ve ciddi anlamda yararını görüyorum.. bence fazla gecikmeden siz de kullanmaya başlayın..

nanelis
o kadar güzel anlatmışsın ki heveslenip yapasım geldi.
saç için genelde bemiks ampül daha çok kullanılıyor onuda eklesek olur herhalde.
senin yazını okumadan öncesi saç gürleştirme için sarımsak yağı kullanmayı düşünüyordum.
eğer ki gerçekten etkili ise sarımsak kokusunu çekmek zorunda kalmayız.

canım,bemiks ampul kötü koktuğu için koymuyordu arkadaşım bende denedim gerçektende berbat bi kokusu var.isteyen koyabilir tabi..ayrıca bu hafta başında uygulamaya başladığım bir yöntemi yeni konu açıp paylaşıcam çünkü bu ampullerle ilgili değil farklı bi şey..

nanelis canım inşallah vereceğin güzel tarif saç çıkarma ve gürleştirme tarifi olur.bekliyorummm:KK34:

nanelis canım inşallah vereceğin güzel tarif saç çıkarma ve gürleştirme tarifi olur.bekliyorummm:KK34:

canım valla yeni konu açtım orada da yazdığım gibi dökülmeyi kesti. ben değişik şekilde uyguluyorum ama orjinalinin de yeni saç çıkaracağını düşünüyorum.oradan takip et istersen:)

aynen benim saçım da öyle ben kullanıyorum ve ciddi anlamda yararını görüyorum.. bence fazla gecikmeden siz de kullanmaya başlayın..

ben bu yorumları görmeden daha doğrusu bu siteye üye olmadan önce wellanın 4lü ampulunu aldım 10 gün falan oluyo aşağı yukarı kullanalı 1 ay geçmesi gerekiyomş etkisini görmem için saçıma masj yapıyorum bunla yumuşacık oluyo faydasını görmezsem bu 3 lü ampulden almayı düşünüyorum bakalım

ben bu yorumları görmeden daha doğrusu bu siteye üye olmadan önce wellanın 4lü ampulunu aldım 10 gün falan oluyo aşağı yukarı kullanalı 1 ay geçmesi gerekiyomş etkisini görmem için saçıma masj yapıyorum bunla yumuşacık oluyo faydasını görmezsem bu 3 lü ampulden almayı düşünüyorum bakalım

hayırlısı olsun diyelim o zaman :)

kat canım deneyenler var ben şampuanımı sulandırmasından korktuğum için katmadım.
bu arada ampullu yağlı maskemi uyguladım bekliyorum

merhaba kızlar aranıza yeni katıldımm =) ama sizi uzun zamandır takip ediyorum... bu ampüller acaba sadece saçın dökülmesinemi iyi geliyor? saçlarım boyadan dolayı harap helde, saçların yanıklarınada iyi gelirmi yani saçı toparlar mı acaba?

Arkadaşlar doktorlar şampuana kırılan bu ampullerin saç köklerini tıkadığını söylüyormuş sizcede öylemi bende kıracaktım ama kararsız kaldım şimdi???

Arkadaşlar doktorlar şampuana kırılan bu ampullerin saç köklerini tıkadığını söylüyormuş sizcede öylemi bende kıracaktım ama kararsız kaldım şimdi???

ben 8 aydır kullanıyorum bu ampülleri hem şampunıma kırıyorum hemde saç diplerime sürüp bekletip yıkıyorum.ön taraflarımda saçlarım çıktı hep bakımlarla.doktorlardam atrıcabu vitaminlerri veriyolar.tereddüt etmeden kullan derim korkma.tıkasa kaç aydır benimkini tıkarlardı

Saç çıkarır mı bilmem ama benim boyadan yıpranan saçlarımı onardığı kesin Gerçi ben argan yağı B ve E ampülü kullanıyorum çokta memnunum... :KK34:

Saç çıkarır mı bilmem ama benim boyadan yıpranan saçlarımı onardığı kesin Gerçi ben argan yağı B ve E ampülü kullanıyorum çokta memnunum... :KK34:

Argan yağını saçlarına nasıl uyguluyorsun? ben de almayı düşünüyorum hangi markanın argan yağını aldın?

argan yağı bende aldım ama gerçekmi sahtemi emin olamadım piyasada sahteleri dolaşıyormuş kullanamıyorum sahtedir diye. hangi marka seninki?

Kızlar dün gazetede okudum..

Güzide DURAN.. yüzünü bilen bilir delik delik felan cilt sorunu vardı..
ben kozmetik ürünü kullanmam aktarlarladır işim demiş..
ve yüzü pürüzsüz şuan argan yağı kullanıyormuş yüzüne..

evet bende tv de gördüm.argan yağıyla pürüzsüz olmuş cildi.ama ben sürünce sivilce çıktı.şimdi kullanmaya korkuyorum.

emel acarın programını görmüşsünüzdür belki showda oda argan yağı kullanıyomuş ben tüm vücuduma sürüyorum duştan sonra dedi çok memnunum falan filan dedi övdükçe övdü yanidmekki faydalı bişey

Bende bugün ilk kez saçlarıma uyguladım. 1 bemiks ampul, 1 evigen ampul, 1 tatlı kaşığı sarımsak yağı, susam yağı, badem yağı ve çam terebentin yağını karıştırıp uyguladım. İnsallah etkisini görürüm çünkü saçlarım çok fena dökülüyo böyle devam ederse kel kalmaktan korkuyorum :KK43:

Bende bugün ilk kez saçlarıma uyguladım. 1 bemiks ampul, 1 evigen ampul, 1 tatlı kaşığı sarımsak yağı, susam yağı, badem yağı ve çam terebentin yağını karıştırıp uyguladım. İnsallah etkisini görürüm çünkü saçlarım çok fena dökülüyo böyle devam ederse kel kalmaktan korkuyorum :KK43:

canım bence ilk önce bi doktora gidip tahlil yaptır mesela benimde kendimi bildim bileli dökülyo saçlarm tahlil yaptırdım hormonlarm çalışmıyomuş hem uzama az oluyo hem dökülmesine yol açıyomşm hap kullanıyorm o yüzden ayrıyetende tabi bakım şart şuan seyrek saçlarım bende bu üçlü ampulü denemeyi düşünüyrm ama yakın aldığım bi ürün var onun faydasını görmezem öle başlıcam buna

X