Saç Uzatma Yöntemleri Saçinizi Uzatmak için Zeytin Yagi Ve Yumurta Aki Karisimi

kızlar kuzenim bundan 1ay önce saçlarını küt kestırdı şimdi ise saçları omuzlarını geçmek üzere nasıl uzattın saçlarını diye sordum zeytın yagi ve yumurta akını karıştırıp krem haline getırdım haftada bir onu uyguluyorum ayni zamanda haftada bırde saçlarıma bal surup duruluyorum 1 ay içinde saçımı 2 kez kestırdım dedı inanamadim ben deniyeceğim sizede onerırım

bişi dicem bu mesajı gördüm bayaa oldu canım sen hiç kullandınmı etkisi nasıl we okadar çabuk uzatıyosa bende kullanıcam cvp verrsen sewnrmmmm:uhm:

kızlar kuzenim bundan 1ay önce saçlarını küt kestırdı şimdi ise saçları omuzlarını geçmek üzere nasıl uzattın saçlarını diye sordum zeytın yagi ve yumurta akını karıştırıp krem haline getırdım haftada bir onu uyguluyorum ayni zamanda haftada bırde saçlarıma bal surup duruluyorum 1 ay içinde saçımı 2 kez kestırdım dedı inanamadim ben deniyeceğim sizede onerırım

arkadaşım ben bu akşam deniycem ama benim saçlarım çokk kı8sa dikiyodum yaza kadar uzamasını istiyorum artık kısa saçtan bıktım acaba çabuk uzarmı sen dendinmii ne gibi sonuç gördün ve bn saçım yaza uzarmııı cewabını bekliyorum yerimseniben

arkadaşlar ben de şuan bu maskeyi uyguladım saçıma ama ben tawuk yumurtası yerine bıldırcın yumurtası kullndım çünkü bıldırcın yumurtasında tawuk yumurtasına oranla b1 witamini 6 kat b2 witamini 15 kat fosfat 5 kat demir 7 ila 8 kat daha fasladır suna dumankayada bıldırcın yumurtasını önerio we ek olarakta bemix bepanthen we evigen ampuller kattım içne 1er tane 2 saat bekletçem bakalım çok merak ediorum noolcak 1 ayın sonunda:)))))

aaa bizde deewardı bnde deniyim soriyim bi anneme warmı diee saol ampülleri bulamasamda işe yarar herhaldeee:KK70:

Herkese merhaba arkadaşlar ben bu hafta sonu şöyle bişi uyguladım.Aktarlarda saç bakım yağı diye bir yağ var bir kaç ay önce almıştım ama kullanmayı hep ertelemiştim:) bir şişe içinde fısfıslı. herneyse ben bir yumurtanın sarısına 3 kaşık bu saç bakım yağından koydum iyice karıştırdım ve saçıma yedirdim yaklaşık 1-1.5 saat kadar sanırım bekletip yıkadım hiçde öyle sanıldığı gibi zor çıkmıyo hemen çıkıyo 2 şampuan yaptım saçıma yumuşacık oldu. durulama suyuna bir kaç damlada elma sirkesi koyacaktım ama evde kalmamış :) Elma sirkesini muhakkak deneyin derim durulama suyuna 1 fincan elma sirkesi ilave edin ve farkı daha saçlarınızı durularken hissedeceksiniz gıcır gıcır diye ses gelmeye başlıyo saçlardan:) tecrübeyle sabittir.Benim saçlarım belimde hep böyle yaparım hem parlak hem bakımlı durur.Ama uzaması hakkında bişi diyemiycem çünkü bizimkisi genetik çok çabuk uzuyo saçlarımız ve çok gür :)

Herkese merhaba arkadaşlar ben bu hafta sonu şöyle bişi uyguladım.Aktarlarda saç bakım yağı diye bir yağ var bir kaç ay önce almıştım ama kullanmayı hep ertelemiştim:) bir şişe içinde fısfıslı. herneyse ben bir yumurtanın sarısına 3 kaşık bu saç bakım yağından koydum iyice karıştırdım ve saçıma yedirdim yaklaşık 1-1.5 saat kadar sanırım bekletip yıkadım hiçde öyle sanıldığı gibi zor çıkmıyo hemen çıkıyo 2 şampuan yaptım saçıma yumuşacık oldu. durulama suyuna bir kaç damlada elma sirkesi koyacaktım ama evde kalmamış :) Elma sirkesini muhakkak deneyin derim durulama suyuna 1 fincan elma sirkesi ilave edin ve farkı daha saçlarınızı durularken hissedeceksiniz gıcır gıcır diye ses gelmeye başlıyo saçlardan:) tecrübeyle sabittir.Benim saçlarım belimde hep böyle yaparım hem parlak hem bakımlı durur.Ama uzaması hakkında bişi diyemiycem çünkü bizimkisi genetik çok çabuk uzuyo saçlarımız ve çok gür :)
cok sanslisin ozaman genetikse

canım elma sirkesi kokmuyor mu?

arkadaşım teşekkür ederim inş işe yarar ya benim saçlarım yağlı acaba zeytinyağı daha da yağlandırır mı???

ben bi kere zeytin yagı ve yuöurta denedim :S iğrenççççççççtttiiii kokusu berbat kaldıkça daha beter oluyor.. ve onu ckarana kadar yarım kutu sampuan bitirdim.. siz nasıl cıkarıyosunuz kafanızdan onları nasıl yıkıyorsunuz... bilen banada söylesin....

yagi sacinizdan iki sampuanlama da cikarabilirsiniz arkadaslar ..

banyoya girdiginizde saciniza hic su degirmeden sampuani dökup biraz ovalayin,sonrada yikayin nasil kolay arindigini göreceksiniz

saçlarım uzatıyorum bu yüzden en alt kısımları hiç kestirmiyorum şekil verdirdiğimde üstlerden kısalttırıyorum.ve alt kısımlarda koparak dökülüyo canı yok ve çatallaşmış hemde kötü ne yapabblirim yardımcı olurmusunz.

:) balı bi miktar kavanozun içine veya gherhangi bi kaba koy cnm ve su koy üzerine karıştır.bu şekilde kullanılıyor bal.kolay gelsin

tmm balı kawanozun içene bi miktar suyla koyuorus we karıştırıp saçımısa sürüorus peki bidaa sadce suyla durulamıomuus??

acaba balı yumurtanın içine karıştırsak olur mu?? birde sampuana ne kadar bal koyuyorsunuz

ben yumurta akı ve zeytinyağı tarifini 3 haftadır kullanıyorum cidden gözle görülür uzama oldu hep toplardım saçımı en yakın arkadaşım bile açık gorunce çıtçıt mı die sordu (=

X