Doğal Saç Bakım Kürleri Saç iksirim mutlaka deneyin

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Yok yok bu işin sonunda ya saçlarımızla başa çıkamayacak kadar gür uzun ve saglıklı saçlara kavuşacaz yada kel kalacaz....kaydirigubbakcemile5

arkadaşım ilahi bu saate çok güldürdün beni,ALLAHta seni güldürsünsırnaşık şey:roflol:

ya kıslar ben 1portakal 2 mandalin kabuğu koydum çörek otunu unutmuşum bugün halledicem de durularken zencefil de koysammı diye düşünüyodum ama korktum hülyalı sen hepsini karıştırmışsın neyse deyin bana bakem duruladıktan sonra zencefil yapalım mı?

ya bide hint yağı 10 damlayı nasıl ayarlıyosun benim aldığım komple açık 2 çay kaşığı attım cvp bekliyorum

Canim ben siseden döküyorum . Fazla olursa zarari olacagini sanmiyorum. Eger ölcerek yapmak istiyorsan icine sinmiyorsa ; Suruptan biliyorum tatli kasigi 30 damla sivi aliyor . cay kasigini bunun yarisi düsünürsek asagi yukari bir cay kasigi 10-15 damla sivi alir :kahve:

CANIM TŞK. EDERİM BU AKŞAM DÜZGÜN Bİ ŞEKİLDE EKSİKSİZ YAPICAM. YAW SANKİ BUGÜN SAÇLARIM PARLADI MI NE.. YADA GRİPTEN ÖYLE GÖRÜYORUMhihoyyyt

Ben dün bu iksiri denedim kızlar hihoyyyt
tabi hemen faydasını anlayamayız uzun süre kullanmak gerek ama bana iyi geldi saçlarımı yumuşattı :sm_cool:

bende denedim dün gece saçıma sürüp öyle yattım. sabah yıkadım. şimdilik bişey anlamadım ama bakalım devam edince ne olacak.

kızlar şu anda saçımda mandalina suyu var,dün turp yaptım,ardından zencefille duruladım.
bugün ilk kez deniyorum mandalina kabuğu suyunu.inş işe yarar..

az sonra yıkayacağım.sonuçları yazarım..

ben denedim kizlar saclarim yumusacik oldu spreyli siseye koydum canim skldikca skiyorm :)

denedim kızlar ..
saçımda köklü bir değişim yapmasada yumuşattı ve parlattı sanırım ..

ama saçlarım zaten parlak ..
deneyip görücez
turptan vazgeçmem tabiki ama boş günlerde de bunu yapıcam..

Yok yok bu işin sonunda ya saçlarımızla başa çıkamayacak kadar gür uzun ve saglıklı saçlara kavuşacaz yada kel kalacaz....kaydirigubbakcemile5

aynen :lepi:
aldığımız yufkayı şu şekilde kafaya doluyoruz falan diye tavsiye çıkacak yakında...
kafayı yedik hepimiz ben her bişeyi bıraktım kızlar ev büyücü şakireye döndü...kocam eskiden ne o falan derdi ilgilenirdi ,en son salatamı yapıyosun diye sormuştu turp rendelerken maya paketini gördüğünde tezgahta peynirli yap poğaçayı dedi :1shok:...inanın hiç abartmıyorum bunları...en sonundada kafayı yemişin sen oldu son yorumu...
ısırgan çayını eşimde içtiği için paşa paşa içiyorum onu düzenli olarak,bırakmadım :kahve:
geri kalan tüm ek olarak yaptığım bakımları bıraktım...
yoksa saçları gürleştireyim uzatayım derken adamı kaybedicem...
çok şükür darısı tüm çok dökülenlerin başına inşallah epey düzelmem var zaten
sizlerin portakallı günleriniz hayırlı olsun canımcıklar...rast gelsin hihoyyyt

Son düzenleme:
dün ilk denenmemi yaptım saçlarım yumuşacık oldu ve parladılar ve daha kolay şekil aldılar elektiriklenme falan da olmadı bayıldım yanii..saçım çok çabuk kabul ediyo böyle bakımları,cimcime sayende saçlarıma hayran kaldım.turplu suyu yapıyodum zaten,bundan sonra bigün turplu su bigün mandalina suyu.:)

aynen :lepi:
aldığımız yufkayı şu şekilde kafaya doluyoruz falan diye tavsiye çıkacak yakında...
kafayı yedik hepimiz ben her bişeyi bıraktım kızlar ev büyücü şakireye döndü...kocam eskiden ne o falan derdi ilgilenirdi ,en son salatamı yapıyosun diye sormuştu turp rendelerken maya paketini gördüğünde tezgahta peynirli yap poğaçayı dedi :1shok:...inanın hiç abartmıyorum bunları...en sonundada kafayı yemişin sen oldu son yorumu...
ısırgan çayını eşimde içtiği için paşa paşa içiyorum onu düzenli olarak,bırakmadım :kahve:
geri kalan tüm ek olarak yaptığım bakımları bıraktım...
yoksa saçları gürleştireyim uzatayım derken adamı kaybedicem...
çok şükür darısı tüm çok dökülenlerin başına inşallah epey düzelmem var zaten
sizlerin portakallı günleriniz hayırlı olsun canımcıklar...rast gelsin hihoyyyt

Gerçekten çok güldüm sanki beni anlatıyorsun yalnız tek farkla ben henüz bırakmadım aynen devam yakında çok gür saçlı bir dul olarak hayatıma devam edecem sanırım:roflol:kaydirigubbakcemile3

Gerçekten çok güldüm sanki beni anlatıyorsun yalnız tek farkla ben henüz bırakmadım aynen devam yakında çok gür saçlı bir dul olarak hayatıma devam edecem sanırım:roflol:kaydirigubbakcemile3

vay be kocayı saça değişiyon haa.....
anam ben geç buldum adamı,şaç için kaybetmeyi göze alamam.....Şeniz
kel kalmaya razıyım ama onsuz..........................ASLA sırnaşık şey

peki bunu kaç günde bir yapıyoruz ve fön makinesiyle kurutsak da aynı etkiyi verirmi malum mevsim kış oldu birde kuruduktan sonra tekrar yıkıyomuyuz ve kaç tane mandalina yada portakal kabuğu olucak?? çok soru sordum kusurabakmayın:)

ay deliricem herkes ayrı bişey yazmış hangisini yapcaz yaa...ben bunların hepsini karıştırsam olmaz mı??

aynen yaa .. hepsınden memnun kalmıssınızda parlamasını muhım deıl bnm ıcın zaten parlak saçlarım... kuwwetlendırmek ıcın yokmu bıseyler :KK70:

bende yaptımmm.herkese tavsiye ederim.
şu maya nasıl yapılıyor .suda erittikten sonra saçamı sürülüyor.bilen anlatsın.
Allah hepinizden razı olsun.saçlarım tutam tutam dökülüyordu.burda yazılan ne varsa yaptım.valla durdu dökülmesi.saçlarım çok parlak ve güzel oldu...birde şu mayayı deneyim..............

X