Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Samn gzel kokmas iin

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
arkadaşlar bence parfüm iyi bi çözüm degil ben clear şampuanının kullanıyorum ıce cool olanı saçım çok temiz mis kokulu süpper

bencede parfüm saça zararlı gibi geliyor ense tarafına sıksanız daha mantıklı saç parfümleri var ben hiç denemedim ama deneyenler varsa bilemem ben elidorun durulanmayan kremlerini ıslak kuru kullanıyorum saçım kokusu gelsin istediğim anda azcık elime alıp kokusu amaçlı sürüyorum elektriklenmiyorda erkek arkadaşım bile söylüyor ne güzel kokuyor saçın diye...:eek:

1) şekillendirci kremlerden sürün guzel kokulu olsun onlar kalıcı oluyor :)
2) lavanta,vanilya,tarçın vb. güzel kokulu otları aktardan alıp kaynatn,fısfısa koyup banyodan snra saç nemlyken sacınıza sıkın..
3)saçınızı fırcalarken fırcanıza parfum sıkıp öyle tarayn

1) şekillendirci kremlerden sürün guzel kokulu olsun onlar kalıcı oluyor :)
2) lavanta,vanilya,tarçın vb. güzel kokulu otları aktardan alıp kaynatn,fısfısa koyup banyodan snra saç nemlyken sacınıza sıkın..
3)saçınızı fırcalarken fırcanıza parfum sıkıp öyle tarayn

sagl canım baya güzel öneriler var paylaşan arkadaşlara da teşekkür ediyorummm

saç fırçanıza parfüm sıkın ve saçınızı üle tarayın + ensenize parfüm sıktığınızda saç uçları mis gibi kokuoo:-)

ben aynı şampuanın saç kremini kullanıyorum şampuanı kafamda en az 3 dakika ve saç kreminde en az 3 dk bekletip öyle duruluyorum çıkınca saç derim ve uçları mis gibi kokuyor bidahaki yıkamaya kadar

1 miktar suya beğendiğiniz koku esansından bi kaç damla damlatıp çalkalayın ve saçınıza sıkın bence lavanta çok hoş kokuyor .:)

Ben yıllardan berisaçlarıma parfümümü sıkarım varsa bile ben bir zararını görmedim,saçlarım hareket ettikçe müthiş kokuyor,dışarı çıkarken asla ihmal etmiyeceğimbir ayrıntı benim için

ben menekşe yagını uyguladım burda görmüştüm zaten gerçekten saclarınız çok hoş kokuyor tavsiye ederim
banyodan çıkmadan önce hem sac uclarına hem diplerine yedirip 5 dakika sonra duruladım ama ozaman pek koku kalıcı olmadı, sampuanıma 5-6 damla karıştırdım şimdi daha kalıcı kokusuopuyorumnanaktan

ben menekşe yagını uyguladım burda görmüştüm zaten gerçekten saclarınız çok hoş kokuyor tavsiye ederim
banyodan çıkmadan önce hem sac uclarına hem diplerine yedirip 5 dakika sonra duruladım ama ozaman pek koku kalıcı olmadı, sampuanıma 5-6 damla karıştırdım şimdi daha kalıcı kokusuopuyorumnanaktan

çok sagol canım demek şampuanına menekşe yagı karıştırdın güzel fikirkaydirigubbakcemile5

ben vücut spreyı sıkıyorum saçlarıma nemlendırıcı özellıklerı oldgu ıcın hem yumusacık yapıyo saçlarımı hemde yıkayana kadr saçlarıman kokusu cıkmıyo :):) birde shuma şampuan war onun hindistan cevizlisi var o nunda kokusu cok kalıcı 2 gün mis gibi hindistan cevizi kokuyo saçlarınız ama çobuk yağlandırıyo 2 günde bir yıkamak zorunda kalıyosunuz saçlarınızı

kızlar çikolata esansı varmısır sampuana katmak için yada spreylere yada başka bildiğiniz güzek kokulu yağlar ve esanslar neler

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar bakın ben size uydurma ama çok hoş kokan saç parfümü formülümü söyliyeyim az mikarda çilek esansını sprey başlığı olan boş bir kutuya döküyorum kosusu yok etmeyecek kadarda ılık su ekliyorum üzerine iyice çalkalayıp karıştırıyorum banyodan sonra nemli saça ve vücuduma da sıkıyorum banyodan sonrada diğer günlerde sıkabilirsiniz hem hoş kokuyor hem vücut sıkılaştırma özelliği de varmış gerçi ben sulandırdığım için sıkılaştırma özelliği biraz azalıyordur diye düşünüyorum bu benim uydurma tarifim menekşe yağı da aldım ama kokusundan pek hoşlanmadım onu saç dökülmesine karşı maske olarak kullanacağım

kizlar bunun caresi sanirim tr de kuaförlerde bulunan sac serumu,ben tr den almistim kuaförden kokusu bir sonraki yikamaya kadar kalio ve cok harika kokuo herkezin begenecegi bir koku,adini yazmam yasak sanirim o yüzden söyle tarif edeyim,yipranmis saclara icin serum yazior buda sadece kuaförerde var,aslinda bu yag ufak sisede gercekten mis gibi kokuor deneyin,parfüme gelince evet direkt olarak saca sikinca zararlidir, ensenize sikmak gerekir ve saclariniz salik kaldiginda hareket ve rüzgar nedeniyle o ensedeki parfüm kokusu havalanarak saga sola yayila bilmekte buda ortaya güzel bir koku verir.ama ben yinede sac serumunu tavsiye ederim...

Ben yazmıştım canım böyle bir konu daha önce de açılmıştı.:eek:
Ben banyodan sonra elime 1 damla menekşe yağı damlatıyorum saç uçlarına yediriyorum.
Bir dahaki yıkamaya kadar kokusu kalıyor. Sürünce eve de siniyor kokusu ohh misss gibi...kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar uzun zaman öncesinde menekşe yağını bende çok kullandım .şampuanımın içine yarım şişe kadar menekşe yağını karıştırdım,saçlarım hem güzel koktu hem de parlaklaştı.başımı salladığımda bile kokusunu duyuyordum.bu aralar yine uygulayacağım.belki saçlarımı besler bende bir taşla iki kuş vurmuş olurum

X