Doğal Saç Bakım Kürleri Saç iksirim mutlaka deneyin

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Bunu hergün mü uyguluyosunuz ve faydasını gördünüz mü yani uzattımı ben uzamasını istiorm..ayrıca şu yağlardan katmayıp sadece mandalina ve çörek otu kaynatıp yapsakda olur mu?siz bunları nasıl uyguluyosunuz benim hiç zamanım olmuyo:1no2:..:nazar: bikaç kere turplu su yaptım onuda bıratım bu şeyler gerçekten etkilimikifisfisfis Her gün nası yapıcan anam bunusırnaşık şey:enbuyukkk:ama yapıcam bu sefer bırakmıcam:dilcikar:

Ha ayrıca çoğunuz bunu turplu su ile birlikte ek olarak uygulamışsınız sadece bunu uygulasam yine aynı etki olur mu acabaa??çok soru soruyorm kusuruma bakmayınn:eek:

Denedim denedimhihoyyyt turplu suyun içine portakal mandalina kabuğu koydum, çörek otu,ayrıca susam yağı ekledim biraz kaydirigubbakcemile5haftasonunada şu soğan sarımsaklı karışımı uygulıcamm umarım faydası olurkaydirigubbakcemile3saçlarım kokmasında güzel görünelim derken mahvolmayalım

kızlar gercekten işe yarıyo benm saclarm 1 ayda 3 cm den fazla uzar zaten ama daha da hızlı olsun diye bu portakal ve cörekotundan yaptım ama yag koymadım içine spreyli şişeye koyup sıktım sac diplerime her gece 3-4 günde bnmde diplerim cıktı.uclarından cok az kestim sacımın ertesi gün arkadasın bna söylediği sacların uzamış senin oldu :KK70:

simdi sorucagım su acaba içine yag değil de gliserin fln koysam o da olur mu? evde susam yagı fln o tur yaglardan yokta x)
sadece öyle olunca kazık gbi oluyoda

ben dün yaptım bugünde yapacağıma.s bakalım nasıl olacak CADIARZUsonuçları yazarım!kokusu rahatsız etmiyor üç yaşına girecek kızım var ona da sürüyorum sonucu daha iyi farkederim!birlikte bakım yapıyoruz!...kaydirigubbakcemile

yarın deniym bu formülünde gönlü olsun-tatlicadiarzu-.
paylaşımın için çok teşekkürler canıma.s

slm kıslarr..yazıların bi kısmını okudum ii güzelde,bi arkadaş yazmış ya bi liste halinde:) sorum şu:unları kullanıosunuz ama sonuç yazan neden hiç yokk??öze4lliklede şu liste sahibi arkadaş:???? meraktayım aydınlatırsanız çok sevinirm..bnde bi haftadır turp suyu yapıorum.az kaynatıomuşum onun için uzama olmamıştı bugün ilk lkez yarım saat kaynatıp yaptım sanki farketti gibi.ama şu portakal falan yapsakmı ki..sonuçları hangi kürleri yaptığınızla birlikte yazarsanız çok sewinirim.saçı 6ayda 2cm kadarcık uzayan bi mağdurum:KK43:((

turplu suyumu denedin yoksa portakal yada diğerlerinden birinimi denedin ama sonuç alamadın yazarmısın???

peki bunu sence ne sıklıkta yapmalıyız ve duruladıktan sonra saça şampuan sürsek sorun olurmu bu arada teşekkürler paylaştığın için :)a.s.

[

ay deliricem herkes ayrı bişey yazmış hangisini yapcaz yaa...ben bunların hepsini karıştırsam olmaz mı??

Sen ne var ne yok koy sırnaşık şey saßah saßah yarıLdım yaa sırnaşık şey ßen tüm süLaleye haßer saLayım, hatta erkek arkada$ima ßilee.. Kim ne yiyorsa kaßuKLarını sakLasın, geçen gün de annem Lİmon kaßuklarını faLan sakLıyordu, aman ne i$e yarayacak diip attım:nazar:

kızlarr süper bi iksir buldum saçlarımız için bir kaç gündür bunun araştrmasını yaptım :)))
mandalına ya da portakal kabularını soyuoruz (içi bosuna gıtmıor onlarda yıyıp c vıtamını kazanıoruz)
içine bildiğimiz çörek otundan 1 tatlı kaşığı atıyoruz
veee ben badem yagı koydum ya da hınt yagı ... 10 damla kadar
2 su bardagı su bunları kaynayıncaya kadar beklıyoruz ve ılımasını beklıyoruz . . .
sacımıza sürüp kurumasını beklıyoruz... yada fön makınası ıle kurutoruz benım önerim 1 saat fılan sacınızda ıslak olarak beklemesı :)) sonucmu harıkaa..
kızlar bu yontemı aktarcı arkadasım söyledi bana entele ile fılan ugrsma sakın dedı denedim .. gercekten 3 gunde faydasını gördüm.... :lepi: a.s. :nazar:

yav ßen tüm yorumLarı okudum hiç ßi haLt anlayamadım.

1- tüm karışımLarı mı kaynatıyoruz?
2- saça, saçı yıkadıktan Sonra mı sürüp ßekLetiyoruz?
3- sürdükten Sonra ßekLetip duruLuyoruz mu?

ßu 3 sorunun Cevaßını istiyorum arkada$ım.....

denemeye gıdıyorıum..ocaga koyayımda kaynasın..bende rapunzel gıbı saçlarımı bır depresyon anında kısacık kestırdım..sımdı çareler arıyorum:eek:

slm kızlar çay da saçlar için bulunmaz bi bakım ürünü saça gerçekten parlaklık veriyo.uygulamak çok kolay çaydanlığınızda arta kalan çaylarla saçınızı duruluyor sonra da suyla duruluyorsunuz bu kadar ve gerçekten ii bi sonuç alırsınız diyorum kolay gelsin

Yok yok bu işin sonunda ya saçlarımızla başa çıkamayacak kadar gür uzun ve saglıklı saçlara kavuşacaz yada kel kalacaz....kaydirigubbakcemile5

yorumun süper,inşallah birincisi olur.denize düşen yılana sarılır derler ya,çiş sürünce saçlar gürleşir deseler yapcağız.Ah şöyle taşıyamaycağımız kadar yoğun saçlarımızın olduğu günler gelse.

X