Sağlıklı Beslenerek Zayıflama Deneyimlerimiz

aynen canım. tatlıya dayanamam ben aslında ama yasak olmadığını bilmek bile rahatlatıyor insani. bugun biraz daha çok canım çekiyor tatlıyı adet olacağımdan. gidiyorum dayanamadığım zaman çikolatanın ucundan ısırıyorum tadını almak bile yetiyor. ama diğer normal günlerde canım çektiği zaman acıkınca yemek yemeden önce biraz yiyorum.
hepimize başarılar :)

evet ye insanın üzerinde yok şu kadr kaşık bu kadar kibrit kutusu bilmemne gbi kısıtlamalar olmaynca canı çektiğinde tatlı bile yese tadını aldığında bırakabiliyo. öbr türlü ise resmen depolamalıyım mantığı gelişiyo heralde bilinçaltnda sürekli bi aşerme durumu...
beni oldkça rahatlattı,bgn tartımı da kaldırıyorum.:KK66:

kızlar nolur bu topiği canlandıralım moral lazım bize moral :KK43:(

hafta sonu öyle çok saçmaladım ki 59,9 dan 60,5 çıktm:KK20:

ya kalabalıkla hareket etmeyi hç sevmiorum işteeee..
neyse bu hafta kendmi toplayp tekrar 50li kilolara inmeyi ümit ediorum.

acıkınca yemesi kolay da doyunca kalkma işi sıkıntı yaratıyo bazen:26:

neyse sakin olup bu bir ay artık düzenimi iyice oturtmalıyım

hafta sonu öyle çok saçmaladım ki 59,9 dan 60,5 çıktm:KK20:

ya kalabalıkla hareket etmeyi hç sevmiorum işteeee..
neyse bu hafta kendmi toplayp tekrar 50li kilolara inmeyi ümit ediorum.

acıkınca yemesi kolay da doyunca kalkma işi sıkıntı yaratıyo bazen:26:

neyse sakin olup bu bir ay artık düzenimi iyice oturtmalıyım
3 haftada benim mide çok küçülmüş bi lokmada hemen şişiyorum. yemeğe oturunca mutlaka ya çorbayla yada salatayla başlıyorum daha çabuk douyuruyor sanki.
hergün spor yapıyorum egzersiz yapıyorum ve her sabah sıcak suda limon suyu içip 3 bardak yeşil çay içiyorum. tartılmaktan vazgeçemedim ama çok sıkıntı olmuyor bugün 63.5 kiloydum. aslında artık kilom hiçte önemli değil bu düzeni hayatıma soktum çıkrmayıda düşünmüyorum.
Vallahi Allah razı olsun sizden.

kızlar gerçekten kilo verdiniz mi??
ben de başladım bugün dkz ye ama nasıl verebilicem böyle bilmiyorum inanmak da istiorum ama off offf

kızlar gerçekten kilo verdiniz mi??
ben de başladım bugün dkz ye ama nasıl verebilicem böyle bilmiyorum inanmak da istiorum ama off offf

inan canım inann. burda birbirimize moral verelim. ben başladım başlayalı pek yazan olmadı. ilk hafta biraz zor oluyor ama sonra diyet diye bişey kalmıyor ne aklında ne hayatında. zorluğuda açlıktan filan değil alışmaktan. daha önce denemişmiydin bu yöntemi?

bu diet nasıl yapılıyor kızlar:26:

diyet değil canım :KK34: diyet değil diye düşünerek başlıcaksın.
buzamana kadar bildiğinin aksine 6 öğün filan yemiyorsun. sadece acıkınca yemeğe başlayıp gerçekten doyunca bırakıyorsun.
ilk sayfada okumuşsundur belki ilk bi kaç gün insan açlığı ve tokluğu anlayamıyor. ilk hafta bunu öğrenmelisin. benim için baya zor oldu. aklıma durmadan yemek geldi açmıyım diye sordum hemen kendime ama değildim. artık sık sık yemeğe alıştığından durmadan canım bişey istiyordu ama bu midem değildi. 4.günden sonra acıkmayı öğrendim. midemi dinledim öyle yedim. sabah uyandığımda açmıyım diye soruyorum kendime. aç değilsem yemiyorum bekliyorum. acıkır gibi olunca ufak tefek şeylerle bastırma. acıkmayı bekle ve canın ne isterse onu ye. gerçekten herşeyi!! ama doymaya başlayınca hemen kesiyorum. herşeyden yediğin için zaten zorlanmıyorsun.

inan canım inann. burda birbirimize moral verelim. ben başladım başlayalı pek yazan olmadı. ilk hafta biraz zor oluyor ama sonra diyet diye bişey kalmıyor ne aklında ne hayatında. zorluğuda açlıktan filan değil alışmaktan. daha önce denemişmiydin bu yöntemi?

daha önce denemedim bugün de 2.günüm zorlanmıyorum hiç ama daha yeni bir diyetten çıktım onu korumak için yapıyorum ve kalan kilolarımı da böyle vermek istiyorum sanırım yemeğe başladığım için tartıda biraz fazla çıkıyorum o yuzden baya bi korktm acaba daha da alıcakmıyım diye :KK43::KK43:
cnım sen ne zamandır yapıyorsun ve ne kadar verdin?

ay kızlar benmki ödemmiş sanırım düştm tekrar 59 a:KK66:
ya arada saçmalasam da ii gdio bu dkz be:KK64:

"Dkz yapan arkidişler ne alemdesiniz? Ben 1 haftadır 64.4 kiloda sabitlendim kaldım..ne iniyorum ne çıkıyorum 63ü bi görsem mutlu olcam
Sizler ne yapıosunuz? "

Bu mesajı 26.04.2011 tarihinde yazmışım (bknz: 34.sayfada)
ve şuan 8 haziran işte aradan 1 ay 1 hafta falan gecmiş ben 61 kiloyum:=)o zamandan beri de spor yapmıyorum sadece dkz sistemiyle devam ediyorum.tabi arada dondurma tatlı falan baya yedim.ödüllendirdim kendimi.yawaş yawaş emin adımlarla gidiyorum ..herkese tavsiye ederim bende işe yarıyo arkadaşlar sadece hergün mutlaka 1 tatlı kaşığı metabolizma çalıştırıcı toz hale getirilmiş bitkisel karışım içiyorum ılık suyla ..hedefim 58 ...:80:

Dkz süper bi yöntem bayanlar ben iki haftadır yapıyorum daha tam öğrenemedim ama 1 kilo verdim üstelik yediğim ekmek ve abur cuburun haddi hesabı yok.. sağlam yiyorum yani:KK9:
kendime sayfa açtım pek fırsat bulamasamda orda yazıyorum.. sizin sayfanız çok ilerlemiş ama zamanla baştan sona kadar okumak istiyorum burayı.. herkese başarılar..

"Dkz yapan arkidişler ne alemdesiniz? Ben 1 haftadır 64.4 kiloda sabitlendim kaldım..ne iniyorum ne çıkıyorum 63ü bi görsem mutlu olcam
Sizler ne yapıosunuz? "

Bu mesajı 26.04.2011 tarihinde yazmışım (bknz: 34.sayfada)
ve şuan 8 haziran işte aradan 1 ay 1 hafta falan gecmiş ben 61 kiloyum:=)o zamandan beri de spor yapmıyorum sadece dkz sistemiyle devam ediyorum.tabi arada dondurma tatlı falan baya yedim.ödüllendirdim kendimi.yawaş yawaş emin adımlarla gidiyorum ..herkese tavsiye ederim bende işe yarıyo arkadaşlar sadece hergün mutlaka 1 tatlı kaşığı metabolizma çalıştırıcı toz hale getirilmiş bitkisel karışım içiyorum ılık suyla ..hedefim 58 ...:80:

Çok sevindim senin adına :KK16: DKZyi ben de yeni keşfettim hakkında olumlu da olumsuz da yazılar okudum bazı uygulayanlar kilo veremediklerini bazıları da vericeklerine dahi inanmadıkalrını yazmıştı ama sizin gibi başaranları okudukça mutlu oluyorum valla ben de :KK61:

İnş ben de yaz sonuna 56yı görcem:KK1: Şimdi 61.5 civarındayım

Bu arada başka bir DKZ sayfamız daha var Madam_curie açmıştı beni de DKZyle tanıştıran o sağolsun

Bakmak isteyen olursa

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-basari-oykuleri/445062-diyetsiz-kalici-zayifliyorum.html

Hepimize kolay gelsin :KK16:

kızlarrr süpersinizzzz okudukça mutlu oluyorumm.banada her istediğini yiyip nasıl kilo almıyorsun diyorlar,bunu bana demeleri benim için büyük lütuf çunku eskiden su içsem yarıyor mantığından gezen biriydim:))))) ben 6 aydır falan bu yöntemle besleniyorum.valla akşam yemeğinde doymuyorum bilerekki çekirdek yiyim tv izlerken diye.ama bence baya yiyorum =)) hepimize diyetsiz ve bol lezzetlii veeee incecik günler:KK66:

kızlarrr süpersinizzzz okudukça mutlu oluyorumm.banada her istediğini yiyip nasıl kilo almıyorsun diyorlar,bunu bana demeleri benim için büyük lütuf çunku eskiden su içsem yarıyor mantığından gezen biriydim:))))) ben 6 aydır falan bu yöntemle besleniyorum.valla akşam yemeğinde doymuyorum bilerekki çekirdek yiyim tv izlerken diye.ama bence baya yiyorum =)) hepimize diyetsiz ve bol lezzetlii veeee incecik günler:KK66:

Fburcu sen 6 ayda kaç kilo vermiştin =)

daha önce denemedim bugün de 2.günüm zorlanmıyorum hiç ama daha yeni bir diyetten çıktım onu korumak için yapıyorum ve kalan kilolarımı da böyle vermek istiyorum sanırım yemeğe başladığım için tartıda biraz fazla çıkıyorum o yuzden baya bi korktm acaba daha da alıcakmıyım diye :KK43::KK43:
cnım sen ne zamandır yapıyorsun ve ne kadar verdin?

benim tam 3 hafta oldu canm 3 haftada 3.5 kilo verdim. çok spor yapıyorum. ve herşeyden yesemde sağlıklı yemeğe çalışıyorum. ama tatlımıda dondurmamıda yiyom valla :) yardımcı olsun diye yeşil çay içiyorum kuru kayısı yiyorum bide sabahları aç karnına ılıksuyun içine limon sıkıp içiyorum.

X