Saç Uzatma Yöntemleri Saç Uzatma Ve Kirpik Uzatma Hakkında

merhaba ben özlem kirpikleri diğer konuda bir bilgim yokda geçenlerde nette dolaşırken orada kirpiklerin uzamasını sağlayan maskeler aldım isterseniz onu uygulayın ben başladım 2 gün oldu malzemeyi ben size yazayım 1bardek suyu kaynatın 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı ekleyip kabı sıcak dolubir başka kabın içine yerleştirin krem kıvamına gelene kadar ısıtın ve bu uygulamayı 15 gün boyunca tekrar edin kesinlikle gözünüzle temas etmeyin kirpiklerinizin kökünden ucuna kadar yatmadan önce sürün umarım işe yarar ben kullanıyorum kolay gelsin

bu yağları suyamı eklicez cnm?

tsk ederım bebek kedi:)))ya sac konusunda bende o kadar hassassım kı ruyalarıma gırıyo....ya kırıklarımı aldırmak ıstemıyorum ama uzatmak da ıstıyorum sence bakımlarla uzar mı gene yanı kesmesem bıle olur mu sence...???

saç sonuçta dipten uzar ucundaki kırıklar seni bu kadar üzmesin :) ama cok cansız ve kırıksa uçları bence iyi bir yerde biraz kestirmelisin.saçını uzatmak istiyorsan biraz fön,jöle v.s uzak dur.birde yapabilirsen sabahları bir kaşık saf zeytin yağı içmeyi dene bu cildini ve saçını içeriden besliyecek ama sakın zeytinyağı benzeri şeyleri saçına sürme çünkü bunları arıtmak için daha çok şampuanlamak gerekiyor buda saçı kurutuyor yani faydasından çok zararı var.

evet dıpten uzar ama ucları kırık olursa kopar dıye dusunuyorum..sacım o kadar cansız degıl bakım falan yapınca ıyı oluyo o yuzden kestırmıcem sımdılık.. valla 1cm gıtmesını bıle ıstemıyorum:)zaten zor uzuyo3ayda sadece 3..3.5cm uzamıs:KK43:((1aydır falan cok nadır fon cekıyorum haftada 1defa falan...anlıcan saclarım fonden,boyadan...cok yıprandı tabı bıraz gec anladım kıymetını ama gec kalmıs sayılmam....uzun saca sahıp olmak o kadar cok ıstıyorum kı hıc sorma...sadece kucukken fotograflarda goruyorum ıcım gıdıyo valla.....uzaması ıcın bılgın var mı canım

ben sana kulaktan dolma şeyleri değil kendi deneyip memnun kaldım tecrübeleri aktarayım.şampuanunın içine biraz badem yağı koy her kullanımdan önce çalkalayarak saçlarını bununla yıka.(endişelenme köpürür ve gayet iyi temizler)saçlarını bir gün şampuanla yıka ertesi gün sadece ıslat mümkünse soğuğa yakın ılık su ile.(bunu istanbul ali gür kuaförden öğrendim.çok etkili.ve şunu söylemişti yazın deniz,sık sık duş almak saçların yaz aylarında daha çok uzamasına sebep olur) geriye dönük düşündüğümde evet saç dahil vücuttaki kıl, tüy dahil yazın hep daha çabuk uzar.dene ciddi fark göreceksin.birde ben banyodan çıktıktan havlu ile saçımın suyunu iyice aldırıp bone cure nem yükleme spreyi sıkıyorum üç kez saçımı daha sonra tarıyorum.tüm bunları yaparak uzun ve sağlıklı saçlara sahip oldum.inşallah sende sonuç alırsın ama mutlaka dene normal hızından daha çabuk uzayacak saçların

merhaba ben özlem kirpikleri diğer konuda bir bilgim yokda geçenlerde nette dolaşırken orada kirpiklerin uzamasını sağlayan maskeler aldım isterseniz onu uygulayın ben başladım 2 gün oldu malzemeyi ben size yazayım 1bardek suyu kaynatın 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı ekleyip kabı sıcak dolubir başka kabın içine yerleştirin krem kıvamına gelene kadar ısıtın ve bu uygulamayı 15 gün boyunca tekrar edin kesinlikle gözünüzle temas etmeyin kirpiklerinizin kökünden ucuna kadar yatmadan önce sürün umarım işe yarar ben kullanıyorum kolay gelsin

canım bunu ben de düşünüyorum işe yaradı mı ?

tsk ederım yardımların ıcın bebek kedi...ınsallah faydasını gorurum ve senın gıbı uzun saclarım olur...bu arda benım saclarım cok kıvırcık acaba kıvırcık sac daha mı cok kırıkıyo,hanı bırbırıne falan dolasıyo ya o yuzden yanı..merak ettım de

canım ben bi arkadaşımdan duymuştum kirpiklerine gece yatmadan önce krem sürüyormuş kızın kirpikleri çok uzundu hem de şekil veriyormuş ama göze kaçarsa nolck bilmiyorum az miktarda sürülcek sanırım

s.a,cnm arkadaşın qünlük cilt kremindenmi kulanıyo kipriklerine yksa baska bir kremi,sonra kremi kaşa sürsek kaşların cıkmasınada yardımcı olurmu bide,kipriklerin uzamasını sağlıyo ise yüzde tüylenme yapmazmı:uhm:biraz karışık sordum kusura bakmabenneyaptımki

kirpik için bende hint ve badem yağı kullanmıştım
akşamları rimel gibi sürmeye devam ettim 1 ay kadar,
sonuç gerçekten mükemmeldi delikafadulden
yeni kirpiklerim çıktı gözlerime inanamadım :sm_cool:
tavsiye ederim ama herkeste aynı olurmu bilmem.

evet kızlar selam bnde bi 10 gün kadar sürdüm bu hint ve bademn yağını rimnel gibi..sonra bıraktım bakıorumda pekde bi fark yok gibi valla.varsada anlamadım benm kirpiklerim normal uzunlukta ama düz:KK43:neyse başlarım tekrar enaz 15 gün deniyip yqazarım.saçlarım içinde yağ kürü yaptım bikez,yarın bikez daha yapıcam.bide tresan ısırgan otu şampuanını bu sitede çok duydum aldım ona başladım bir ay sonra yazarım tekrar..

kirpik için bende hint ve badem yağı kullanmıştım
akşamları rimel gibi sürmeye devam ettim 1 ay kadar,
sonuç gerçekten mükemmeldi delikafadulden
yeni kirpiklerim çıktı gözlerime inanamadım :sm_cool:
tavsiye ederim ama herkeste aynı olurmu bilmem.
bende hint yağıunı bulamadım tatlı badem yağım var onu denicem bakalım kirpik ve kaşlarım için gelişmeleri bildiririm kızlarsengözlerimebaksanab

eczanelerde falan satılıo yada aktarlara bak bence.badem yağı uzatma yapmaz bence güçlendirir ve parlatır hint yaının uzatıcı etkisi olmalı bu işte bnce madem yapıcaksın denemeyi,önce hint yağınıda bul derim ben :)) sen bilirsin elbet :))

kirpikleri kaşları uzatan ,badem yağı ve hint yağıdır tecrübeye sabittir hergece düzenli kullanın faydası göreceksiniz kulak temzileme çubuğu ile her gece sürdüm yada boş temiz rimel kutusuda olur sonucu farkedin..kaşlarım seyrekti eskisinden daha gür kirpiklerim koyu renk uzunluğu iyi idi ama ben daha uzun olsun diye sürdüm özellikle alt kipriklerim çok uzadı..

gündüzleride yani evdeykende sürsek bişi olurmu acaba???hani gecleri sürün dio ya ben hep evdeyimde gündüzleride sürsem bi zararı felan olurmu ki*???

ben gece yatmadan önce bir kulak çubuğu yardımıyla fındık yağı sürüyordum halada devam ediyorum. 1 ay oldu hemen hemen gerçekten gözle görülür bir uzama var. kirpiklerimde 1-2 haftada farkediyorsun zaten.sabah bişey kalmıo fındık yağı gözleride yakmıo hatta alttaki kirpiklere bile sürüyorum ben.sabah kalkıncada normal yüzümü yıkıyorum.denemenizi tavsiye ederim.

kızlar ben kas ve kirpiklerim için Bosphorus kas ve kirpik losyonu adında bi yağ karısımı kullanmıstım o kadr etkiliki anlatamam cift taraflı bi tarafı kas için aplikatorlu öteki tarafı kirpik iin aynen maskara gibi ayrıca fiyatıda co kuygun 12 TLye almıstım.kaslarım ciddi bi sekilde dolgunlastı aradaki bosluklar falan yokoldu.kipriklerimde su an astronomik uzunluk ve gürlükte.maskara falan kullanmıyorum artık kaydirigubbakcemile2 isterseniz internetten bi arastırın

Slm.kızlar.Bugün aktara gittim ve saçlarımı kısa sürede uzatan bi ürün olup olmadığını sordum.Bana Hindistandan gelen bir yağı önerdi.İsmi Dabur amla.düzenli kullanımda saçları uzatıp saç tellerini kalınlaştırıyormuş,haftada 3 kez uygula dedi,bilmiyorum kullananınız varmı,ben aldım bugün uyguladım.kokusu süper ama diğer etkilerini zamanla görücem.kullanan varsa işe yarıyormu söyleyin lütfen.Dün Suna Dumankayanın bir yazısında fındık yağının kirpikleri uzatıp gürleştirdiğini okudum.bundanda haberdar olan varsa görüşlerinizi bekliyorum...

canim ben simdik farkettim benim kullandigim hint yagida dabur amla gercekten saca iyi geliyor birde uzadigini farkediyorum ama kesin diyemiyecem cünkü ben bu sayfadaki herseyi uyguluyorum yine 2 gün önce sürdüm dabur amla yagini ve sacim yumusadi dökülmedi tararken yani süper birsey kullan ama evet kokusu kötü babam yasakladi yapamiyorum artik hehehe sırnaşık şey kokusundan bayilacagim diyor gizli yaptigim halde yine kokusu yüzünden farkediyor bende artik kokmayan bakimlari sacima uyguluyacam =)

kaydirigubbakcemile3

iste öyle sen yap ama faydasini göreceksin he birde bana kokusu kötü gelmiyor ama iste
=)

X