Doğal Saç Bakım Kürleri Saç iksirim mutlaka deneyin

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Kizlar cok güldüm yazilanlara bence hepbirlikte elele verip bir kimya labaratuvari acalim. kaydirigubbakcemile3 ....

Dün esime dedimki ; mandalina kabuklarini cöpe sakin atma bir kösede topla dedim. Esimde dediki ne yapacaksin. 6 yasindaki oglumda diyorki sacina yag yapacaktir baba kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 esimde güldü durdu yüzüme baka baka. Coluk cocugun maskarasi olduk artik .

iyi fikir.:roflol: Ne yapalım saçlarımızın dökülmesine çözüm arıyoruz.Oğlunda hazır cevapmış yani,pek bilmiş:nazar:Bizimkiler de bazen bu bitki kürleriyle çok haşır neşir olduğum için yakında bitkilerle yata kalka kafayı yiyeceksin diyorlar.

Üşenmedm tüm yorumları tek tek okudum dülmekten b hal oldum kaydirigubbakcemile3 demek ki yalnz deglmşm annesinin 'kel kalacaksın ne bulursan sürüyorsun kafana' babasının 'hayırdır poaca mı yapacaksın' gibi sinir bozucu sözlerine maruz kalan b ben degilmişim kaydirigubbakcemile3 bunu merak ettim yarın mandalina alayım da deneyeyim..şu an saçımda ısırgan sinameki sirke üçlüsü var yarın bu saatlerde mandlna olack kaydirigubbakcemile3 yazarım sonuçları :enbuyukkk:

Ayy herkesin annesi kızıyormuş şaşırdım, bizimki aksine elinde bitkisel yağlar ampüllerle peşimizde koşturur, utanmasa boca etsek kafamıza :bbo:
Annemle benim saçlarımız çok seyrek, kardeşleriminki gür ama dökülüyor, bir sürü yağlar alır bişeyler yapar ama bize zor gelir, faydasına da inanmayız aman anne bırak uğraşma şu şeylerle yaaa deriz, ben de bütün anneler böyle sanırdım tam tersiymiş :kedi:

ya ben bişi sorucaktm arkadaşım bu maskeyi hergünmü uyguluyosun 3 günde faydasını gördüm demişsin gerçide emin olayım dedimm...msjların hepsini okuyamadım kaçırdım sanırımm :sm_confused:...

eşim elimde kabukları ve çörek otunu görünce yine mi cadı iksirlerin dedi.))))
bakalım yapıcam biraz sonra

:ecrin_bebek: faırlıke ben turplu suyuda deneyenlerdenım bu arada :)))
bana aktarcı arkadasım onerdi bunu yaklasık 3 gundur denıyorum ... saclarımı yenı boyatmsıtım sarıya solemıstım hatrlarsanız :)) 3 gunun sonunda sacımın uzadıgını farkettım bı tek ben deıl komsularıımızda annemde aynı sekılde tepkı verdı ne cabuk dıplerın gelmıs dıye cok sevındım acıkcası :))) cunku uzatmak ıcın baya caba harcayanlardanım sızlerede twsıye edıyorum meyvelerınde ınsan vucuduna bır cok faydası var çörek otuda bi bitki deilmi bak içinde bitkide vara.s.

Turp suyunu nasıl yaptğınızı tarif ederseniz çok sevinirim.

ya konu açılalı epey olmuş ama keşke bi foto olsaydı farkı göreblleceğimiz çok merak ettim gerçekten

X