Saç Kesim Şekilleri Saçımı sizce bu model kestirmeli miyim ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
isuwaelis ah be tatlım bunu biliyorumda ben sizlerinde gözlerine zevkinize güvendiğim için sordummmmm :)) birde benim şu yapım var kolay kolay imaj yenileyemiyorumm :))

blackrose23 teşekkür ederim fısıtğımmm yaaa bu arada evet zayıfım alamıyorum kilo yiyorum ama alamıorumm 1 75 boy 48 kilom

bana kalırsa da yakışır canım bi arkadaş uçlarını açtır demiş ben de katılıyorum biraz renk gelir. bu arada fıstık gibisin Allah Ufuk'una bağışlasın

Ardayasbu canım rengiyle oynama istemiyorum yaaa aynı renkte kalsın istiyorummm :)) bu arada güzel dilekelrin içinnn teşekkürlerrrrrrr RABİM BENİ ÖNCE AİLEME SONRA UFUĞUMA BAĞIŞLAAA "AAMİİİİN" :)))

bişey ısmarlamana gerek yok...nikah davetiyenden göndermen yeterli... :eek:

ayyy ayyy ayyyyyyyy kınama biledavet ederim ayol karşılıklı göbek atarızz seninle :)) şaaka bi yaana cidden tüm K.K'Yİ DAVET EDİCEM İNŞALLAH O GÜNNNNNN :asigim:

Canım ben çok uzun süre bu modeli kullandım benim saçlarım düz hiç zorluk çekmedim ama uzadıkça şekil bozukluğu olmaya başlıyor.Ayrıca benim yüzüm yuvarlak olduğu için uygun olmuştu.Lisede falan hep o modeldi saçım çok rahat ve şık.
Belki bana katılmayanlar olabilir ama ben uzun saç severim şöyle beline kadar uzun olan bir saç kadını hem doğal hem de daha çekici kılıyor benim fikrim bu yerimseniben

elmayra:) şekerim ben bele kadar uzun saçı sevmiyorum beee :) hem benim saçlarımda katlı kesim ama sıkıldım işte yaklaşık 2 senedir böle değişiklik olsun istiyorum güzel bi modelde kesirim istiyorummm.. anlamadığım şu nasıl uzadıkça şekil bozukluğu oldu???

elmayra:) şekerim ben bele kadar uzun saçı sevmiyorum beee :) hem benim saçlarımda katlı kesim ama sıkıldım işte yaklaşık 2 senedir böle değişiklik olsun istiyorum güzel bi modelde kesirim istiyorummm.. anlamadığım şu nasıl uzadıkça şekil bozukluğu oldu???

Şekerim bu model öne doğru uzun olduğu için uzadıkça ilk kestirdiğin zamanki gibi hoş durmuyor ben 3 ayda bir kestiriyordum mesela ama benim saçım çok çabuk uzuyordu.Saçların düzse çok rahat kullanırsın föne bile gerek kalmıyor yani yerimseniben

benim sevgilim kisa sac seven (baya kisa) nadir erkeklerden oldugu icin, belimdeki saclari bi anda cart diye buna yakin bi model yaptirmistim..ama benimki biraz daha victoria beckham'inkine yakindi yani arkalari kisa one dogru uzayan..ben kendime hiiiicc yakistiramamistim ve uzayana kadar neler cekmistim, gerci o baya begenmisti :eek:

bence sana yakisir canimcim, rengiyle de oynama derim ben, cunku gayet guzel a.s

ikuseku teşekkür ediyorum bitanemmm rengiyle oynamicam zaten :))

elmayra:) anladım tatlım benim saçlarımda hafif dalgalıdır

pşşt şekerler Yorumlar Bukadarcikmiiiii??

valla akide şekerim ben hala ısrarlıyım uçlarında azıcık saçının 1-2 ton açığı hem saçına hareket verir hemde buğday tenlisin (benimde öyle)yüzüne ışık verir tabi son karardan bir önceki karar senin (eh son karar halince enişteninsengözlerimebaksanab)

belos benim lokumum negüzelde konuşurmuşş öleeeeeee mest oldum mesttt burdaaaaaaaa enişte beyciğinnnnn kel olsanda yine seni severim diyo be tatlişkommmm muck

şimdi 15 yılın tecrübesiyle konuşuyorum tatlım sen onu azıcık kurcala son derece masumca ve sevimlice mesela
---canım beni böylede beğendiğini biliyorum bundan eminim ama aşkım beni de anla senin için daha güzel olmak istiyorum fikrini söle de(tabi önce bi karar ver şöleee yaptırmayı düşünüyorum diyede belirt çok hainim değilmijeyyar)

bence çok yakışır ama sürekli fön isteyen bi model.bende aynı modeli istiyorum ama cesaret edemedim fön yüzünden

belos ayol ne hainiiiiiiii taktiklerin süper yahuuu hain demeyelimde tilki diyelim gel biz buna :)))

funda72 canım teşekkür ederim düşüncen içinnn bu arada bende zaten kokoşum yani hergün saçımla uğraşan biriyimmm :)))

çiçeğim sen bu akşan düşünnnn düşünnnn düşünnnnn neticeden neye karar verdiğinden bizide haberdar et emi meraklı hatunumdur şimdi merak ederim ben bak ortak bi nokta bende kokoşumdur (hatta anneme yaşlılığım aysel gürel gibi olcak anne benim der dururumm:roflol::roflol:)
ben şimdi çıkıyorum byy muckŞeniz

X