Saç Kesim Şekilleri Sac Modelleri Resimleri /Sanal Katalog (ARSIV)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
5044202ro6.jpg

gencsacmodeli0272vv9.jpg

gencsacmodeli0971dv0.jpg

sacmodelleri0022xw4.jpg

showthumbvs1.jpg

ben bu tarz kesimleri seviyorum ama saçlarım düz olmadığı için cesaret edemiyorum

Yeni konu açmak istemedim kızlar hepsi grubundaki EREN 'in saçının rengini tam olarak bilen var mı?
bu renkk
samd2.jpg

arkadaşlar bu renk nasıl tutturulur acaba çok hoşuma gidiyo saçlarım koyu kahve böyle yapmak istiyorum
sarengi1ao1.jpg

sarengi2ey6.jpg

sarengi3gj0.jpg

bende beğendiğim bi iki saç rengini sizle paylaşayım dedim yaz sonunda saçlarımı bu renklerden birine boyatmak istiyorum...sizce nasıl

salontaneratak11al2.jpg

ortadaki bayanın saç rengine bayıldım ben :)
ghdsfhgdgfb5.png

benim saçlarım mesela bu renk engüzeli doğallık bu rengin ikton açığına boyatmayı düşünyorum..en azından diplerden çıktığında kötü bi görünüm olmaz..artık boyayla uğraşmak istemiyorum..düşünürseniz bence sizde öyle yapın..
rihannanq7.jpg

rihannadj06xi3.jpg

hilaryduffpicture3vd4.jpg

lopezjennifer1sq7.jpg

lopezjennifer1sq7.885c5dff64.jpg

rosalinda...(thalia) çok severdim bu hatunu ya çok sevimli saçları da çok güzel
rosalindald4.jpg

thalianz0.jpg

thaliajpg2ec6.jpg

yada şuan ki saç rengimin(altınkahve) aralarına sarı tonlarda çok değil birkaç tane balyaj(yanılmıyorum dur inşallah) attırsam nasıl durur acabaa...?
off kafayı yiyeceğim...

thaliajpg2ec6.jpg
bunun gibi ama benim saçım bu kadar uzun değil....

ahhhh ahhhhhhh sarışın olmak istiyorum ama cesaret edemiyorum
mary kate-ashley olsen
259545marykateolsenpostgq3.jpg

marykareashleyolsenan0.jpg

marykateandashleyolsengi3.jpg

ben de sarı yaptırıcam saçlarımı,alttaki resimdeki rengi çok beğendim ne renk oluyo bir de bu röfleyle mi yoksa boyayla mı elde edilmiş bi renk sizce:sm_confused:

sarisacmodelleri0382dp8.jpg

charlizetheronaeonfluxxd0.jpg
charlizetheronaeonfluxuv8.jpg

Charlize Theron'un Aeon Flux filmindeki bu saç modeli beni acaip etkiledi....:hooray: bayıldım...:hooray: öldüm vede bittim....jeyyarjeyyar
kesinlikle bu model olacaklar benimde saçlarım.. ama azcık daha uzamaları gerekiyo... :1rolleyes:

X