Salon ve Oda tek duvara Ithal duvar kağitlari yaptırdım

Hangi oda daha güzel

• Ankete Katılan
    70
  • Anket Kapalı .
Çok hoş olmuş her ikiside..Ama bişe söylücem salondaki o masa çok kıyıda durmuş.Boş odanız varsa bence oraya koyun masasız salonlar daha ferah daha güzel bence :) Nacizane fikrim :KK66:

Canım yorumun için teşekkür ederim ama boş odam yok.
Salon,
Oturma Odası,
Yatak Odası,
Giyinme Odası,
Mutfak ve Banyo

Bu tarz ev, odaların m2 side küçük olunca mecburen böyle oluyor

çok güzel olmuş..
ben zaten yaprak dökümünde şu cadı ferhundanin evinde göreli beri pek bi özenir oldum bunlara -tatlicadiarzu-

çok güzel olmuş..
ben zaten yaprak dökümünde şu cadı ferhundanin evinde göreli beri pek bi özenir oldum bunlara -tatlicadiarzu-

Bende aynen katılıyorum sana şutarafagitti
Ben ferhundenin yatak odasındaki pembeli duvar kağıdından internetten çok aradım ama malesef bulamadım senağlama

Dizi bitiminde sponsorlara özellikle bakıyorum ama bulamadım :1no2:

canım fiat hakkında bilgi verirsen çok sevinirim. bende oturma odanınkine bayıldım doğrusu . güle güle kullan....

Bende aynen katılıyorum sana şutarafagitti
Ben ferhundenin yatak odasındaki pembeli duvar kağıdından internetten çok aradım ama malesef bulamadım senağlama

Dizi bitiminde sponsorlara özellikle bakıyorum ama bulamadım :1no2:

Canım İstanbul Unkapanında eminim aradığın modeli bulursun ama sen İzmirde galiba yaşıyorsun. İstanbula geldiğinde muhakkak Unkapanına uğra bence....

süper çok beğendim bunun normal duvar kağıdından bir farkı varmı acaba

Canım birçok çeşitte duvar kağıdı var benim odama kullandığım ithal. Dokununca şekilleri hissediyorsun. Mesela Oturma odamdaki yuvarlaklara dokununca kadife gibi kabarık hissediliyor.

canım fiat hakkında bilgi verirsen çok sevinirim. bende oturma odanınkine bayıldım doğrusu . güle güle kullan....

Canım ben Mart - Nisan gibi aldım duvar kağıtlarını ozaman salon ve oturma odamın toplamı 400ytl tutmuştu. Ama bunlar ithal olduğundan Euroya göre fiyatlar oynuyor şimdi nekadar olmuştur bilemiyorum.

çok şık durmuş ama benim favorim oturma odan oldu allah huzur içinde oturmayı nasip etsin

bende yaza yapcam salonuma
belki oturma odamada bakalım kısmet

cesaretinden dolayı kutluyorum ben asla kaplayamazdım ya yakışmasa endişesiyle ben oturma odasınındakini sevdim salonundakide güzel koltuk takımına uyumlu ama mobilya orda sırıtmış yani mobilya açıkkalmış

cesaretinden dolayı kutluyorum ben asla kaplayamazdım ya yakışmasa endişesiyle ben oturma odasınındakini sevdim salonundakide güzel koltuk takımına uyumlu ama mobilya orda sırıtmış yani mobilya açıkkalmış

Canım yorumun için teşekkür ederim biz bilerek mobilyayı açık tercih ettik çünkü salonu krem ve kahve tonlarında yapmak istedik, herşeyi aynı renk yapmadık değişiklik olsun diye ama genede fikrin için sağol

çok hoş ve çok orjinal olmuş canım çok beğendim.zaten tek duvarda çok daha güzel duruyor.güle güle kullanın.

oturma odandaki çok şık duruyor bence ama öteki biraz karışık ve boğucu olmuş bana göre..ama senin zevkin önemli olan.nacizane fikrimi yazmak istedim...duvar kağıdı çok güzel ama evde karışık bir hava veriyor ..mağzalarda falan hoş duruyorda tabi kaç m2 lik mağzalar mobilyaların arkasına döşetiveriyorlar.ama eve gelince beni boğuyor sankii.neyse sen güle güle kullan işallahh..

aslında ben oturma odandaki tabloya bayıldım.müthiş bi seçim..çok şık bayıldım harika bir seçim....dedim ya oturma odan çok güzel uymuşş..

X