sadece yumurtlama tedavisi ve çatlatma iğnesiyle hamile kalan var mı?

Şüko çok sevindim.hayırlısı ile kucağınada alırsın inşallah.yalnız tüp bebek deneyip tutmayıp çatlatma iğnesi ile hamile kalman çok ilginç.bende çatlatma iğnesi oldum dün.inşallah senin gibi bende hamile kalırım

Şüko çok sevindim.hayırlısı ile kucağınada alırsın inşallah.yalnız tüp bebek deneyip tutmayıp çatlatma iğnesi ile hamile kalman çok ilginç.bende çatlatma iğnesi oldum dün.inşallah senin gibi bende hamile kalırım

Aminnnnnnn canım inşallah senin de güzel haberlerini duyarız buradan bana iki tüp bebek yapımıştı birinde tutmamıştı birinde ise tutmuştu ama sonra düşmüştü

insallah dilekleriniz gerceklesir bu arada arı sutunun kanlarda yumurta sayısını ve kalitesini arttırdıgını erkeklerin sperm sayısındada olumlu gelismeler yarattıgını okudum 3 ay kullanmak gerekiyormus ilgilenen olursa bildiklerimi paylasırım sevgilerLink Silinmiştir.

klomen ve diğer ilaçlarla aylık gebe kalma oranı %8-10 civarındadır.benim bu şekilde gebe kalan bir çok tanıdığım var.fakat çok da fazla uzatmamak gerekir.en fazla 3 kez ilaçla 3 kez de aşılama şeklinde tedavi olduktan sonra zaman kaybetmeden tüp bebek tedavisine geçmek gerekmektedir.

merhaba bende bu ay ilk çatlatma iğnemi oldum bakalım,,,hayırlısı reglim gecikti ama,,,,,,,,,

canım bende genophone ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım.sıkı bir yumurta takibi de yaptırdım bu arada en uygun zamanda çatlattık Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

bende gonopen çatlama iğnesi (preglin)vuruldum ama hamile kalmadım arkadaşlar aşılama yaptıracağım.........

arkadaşlar bendede eşimdede hiçbir problem yok ama 4.yıla girdik hala olmuyor,geçen ay doktorla başladık gonophane kullandım 2 yumurtam vardı ve kendi kendine çatladılar ama olmadı,bu ay yine gonophane kullandım bu sefer 3 yumurtam var hepside ideal büyüklükte bu kez doktorum çatlatma iğnesi yaptı,şimdi beklemedeyiz 11 ocağı bekliyoruz,bir ay daha böyle deneyeceğiz sonra aşılamaya başlayacağız,inşallah 2008 hepimize şans getirir ve birbirimizin hamile haberlerini alırız,herkese mutlu yıllar..

canım bende genophone ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım.sıkı bir yumurta takibi de yaptırdım bu arada en uygun zamanda çatlattık Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhabalar, bişey soracağım ben dün aşılama yaptırdım tabi ondan 36 saat önce de çatlatma iğnesi vuruldum. Şimdi ben geçen ay 13'ünde hastalanmıştım. Bu ay da 13'ünü mü bekleyeceğim yoksa çatlatma iğnesinden 14 gün sonra hasta mı olmam gerekiyor. Çünkü benim daha 3 haftaya yakın var regly olmama. Yardımcı olursan sevinirim. Şimdiden teşekkürler

ben nazife ocak ayının 16 sında tüpbebek kondu 3 tane ama olmazsa benimde ilaçsız yumurta kontrolu ile normal yoldan denicez inşallah olur allah herkese versin tüm dileğimle istiyorum

elsinore şimdi bana doktorum 14 gün bekle dedi aşılama ile tüp bebek te aynı gün tanıdığım arkadaşlara da aynı gün bekliyo

elsinore şimdi bana doktorum 14 gün bekle dedi aşılama ile tüp bebek te aynı gün tanıdığım arkadaşlara da aynı gün bekliyo

merhaba cevap için teşekkürler,
bana da 14 günlük jel verdi hamileliği destekleyici dedi. 14 gün sonra olmazsan gel test yapalım dedi ama ben eve geldikten sonra düşündüm benim hastalığıma daha 3 hafta var neden böyle dedi acaba diye. O yüzden sormak isedim acaba 14 gün sonra mı olmam gerekiyo iğneden sonra diye.

Merhabalar, bişey soracağım ben dün aşılama yaptırdım tabi ondan 36 saat önce de çatlatma iğnesi vuruldum. Şimdi ben geçen ay 13'ünde hastalanmıştım. Bu ay da 13'ünü mü bekleyeceğim yoksa çatlatma iğnesinden 14 gün sonra hasta mı olmam gerekiyor. Çünkü benim daha 3 haftaya yakın var regly olmama. Yardımcı olursan sevinirim. Şimdiden teşekkürler

merhaba canım. ben de aşılama yaptırdım. doktorrum adet olmazsan gel dedi. senin siklüsün kaç gün. benim 25. yani 25 günde bir adet olurum. normalde aşılaman 12 gün sonra gel derler yani sana doktor doğru demiş. ne zaman yaptırdın?

merhaba canım. ben de aşılama yaptırdım. doktorrum adet olmazsan gel dedi. senin siklüsün kaç gün. benim 25. yani 25 günde bir adet olurum. normalde aşılaman 12 gün sonra gel derler yani sana doktor doğru demiş. ne zaman yaptırdın?

merhaba dün yaptırdım aşılamamı. 14 günlük jel verdi doktor hamileliği destekleyici. 14 gün sonra olmazsan gel dedi ama ben 13'ünde olmuştum en son.Yani bir 3 haftam daha var. Bu durumda 13'ünü beklemem gerekecek değil mi?

merhaba dün yaptırdım aşılamamı. 14 günlük jel verdi doktor hamileliği destekleyici. 14 gün sonra olmazsan gel dedi ama ben 13'ünde olmuştum en son.Yani bir 3 haftam daha var. Bu durumda 13'ünü beklemem gerekecek değil mi?

hayır canım aşılama tarihinden sonra 14 gün say. ayın 7 si oluyor. kan testi ile çıkar.uamrım hamilesindir. umarım ben de....yerimseniben

hayır canım aşılama tarihinden sonra 14 gün say. ayın 7 si oluyor. kan testi ile çıkar.uamrım hamilesindir. umarım ben de....yerimseniben

aa süper ya ben 13'ünü beklemem gerekiyo diye düşünmüştüm çok saüolasın. Umarım ikimizin de beklediği haber bir an önce gelir...

X