Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Samn gzel kokmas iin

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
benim arkadaşım bu boyadan yapmış sanırım ama şampuanını duymamaıştım canım kuaförlerde mi bulunur ki bu?bide hazır saç kounusu açmışken benim saçımın belli görünen yerlerinde beyazlar var bu organik boyadan alsam da boyasam sizce nasıl olur? hiç deneyen varmı hem aksada belli olmuyormuş aktıgı yani sürekli boyamak gerekmiyormuş

Benim saçlarım bakır rengi, sürekli boyamam gerekiyor çabuk aktığı için. Sürekli boyattığım için de daha az yıpransın en azından diye bitkisel boya kullanıyorum. Organic'in renkleri doğal güzel ama kapatıcılığından tam emin değilim. Röfle vardı 5 ay öncesine kadar saçımda, çıkan yeni saçlarda boya güzel tutuyor ama işlem görmüş yerlerde pek tutmuyor, kimyasalda daha çok tutuyordu, gerçi kimyasal boyattığımda daha çabuk akıyordu evet. Röfle üstü boyada durum böyle, beyazları bilemiyorum, kapatır deniyor ama.
Şampuana gelirsek canım kuaförlerde de yok, ben dergilerde çok reklamını falan gördüğüm için merak ettim, kuaföre bulurmusunuz dedim onlarda getirttiler.

canlarımm açılın bakayım ben geldımm bunu deneyın sacınız yaglıyken bıle mısss gıbı koksun ben yapıorumm bende kocişimde çok memnunuz hatta bnm askım gece bn ona popomu dönunce sacımı koklaya kkoklaya yatıoo neyseee efendım gelelım asıl mevzuya avonun advance techniques'ın daıly retuls dıye fıstık yeşili bı bakım kremı war durulanmayanlardan.. banyo yptıktan sonra sacı kurutmadan suruyorum sonra kurutuyorummm ohhh misss kkokuyoo hemde cok duusuk fıyata bana 2-3 ay gıdıo en son aldıgım zaman 7 ytl ydı walla tavsıye ederımmm
ohhh maşallahhh sagol canımcım başka şeyler de biliyorsan bu konuyla ilgili beklerissssskaydirigubbakcemile5

Benim saçlarım bakır rengi, sürekli boyamam gerekiyor çabuk aktığı için. Sürekli boyattığım için de daha az yıpransın en azından diye bitkisel boya kullanıyorum. Organic'in renkleri doğal güzel ama kapatıcılığından tam emin değilim. Röfle vardı 5 ay öncesine kadar saçımda, çıkan yeni saçlarda boya güzel tutuyor ama işlem görmüş yerlerde pek tutmuyor, kimyasalda daha çok tutuyordu, gerçi kimyasal boyattığımda daha çabuk akıyordu evet. Röfle üstü boyada durum böyle, beyazları bilemiyorum, kapatır deniyor ama.
Şampuana gelirsek canım kuaförlerde de yok, ben dergilerde çok reklamını falan gördüğüm için merak ettim, kuaföre bulurmusunuz dedim onlarda getirttiler.

anladım canım bn şimdiye kadar hiç boyatmadım iki üç tel de görünür yerde olunca bide arkideş boyatınca düşündüm bide size danışıyım dedimmmma.s.

hergun dustan sonra fon cekıp avon'un bı urunu war "advance technıques haır care" dıe esasen sac parlatıcı sprey ama sıktıgım zaman cok hos bı kokusu war ve sacta kalıcı hatta arkadaslarım gelır saclarımla oynar cok guzel kokuosun ne sıktın sen boyleeee muhabbeti gecer kaydirigubbakcemile5

evettt o ürünü bende biliyorum gerçekten çok hoş kokuyor ama kahretsin işte benim saçımda kalmıyor sıktıktan sonra max.10 dakka sürekli sıkmam lazımdaha kalıcı çözümler arıyorum:lepi:

Bende parfüm kullanıyorum, zararı var mı yok mu bilmiyorum ama kokusu güzel oluyor en azından öyle söylüyorlar :dance:

bende saçımı yıkadıktan sonra ıslakken gülsuyu sürüyorum öyle kurutuyorum güzel kokuyo valla.

Schwarzkopf gliss durulanmayan saç kremi kullanıyorum..kokusu kalıcı.saçın kabarmasını önlüyo,daha kolay şekil alıyo saç ayrıca (:-)

canım sacın guzel kokması ıcın durulanmayan bakım kremlerı var onlardan kullanabılırsın..ben avonun kullandım gayet hos kokuyor hatta herkes soruyodu ne kullanıyorsun dıe..bı bak ıstersen avona...

canım sacın guzel kokması ıcın durulanmayan bakım kremlerı var onlardan kullanabılırsın..ben avonun kullandım gayet hos kokuyor hatta herkes soruyodu ne kullanıyorsun dıe..bı bak ıstersen avona...

evet canım bakıcam burdaki arkideşler de tavsiye etmiş herkese teşekkürlerrŞeniz

kizlar ben herbal essences pembe gullu olan sampuanini kullaniyodum bide sac kremini.muthis ve kalici bi kokusu var.bugun balli & jojobali bi sampuan aldim deniycem beyenmezsem yine sampuanima geri doncem:icecream:tavsiye ederim bi deneyin isterseniz belki memnun kalirsiniz:sm_cool:

Son düzenleme:
kizlar ben herbal essences pembe gullu olan sampuanini kullaniyodum bide sac kremini.muthis ve kalici bi kokusu var.bugun organik balli bi sampuan aldim

canımcım ben şampuanımı degiştirmicem babam almış bitkisel hoşuma gitti ama pek kokusu olmuyor bu dediğinin saç kremi her yerde bulunur mu?

birde kızlar benim saçım kuru bunun için krem mi kullanmm gerekk?:sm_confused:

canımcım ben şampuanımı degiştirmicem babam almış bitkisel hoşuma gitti ama pek kokusu olmuyor bu dediğinin saç kremi her yerde bulunur mu?

birde kızlar benim saçım kuru bunun için krem mi kullanmm gerekk?:sm_confused:

evet cnm ben marketten almistim.bunun sac maskeside var haftada 2kez onuda yapinca super oluyodu saclarim hem cok guzel kokuyodu hem canli ve dolgun gorunuyodu.saclarin kuruysa bence sac kremi kullanman lazim yumusacik oluyoo:sm_cool:

ben lorealin mavi suyunu kullanıyorum o kadar güzelki kokusu ertesi gün bile saçlarım mis gibi kokuyo hemde çok yumuşak yapıyor tavsiye ederim

Evet bu mavi suyu kuaförlerde hep tavsiye ediyorlar,hem saç çok rahat taranıyor hem de güzel kokuyormuş.Kuaförler herşeyi tavsiye eder diye pek güvenemedim ama sen memnunsun galiba.denesem mi acaba fisfisfis
Yazılan herşeyi yapmak istiyorum,kafam karıştı valla laelaelaelaelae

ben şampuanda saç kreminde ve maskede elseve tercih ediyorum çok güzel kokuyor gerçekten
kolay saç taramak için sprey kutulu bi ürünü var onuda saçlarım nemliyken sıkıyorum kurutuyorum ve tarıyorum harika bir kokusu var tavsiye ederim kızlar

arkadaşlar ben dışarı çıkacağım zaman parfümümden saçlarıma da sıkıyorum.missss gibi kokuyor.parfümde daha kalıcı olmuş oluyor.bence deneyin.zarar verir yazmışsınız ama başka yolunu bilmiyorum.ben senelerdir öyle yapıyorum.niye zarar versinki.tenimize zarar vermiyosa saçına da zarar vrmez.sonuçta tenimiz daha hassas bölge

arkadaşlar saçınıza parfüm sakımayın önceleri değil belki ama ilerde acayip zarar veriyo denenmiştir:1shok: bi çok yerde de sıkmayın denir zaten

X