Salon ve Oda tek duvara Ithal duvar kağitlari yaptırdım

Hangi oda daha güzel

• Ankete Katılan
    70
  • Anket Kapalı .
Hemen gidip almak istiyorum ay içim kıpır kıpır oldu çok tşk ederim böyle şeyleri paylaştıgınız için.

canım ben teşekkür ederim beğendiğine. sende alınca ve odanı yapınca lütfen resimlerini ekle bende merak ettim.a.s.

çok hoş ve çok modern olmuş canım..odaların havası tamamen değişmiş süper vallahi!!huzurla yaşayın inşallah güle güle kullanın...

Arkadaşlar beğendiğinize sevindim, hepinize teşekkür ederim.hihoyyythihoyyyt

gerçekten çok güzel olmuş. ve kağıt değilde kumaş gibi olması çok çok şık duruyor ..bende anneme bir süpriz düşünüyorum bakalım ..o çok seviyor duvar kağıtlarını sağplun fikir verdiniz bana...iyi günlerde kullanın..

oturma odasındakini nerden aldın niltol çok güzelmiş ya bende bulabilirmiyim acaba ?

canım ikisinide unkapanından aldım dükkanın ismini hatırlamıyorum, orada daha ne modeller var insan hepsini yaptırmak istiyor ama odana ve eşyalarına uygun olanını seçmek zorunda kalıyorsun.a.s.

cnm cok guzel olmus bayıldım tamamen degısmıs ortam ayıp olmazsa kaca maloldugunu sorabılır mıyım ben de yenı ev hazırlıgındayım mayısta dugunum var şimdiden tşk.

canım mayısda düğünüm var dedin, öncelikle tebrik ederim seni.
Bu duvar kağıtları ithal olduğundan fiyatları Euro olarak satılıyor, ben Mart, Nisan gibi tam hatırlamıyorum tarihini ama fiyatını 400ytl'ye mal ettik sadece 2 duvarı. Şuan ki Euronun durumuna göre fiyatlar değişik olabilir. Ben Unkapanından aldım ama sen Bursa'dasın oralarda Koçtaş, Pratiker, İkea gibi yerler varsa oralardan bakabilirsin.
Ve beğendiğine teşekkür ederima.s.

Benim kuzenin evindede var böyle her odasında tek duvarda çok güzel duruyor ilk orda görmüştüm zaten ama çok desenli modeller odayı boğuyor. ilk resimdeki gerçekten süper olmuş

Çok güzel bi fikir.ben oturma odasını çok beğendim :) tam tarzım bi oda üstelik.çok sıcak.ama bence salondaki biraz koyu kaçmış gibime geldi :KK43:

Çok hoş olmuş her ikiside..Ama bişe söylücem salondaki o masa çok kıyıda durmuş.Boş odanız varsa bence oraya koyun masasız salonlar daha ferah daha güzel bence :) Nacizane fikrim :KK66:

OTURMA ODASI ÇOK HOŞ OLMUŞ, SALON SANKi BİRAZ SIKIŞIP KALMIŞ.
AMA OTURMA ODASI SÜPPPPERRR...

X