Doğal Saç Bakım Kürleri Saç iksirim mutlaka deneyin

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
CADIARZU
kızlarr süper bi iksir buldum saçlarımız için bir kaç gündür bunun araştrmasını yaptım :)))
mandalına ya da portakal kabularını soyuoruz (içi bosuna gıtmıor onlarda yıyıp c vıtamını kazanıoruz)
içine bildiğimiz çörek otundan 1 tatlı kaşığı atıyoruz
veee ben badem yagı koydum ya da hınt yagı ... 10 damla kadar
2 su bardagı su bunları kaynayıncaya kadar beklıyoruz ve ılımasını beklıyoruz . . .
sacımıza sürüp kurumasını beklıyoruz... yada fön makınası ıle kurutoruz benım önerim 1 saat fılan sacınızda ıslak olarak beklemesı :)) sonucmu harıkaa..
kızlar bu yontemı aktarcı arkadasım söyledi bana entele ile fılan ugrsma sakın dedı denedim .. gercekten 3 gunde faydasını gördüm.... :lepi: a.s. :nazar:

arkadaşlar pek zamanım olmadığı için rahat inceleyemedim bu iksir ne için? neye iyi geliyoyerimseniben

iyiymiş ben de bu dediklerinin hepsi var yapayım bari ama ben çok sık yapamıyorum ya....bu sadece uzatmak için mi yani?

anladıgım kadarıyla sadece uzatmak için zorda diil hem kokusuda güzelmiş:))) ya demek sizin annelerinizde kel kalcaksın dio bende bi benimki sanıyodum hehehee:) bide maya demişsiniz kızlar ben onu kacırdım o nası oluyor neye yarıyor bi anlatıverirseniz cok sevinirim

kaç mandalin kabuğu peki 2 tane yeter sanırsam.. bunu da yapmazsam çatlarım zaten..bi gün mandalin bi gün zencefil.. sositososito

Ben dün okudum hemen yaptim arkadaslar Heralde Yagi cok fazla koymusumki Saclarim yumusak ama bi kismi yagli kaldi.Ama Saclarimi yumusak yaptigi dogru.Hosuma gitti acikcasi.

anladıgım kadarıyla sadece uzatmak için zorda diil hem kokusuda güzelmiş:))) ya demek sizin annelerinizde kel kalcaksın dio bende bi benimki sanıyodum hehehee:) bide maya demişsiniz kızlar ben onu kacırdım o nası oluyor neye yarıyor bi anlatıverirseniz cok sevinirim

Mayamaskesi canim ben kullaniyorum sIk sIk. SAclari güclendiriyor Dökülmeyi azaltiyor bide yumusacik yapior düzenli kullanimda Saclari saglikli uzamasini sagliyor.Mayamucizesi diye bi Konu var orda daha cok bilgi alirsin canim.:1hug:

selam kızlar :) dısarıda oldgum için yazamadım hemen yanıtlayım sacın uzaması için bu iksir
2 tane mandalına kabuguda yeterlı kızlar
dedıgım gıbı zaten cok yogun oluyor suyu katı gıbı hafıf
deneyımlerınızı yazınız bakalım sonuc ne olacak
bu arada bosnak guzelı 10 damla kadar yeterlı ıcerısıne yag kullanman sevındım memnun kalmana ve sacının yumusamasına
kaynatıncada ewde asla kötü koku olmuo aksıne tam tersı çok hos koku oluyo :lepi:

selam kızlar :) dısarıda oldgum için yazamadım hemen yanıtlayım sacın uzaması için bu iksir
2 tane mandalına kabuguda yeterlı kızlar
dedıgım gıbı zaten cok yogun oluyor suyu katı gıbı hafıf
deneyımlerınızı yazınız bakalım sonuc ne olacak
bu arada bosnak guzelı 10 damla kadar yeterlı ıcerısıne yag kullanman sevındım memnun kalmana ve sacının yumusamasına
kaynatıncada ewde asla kötü koku olmuo aksıne tam tersı çok hos koku oluyo :lepi:

Canım simdi 2 mandalina kabugunu bir bardaklık suda kaynatıcam ve sacıma uygulayacagım , sonuctan haberin olur mutlaka kaydirigubbakcemile5
teşekkürler canım a.s.

fairylıke uyguladın mı canım sacına ben bugunde yaptım gercekten cok memnunumm saclarım artık duzene gırdı bundan sonraa rahatca uzuyacagını umuorm turplu suyada devam edıcem :))

Kizlar cok güldüm yazilanlara bence hepbirlikte elele verip bir kimya labaratuvari acalim. kaydirigubbakcemile3 ....

Dün esime dedimki ; mandalina kabuklarini cöpe sakin atma bir kösede topla dedim. Esimde dediki ne yapacaksin. 6 yasindaki oglumda diyorki sacina yag yapacaktir baba kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 esimde güldü durdu yüzüme baka baka. Coluk cocugun maskarasi olduk artik .

Yazmayi unuttum...naniknanik Bu sabah mandalinali suyumu denedim. Sonuc güzel . 1 haftadan sonra insallah SIKILMAM devam ederim ve sonuclari görürüm. Biraz maymun istahliyim sanirim her denemem 1 hafta sürüyor. Bakalim bu nekadar sürecek. turp ve isirgani 1 hafta denedim . saclarim uzun oldugu icin yika kurut biraz üseniyorum sanirim. uzun sacliysan neden yapiyorsun diye sorebilirsiniz. Istedigim modeli kestirebilmem icin sacimin biraz daha uzun olmasi gerekiyor. kaydirigubbakcemile2

X