Saç Uzatma Yöntemleri Saç Uzatma Ve Kirpik Uzatma Hakkında

canım daburamla dedgın sey ıse yaradımı ???

canim ise yariyor saclari süper besliyor benden demesi sadece kokudan babam rahatsiz oldugu icin yapamiyorum o yüzden degisik yöntemleri burdan bakip deniyorum ama yap inan faydasini göreceksin ah babam rahatsiz olmasa hic birseyi yapmam bir tek onu kullanirdim :1rolleyes:

ben de oldukça düzenli kullandım bir zamanlar bu bakım yağını ama bende uzama yapmadı. gerçi benim saçım ölçüye almayın benim saçlar kafasına göre takılır. turp suyu, zencefil bana mısın demedi...

ben de oldukça düzenli kullandım bir zamanlar bu bakım yağını ama bende uzama yapmadı. gerçi benim saçım ölçüye almayın benim saçlar kafasına göre takılır. turp suyu, zencefil bana mısın demedi...

ay insallah uzar benim saclarim da uzamayan tipten dir ki artik uzuyor herseyi kullaniyorum hatta bir kitap tutuyorum ney nezaman yaptim diye herseyi yapiyorum

pirinc suyu , isirgan suyu, turp suyu , karisik caylari demleyip dökerim , yag karisimi , biotin hapi , maya suyu ,sicak havlu , sac masaji , jojoba yagli sampuan aldim ,herseyiiiiii yapiyyorum uzama fark ettim resim de cektim tam 20 gün sonra birdaha cekip bakicam hele gercekten uzadimi diye insallah uzar ya baska birsey istemiyorum ama uzadi ya

canim ise yariyor saclari süper besliyor benden demesi sadece kokudan babam rahatsiz oldugu icin yapamiyorum o yüzden degisik yöntemleri burdan bakip deniyorum ama yap inan faydasini göreceksin ah babam rahatsiz olmasa hic birseyi yapmam bir tek onu kullanirdim :1rolleyes:

ya ben bu dabur amla yı inceledim de içeriği resmen bebe yağı:1shok: yani içine basmışlar parafini ki ben parafinin saç için yararlı olmadığını hatta zararlı olacağını düşünüyorum.
zeycan burda bahsi geçen hint yağı gerçekten hint yağı, yani hindistandan ithal edilen bir karışım değil cnm tıpkı badem yağı, susam yağı gibi onun adı da hint yağı.

ya ben bu dabur amla yı inceledim de içeriği resmen bebe yağı:1shok: yani içine basmışlar parafini ki ben parafinin saç için yararlı olmadığını hatta zararlı olacağını düşünüyorum.
zeycan burda bahsi geçen hint yağı gerçekten hint yağı, yani hindistandan ithal edilen bir karışım değil cnm tıpkı badem yağı, susam yağı gibi onun adı da hint yağı.

allah allah burda almanyada hint dükkanlari var ben oraya gittim ve hint yagini istiyorum dedim bana damur amla yi verdi saclarima sürdügüm ertesi gün saclarim yumusacik nemli ya bebek saci gibi oluyordu tek babam kokudan nefret ettigi icin yapamiyorum nasil yani bebe yagi dur bende bi incelim ah ama bende hintce yaziyor birde dabur amla gercekten hindistanda üretiliyor ama yaziyi anlamiyorum hintce ne yapalim ama saci gercekten güzel yapiyor ???????????? sasirdim kaldim simdik he senin dabur amla yesil rengtemi benimkisi yesil ama biliyormusun ne dün televisionda duydum bazi piss dolandiricala hint yagi diye zeytinyagi satanlar var ona dikkat edin burda almanyada böyle dolandiricik yapmak zor cünkü her ürün yabanci ülkelerden geldiginde kontrol edilir sen yine bi arastir eger senin yagin yesil degilse o zaman baska bir yag dir o :umursamaz: dolandiricilarrrrrrrr

yok cnm hint yağı ve z.yağının kıvam ve renkleri çok farklıdır. zaten çok pahalı bişi değil bu hint yağı da, değmez yani dolandırıcılık yapmaya:) benim aldığım marka karden, TR de en yaygın markadır bu yağlar konusunda, tarım bakanlığından da garantisi var yani ayrıca ISO9001 belgeli. işte o dükkandakiler hint yağını hindistandan gelen yağ olarak anlamışlardır:) haklısın, dabur amla burada da saç için satılıyor, ama işte aktarda gördüm içeriğine baktım ben, yağ karışımıdır diye düşünmüştüm, fakat içinde çok az doğal yağ var ve parafin dikkatimi çekti. parafin el-ayak bakımında kullanlır özellikle, mumun hammaddesidir.doğru saçı yumuşacık yapar, fakat beseyerek değil göstermelik yumuşatır.

ay unutmadan ekleyeyim, hint yağının üstünde Castor Oil yazıo, yurt dışında bu şekilde arayabilirsiniz.

kızlar ben kas ve kirpiklerim için Bosphorus kas ve kirpik losyonu adında bi yağ karısımı kullanmıstım o kadr etkiliki anlatamam cift taraflı bi tarafı kas için aplikatorlu öteki tarafı kirpik iin aynen maskara gibi ayrıca fiyatıda co kuygun 12 TLye almıstım.kaslarım ciddi bi sekilde dolgunlastı aradaki bosluklar falan yokoldu.kipriklerimde su an astronomik uzunluk ve gürlükte.maskara falan kullanmıyorum artık kaydirigubbakcemile2 isterseniz internetten bi arastırın

nerden aldınız acaba urunu

kızlar kirpiklerin uzaması için sürme sürün.bulabilirseniz hakiki ismit taşından elde edilen sürme sürün bulamazsanız yine hac malzemeleri satılan yerlerden sürme alabilirsiniz ben hakiki ismit taşından yapılanını bulamadım ama diğerlerinden kullanıyorum bi kaç aydır ve kirpiklerim hem uzadı hem gürleşti.bu sürmelerin hem toz halinde olanı var hemde kalem gibi.ikiside etkili.kalem gibi olanını kullanmak daha kolay.siyah göz kaleminede gerek kalmıyo hemde kalıcı ve kolay kolay akmıyo.ben geceleri yatarken sürüyorum.ayrıca gözlerinizi parlatıyo.henüz bi zararınıda görmedm.

RoJ€k-t€;3733845 .!.:
gliss saç spreyi var belki duyan olmuştur, üstünde 'onarıcı bakım sıvı saç kremi' yazıyo.. %95e kadar saçların kırılmasını önlüyomuş.. ben kullanıyorum, saçlarımda kırık yok gibi ama ben kokusu güzel diye kullanıyorum:) bi de bu sprey kuru ve yıpranmış saç uçlarının görünümünü de düzeltiyomuş.. istersen bi dene canım..

canım ben onu 2 sene kullandım kokusuna hastaydım ama sampuanı ve normal sac kremiyle birlikte kullanırsan faydasını goruosun bana tuzlu gelmeye basladıı için sadece o sıvı sac spreyini kullanmaya devam etmiştim digerlerini bırakıp hiç bir faydası olmuo yani..yeni cıkanı var tam bilmiorm pembe yabangulu falan diodu heralde %140 a varan ölcüde kırıkları onarıomus,setini tum kullanıcaksanız ben oneririm gercekten o zaman saclarınız mukemmel oluo ...

bende bi yerde okumuştum hindistan cevizi yağı kirpikleri koyulaştırıyo uzatıyo gürleştiriyo diye duydum kullanıyorum hep. bide saçıma sürdüğüm badem yağı zeytinyağı ve çam terebentin karışımını kirpiklerimede uyguluyorum. ama göze değince yakıyor. haberiniz olsun. bide yumurta sarısı yağı kirpikleri uzatıyor diye duymuştum kızlar öptüm :KK54:

eğer kirpiklerini uzatmak istiyorsanız bnce hiç böyle bademdi hindistan cevizi yağıydı diye uğraşmayın kızlar.ben bunları hep denedim ama bir sonuç alamadım.4 aya yakın zamandır mavala double lash kullanıyorum ve çok memnunum.hatta kirpiklerimi ne kadar güzel lduğuna dair iltifatlar bile almaya başladım.bugün de iranlı bir aktarın üretmiş olduğu yumurta sarısı yağını sipariş verdim yarın elimde olacak.onu kullanacağım biraz.sonuçları yazarım kızlar

ben uzun zamandır hint yağını kullanıyorum kirpiklerim için ve hiç bir yan etkisini görmedim bu gune kadar. kesınlıkle göz yakmayan bir yağdır hint yağı hatta badem yağını denediğimde o yakmıstı çünkü illaki göze kaçıyor bu yağlar. yani şimdi kimseyi yanıltmak istemem ama ben çok memnunum kirpiklerime etkisinden. yalnız aldığınız yağın koyuluguna bakın çok akıcı olmaması lazım sıvı bir yağ değil o kadar. shiffa diye bi marka aldım iyi bir markadır belki bilemem ama o markanın ki çok akıcıydı dolayısıyla göze kaçması daha kolaydı. ama o bile kaçdığında pek yakmadı açıkcası sadece kıvamı iyi değildi benim için.

evet kızlar selam bnde bi 10 gün kadar sürdüm bu hint ve bademn yağını rimnel gibi..sonra bıraktım bakıorumda pekde bi fark yok gibi valla.varsada anlamadım benm kirpiklerim normal uzunlukta ama düz:KK43:neyse başlarım tekrar enaz 15 gün deniyip yqazarım.saçlarım içinde yağ kürü yaptım bikez,yarın bikez daha yapıcam.bide tresan ısırgan otu şampuanını bu sitede çok duydum aldım ona başladım bir ay sonra yazarım tekrar..

aynen bende hiç bir yararını da zararını da göremedim .s

kirpik için badem yağı saç uzatmak için turpsuyu kullanın kızlar

X