Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

Dogal sacimda da ara ara altin ve bakir renkleri var az farkedilir sekilde. Rofle setini acilmamis doğal saça uygulayarak sonuç elde edebilir miyim?

Tabikidee açıcılar tamamen her saça uygundur.

Bakır ilk boyamada harikada sürekli akıyor, benim yüklediğim akmış hali bakır sarı gibi bir ton olması gereken
;

Uploaded with ImageShack.us

Bu tonu da koruyabilmek için 1 1buçuk ayda bir boyayı yenilemek lazım :)
Ay herkes aynısını dedi , pazara randevum var hadi bakalım bakırım nasıl olacak ... Kararlıyım bakır boyayacağım seninkinin tonu neydi canım ? Ben 7.4 boyatmayı düşünüyorum

Malesef , saçlarınız akmış olsa bile hayatta 7 ton üst renge boyayamazsınız. Birden de açtırma yapmak saça çok zarar veren bir olaydır. Size uzun vadeli ve karlı çıkacağınız tavsiye veriyim , saçlarınıza karamel gölge attırma ile başlayın. Her ay dip boyaya gidin ve açıcıyı sadece diplere değil uçlara da sürdürün . Yaklaşık 4 ay içerisinde saçlarınız git gide açılarak kumral olacaktır , sonra rahatça korkmadan 7/77 yapabilirsiniz :)

Canım 7/77 den vazgeçtim. Ve saçlarım siyah değil koyu kahve. Açtırma yapamam çünkü çok fazla yıpratıyor saçı. Şöyle yapmayı düşünüyorum; altın karamel ve küllü açık sarıyı karıştırıp boyasam ve 5 gün sonra da bronz kahveye boyasam. Çok araştırdım oluru var gibi. :44:

Canım 7/77 den vazgeçtim. Ve saçlarım siyah değil koyu kahve. Açtırma yapamam çünkü çok fazla yıpratıyor saçı. Şöyle yapmayı düşünüyorum; altın karamel ve küllü açık sarıyı karıştırıp boyasam ve 5 gün sonra da bronz kahveye boyasam. Çok araştırdım oluru var gibi. :44:

Bence , 6 no ya boyaayın derim direkt olarak , çünkü doğal bir renk olacağı için dipler de tutacaktır , uçlar da siyah kalmayacaktır. Bunu tavsiye ederim :) sonra 6 tonlarında istediğiniz kızıl , sarı, karamel , kırmzı , kahve her tonu deneyebilirsin. Zaten 1 kez boyadıysam sorun yok.

benim saçlarım platin rörfleydi ben küllü sarı aldım boyadım yeşil oldu daha sonra gizemli kahve sürdüm dipler kızıl oldu.sıcak çikolata aldım koyu oldu.en son platte açıcı aldım.üzerinede loreal sarı sürdüm diplerim çıktı şimdi platte saı aldım en son saçım durumunu eklicem sizce sarı olurmu yoksa yine küllümü olur $WP_20131008_13_15_06_SmartShoot.jpg $WP_20131108_19_24_37_SmartShoot.jpg

Slm canim ozelden bana ulasitmisin..ben resim koyamiyorum..sacim cik gyzrldi sagkikliydi ama bir ay once omuzlarimin uzerine indi.uzun sacta cok srvuyorum siyahi ama cok kullandim ve sikildim..simdide cocuk gibi gorunuyorum..bama isyedigim tengi elde etmem ucin yardim edebikurmisin simdiden tsk

Ay herkes aynısını dedi , pazara randevum var hadi bakalım bakırım nasıl olacak ... Kararlıyım bakır boyayacağım seninkinin tonu neydi canım ? Ben 7.4 boyatmayı düşünüyorum

Benimki 7-43 kumral bakır dore ve 8-77 tarçın bakır karışımı ama tabanın çok koyu değilse Selective 8-44 te aynı tonu tutturabilir.

benim saçlarım platin rörfleydi ben küllü sarı aldım boyadım yeşil oldu daha sonra gizemli kahve sürdüm dipler kızıl oldu.sıcak çikolata aldım koyu oldu.en son platte açıcı aldım.üzerinede loreal sarı sürdüm diplerim çıktı şimdi platte saı aldım en son saçım durumunu eklicem sizce sarı olurmu yoksa yine küllümü olurEki Görüntüle 854437 Eki Görüntüle 854444

Dipleriniz kızıl olacaktır , bilinçsizce çok yanlış işlem yapmışsınız saçlarınıza . Keşke boya sildirseydiniz , şuan aldığınız palette 9.0 mı ? Uçlarınız tutacaktır ancak dipler uçlara nazaran kızıl olacaktır.

çok teşekkürler cnm ama o renge göre biraz koyu diiller mi?

7.40 diğer 7 lere göre açıktır ancak hürrem sultan tonuna yakın tutar. 8-77 bu ton için tam tutar yani hatta 8-777 bulabilirseniz igora nın tam tutar diyebilirim ancak bakır gibi renklerde önce den açtırma yapmanız gerekmez ama siz açık istediğiniz için bu önemli bir husus. Canlılığı arttırmak adına .. İlk boyandıklarında emin olun koyu olacak ama git gide açılacak dert etmeyin derim saçlar 9 tonlarına gelirse harika olur :)

Benimki 7-43 kumral bakır dore ve 8-77 tarçın bakır karışımı ama tabanın çok koyu değilse Selective 8-44 te aynı tonu tutturabilir.

Sağol canım yarın gidip bi bakarım açıçası saçlarını bakır yapan başka bir arladaşımın saç rengi 7.4 müş açıkçası bana fazla turuncu geldi ben sadece hafif bi turuncunun içinde biraz altın birazda kahve tamam canım bakalım yarın sonuç ne olacak.

Sağol canım yarın gidip bi bakarım açıçası saçlarını bakır yapan başka bir arladaşımın saç rengi 7.4 müş açıkçası bana fazla turuncu geldi ben sadece hafif bi turuncunun içinde biraz altın birazda kahve tamam canım bakalım yarın sonuç ne olacak.

Resim görmek isterim, bakır dore de turunculuk yok o yüzden tarçın bakırla karıştırıyorum ama aynı sonuca evde de ulaşılabilir.

Resim görmek isterim, bakır dore de turunculuk yok o yüzden tarçın bakırla karıştırıyorum ama aynı sonuca evde de ulaşılabilir.

SAÇLARIMI BERBAT ETTİM RESMEN ! RENK HARİKA OLDU HATTA MUHTEŞEM AMA TENİME HİÇ GİTMEDİ :KK43:((((( AĞLAMAK İSTİYORUM :KK43:((

Saçlarım 5 ve 6 tonları karışımı olduğu için Önce sildirme (açtırma) yaptırdım sonra saçlarımı önce 7.43 e boyadı , aslına bakarsan ıslak halini beğenmedim ama fönden sonra güzel durdu dediğin gibi hafif turuncu (belkide istediğim tondu ) sonra çok yoğun bakır ile cila yaptı , eskiden yaptırdığım gölgeli yerler çok yıpranmıştı , onlar yandı sanırsam çünkü kesmek zorundayım dedi kuaförüm . En son aynaya baktığımda şok geçirdim ! Saçlar tam istediğim tonun biraz çiğ si ama tenime hiç olmamış resmen hüzün hüsrana uğradım. Eve geldiğimde eşim hayretler içerisinde bana "hürrem olmuşsun" deyince iyice bi sinirlendim . Dün yazamadım o yüzden şimdi yazabildim.
İş yerindekiler resmen üzülmiyim diye güzel olmuş dedi ama yapacak bir şey yok evde halletmem lazım kuaföre bugün 300 küsür verdim. Bu sonucu alınca açıkçası içime oturdu. Biraz aksın majirel le 7.43 e boyayacağım. Resimi atıyorum. $image.jpg

SAÇLARIMI BERBAT ETTİM RESMEN ! RENK HARİKA OLDU HATTA MUHTEŞEM AMA TENİME HİÇ GİTMEDİ :KK43:((((( AĞLAMAK İSTİYORUM :KK43:((

Saçlarım 5 ve 6 tonları karışımı olduğu için Önce sildirme (açtırma) yaptırdım sonra saçlarımı önce 7.43 e boyadı , aslına bakarsan ıslak halini beğenmedim ama fönden sonra güzel durdu dediğin gibi hafif turuncu (belkide istediğim tondu ) sonra çok yoğun bakır ile cila yaptı , eskiden yaptırdığım gölgeli yerler çok yıpranmıştı , onlar yandı sanırsam çünkü kesmek zorundayım dedi kuaförüm . En son aynaya baktığımda şok geçirdim ! Saçlar tam istediğim tonun biraz çiğ si ama tenime hiç olmamış resmen hüzün hüsrana uğradım. Eve geldiğimde eşim hayretler içerisinde bana "hürrem olmuşsun" deyince iyice bi sinirlendim . Dün yazamadım o yüzden şimdi yazabildim.
İş yerindekiler resmen üzülmiyim diye güzel olmuş dedi ama yapacak bir şey yok evde halletmem lazım kuaföre bugün 300 küsür verdim. Bu sonucu alınca açıkçası içime oturdu. Biraz aksın majirel le 7.43 e boyayacağım. Resimi atıyorum. Eki Görüntüle 857769

Sıkma canını renk çok güçlü ve kaliteli duruyor. Bunca insan kötü bir saça neden güzel olmuş desin ? Senin içine sinmemiş o yüzden kim ne derse desin beğenmezsin iyi bilirim o duyguyu bu saçı ilk boyattığımda siyahtan döndüğüm için rengi bende yakıştırmadım sevmedim. Kuaförün yaptığını da beğenmemiştim hemen 2gün sonra kendim boyadım dediğim renklerle birazda psikolojik iyi durucak dedim beğendim, herkeste beğendi. Yıpranma normal benim saçlarım ıslakken elastikleşti çok sık bakım uyguluyorum kestirmiyorum yinede. Ama kuaföre çok vermişsin benim saçım uzun olmasına rağmen 150den 100e indirmiştim.

Sıkma canını renk çok güçlü ve kaliteli duruyor. Bunca insan kötü bir saça neden güzel olmuş desin ? Senin içine sinmemiş o yüzden kim ne derse desin beğenmezsin iyi bilirim o duyguyu bu saçı ilk boyattığımda siyahtan döndüğüm için rengi bende yakıştırmadım sevmedim. Kuaförün yaptığını da beğenmemiştim hemen 2gün sonra kendim boyadım dediğim renklerle birazda psikolojik iyi durucak dedim beğendim, herkeste beğendi. Yıpranma normal benim saçlarım ıslakken elastikleşti çok sık bakım uyguluyorum kestirmiyorum yinede. Ama kuaföre çok vermişsin benim saçım uzun olmasına rağmen 150den 100e indirmiştim.

Moralimi yerine getirdin vallahi :) benim saçlarım da keratase ile bakım yaptırıyorum düzenli. Birde 6 ayda bir brezilya fönü yaptırıyorum. Ona 1000 tl veriyorum. Ki bu bana özel fiyat normal müşteriden daha fazla alıyorlar sanırsam. Kuaförüm biraz pahalı evet ama daha önceden 7 senedir gittiğim nişantaşındaki kuaförüm resmen su koyverdi bende değiştirdim bana bebekte biryer dediiler oradan memnunum 3 aydır oraya gidip geliyorum. Brezilya fönü çok güzel oturuyor ve ilk 4 ay saç ipek gibi ve parlak resimdeki parlaklığım ordan geliyor :KK66: kerastase ile de maske bakım yapıyorum , şampuanımla saç kremim toni guy. Yaz başında baya şampuan değiştirdim bunlar çok iyi geldi. Bugün işten sonra eminönüne gittim majirel 7.43 ile loreal oksidan aldım. Haftasonu boyayacağım haydi bakalım.

Moralimi yerine getirdin vallahi :) benim saçlarım da keratase ile bakım yaptırıyorum düzenli. Birde 6 ayda bir brezilya fönü yaptırıyorum. Ona 1000 tl veriyorum. Ki bu bana özel fiyat normal müşteriden daha fazla alıyorlar sanırsam. Kuaförüm biraz pahalı evet ama daha önceden 7 senedir gittiğim nişantaşındaki kuaförüm resmen su koyverdi bende değiştirdim bana bebekte biryer dediiler oradan memnunum 3 aydır oraya gidip geliyorum. Brezilya fönü çok güzel oturuyor ve ilk 4 ay saç ipek gibi ve parlak resimdeki parlaklığım ordan geliyor :KK66: kerastase ile de maske bakım yapıyorum , şampuanımla saç kremim toni guy. Yaz başında baya şampuan değiştirdim bunlar çok iyi geldi. Bugün işten sonra eminönüne gittim majirel 7.43 ile loreal oksidan aldım. Haftasonu boyayacağım haydi bakalım.

Saçının rengini değiştirmekte kararlısın yani? Pek brezilya fönü taraftarı değilim sağlıksız ama yapan yere göre de değişir. Ataköy atriumda saç konusunda uzman kuaförler var ve emin ol daha uygunlar hatta biri arkadaşımın ailesi. Kerastase ürünlerine bende başlamayı düşnüyorum. Elidorun keratinolji serisini kullandım herşeyi muhteşem özellikle minik serumları. Benimde saçım aktı alttaki resmimde ışıktan çok güzel bi bakır görünüyor, sıcak ve canlı, bunu hangi renkle tam olarak tutturabilirim bilmiyorum yoğun bakır sanırım? Bu renge çeviricem tamamen.

Aslında daha öncelerde yüklemiştim , şimdi telefondan beceremedim. Bilgisayardan atacağım. Eki Görüntüle 842901 şimdilik ekran kaydı yapıp atabiliyorum daha önce atmıştım çünkü.

canım tam istediğim saç rengi ben kumralım ama saç rengi koyu kestane...
resmindeki rengi yakalamak için tavsiyeni bekliyorum...
sevgiler...

Sea ben geldim :KK14:
Saçımı açmam diyordum ama 2 gün önce 2 paket açıcıyla açtım saçımı.
Tabi koyu kahve oldu turuncu :KK50: Bazı yerleri açtı bazı yerleri açmadı.
sarı turuncu karışımı bir renk oldu. Altlar koyu kızıl oldu moralim çok bozuldu. :KK14:
Ertesi gün dore bakırla bronz kakaoyu karıştırıp boyadım. Banyodan sonraki rengi çook beğendim ama kuruyunca üst taraf turuncumsu kızıl, altlar koyu kızıl oldu ve renkler eşit değil saçımda. Açıkçası pişman oldum boyadığıma ama deneme yanılma yöntemiyle öğrenmiş oldum içimde kalmadı hiç olmazsa. Senelerdir koyu renk kullandığım için açık renge hiç alışamadım.
Şimdi ben bu saça çikolata kahve boyasam nasıl olur sence?
Bi an önce bu saçtan kurtulmak istiyorum çünkü. Senin saçların harika olmuş :nazar:
Böyle bi renk tuttursam asla değiştirmezdim ben çok beğendim.
Tavsiyelerini bekliyorum canım :18:

Saçım koyu kahve, geçen ay 730 a boyadım ama rengi hiç açılmadı, kutudaki renge nasıl ulaşabilirim :KK50:

Saçının rengini değiştirmekte kararlısın yani? Pek brezilya fönü taraftarı değilim sağlıksız ama yapan yere göre de değişir. Ataköy atriumda saç konusunda uzman kuaförler var ve emin ol daha uygunlar hatta biri arkadaşımın ailesi. Kerastase ürünlerine bende başlamayı düşnüyorum. Elidorun keratinolji serisini kullandım herşeyi muhteşem özellikle minik serumları. Benimde saçım aktı alttaki resmimde ışıktan çok güzel bi bakır görünüyor, sıcak ve canlı, bunu hangi renkle tam olarak tutturabilirim bilmiyorum yoğun bakır sanırım? Bu renge çeviricem tamamen.

Esra erolun saç rengini gördüm de bir hayli akmış saç rengi. O 7.44 kullanıyordu. Bence beğenirsen onu dene şuan akmış hali ama akmamış hali harikaydı. Ben haftasonu saçlarımın böyle olmasını istiyorum inşallah ... İnstagramda bayana saç rengini sordum. 6.46 ile 5.4x (x yazdı valla hatırlamıyormuş) açıkçası 7.43 elimde kaldı ya şimdi bu bayanın rengini istiyorum. Ulaşabilirsem artık bu arada bu akşam turp lu su deneyeceğim. İnanılmaz onarıyormuş. Sonucu yazarım :))

Resimdeki bayan ; $image.jpg

X