Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Samn gzel kokmas iin

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
evde yasemin yağı vardı 5 damla alıp saçım ıslakken sürdüm..ama hemen gitti kokusu..
lavanta yağı aldım bi de.. bugun onu deneyeyim bakalım nasıl olucak...

yasemin yağı miss gibi kokuyo ama neden kalıcı değil ya...ıslak saça uyguluyorum hem...niden gidiyo kokusu:KK43:

mavi su çok güzel kokuyo..
gliss'in sıvı saç kremi şahane kokuyo...bayanssulusmile

parfüm sıkmayın zararlı ya kırar saçları...:1shok:

avon durulanmayan saç kremi var bende mis gibi kokuyo
ADVANCE-TECHNIQUES-DAILY-RESULTS-QUICK-TOUCH__22467460_0.jpg

Gliss kullandım ben sıvı saç spreyi. 2 şişe bitirdim ama kokusu kalıcı değil. arkadaşlarıma saçlarımı koklatıyorum da deneme amaçlı :p

avonun şu üstteki şeyini de kullandım o saçıma iyi gelmedi.

ben de yasemin yağı aldım ama onun esansı uçucuymuş
Bakınız:
Yasemin Yağı
İçindekiler : Rezin,uçucu yağ ve alkolitler içerir.

ama yine de şişenin yarısını şampuana, yarısını da sulandırarak fısfıslı şişeye dökücem. bakalım ne olacak. kalıcı olur mu olmaz mı yazarım:KK66:

bn kendimi bldim bileli saçlarım hep güzel kokmuştur.. söyle elimle saçımı ellesem bile ellerim de kalır kokusu. blmm kullandıgım sampuandan mı blmm genetik mi !! elidorun mor olanını kulanıorum ışıldayan parlaklık serisini. harika bi kokusu var saçlrımı yıkdktan sonra biraz saçıma biraz taragıma vücut spreyi sıkıyorum. ama 1-2 fıs fazla deil.

saç fırçanıza parfüm sıkın ve saçınızı üle tarayın + ensenize parfüm sıktığınızda saç uçları mis gibi kokuoo:-)

Bunu deneyeceğim. :97:

Çok güzel öneriler varmış. Hepsini not ettim.

Dalin'in bu sprey kolonyası da süper kokuyor. Bunu saçımda deneyeceğim. Bebek gibi kokarsınız sürünce.
Tenimde malesef çok kalıcı olmadı ama saçımda farklı olabilir belki.

ST33550BR.GIF

Saçıma sıktım Dalin'i. Çok güzel kokuyor. Yaklaşık bi saattir buram buram kokuyorum. Daha ne kadar sürecek bilemiyorum. Ama uzun kalmazsa da problem değil, yenilerim ben de sürekli. Değer bu kokuya. :KK12::KK12:

kızlar çiçek esansları çok ağır oluyo yoğun oldukları için hacı yağı gibi kokuyolar, ama fesleğen esansını deneyin derim. ben aldım sacıma sürüyorum çok kalıcı ve sabunsu bi kokusu var ben bayıldım baharatçıda çalışan bayan samimi dostumuz o önermişti banada, bir de limon esansı ile kekik esansını karıştırıp sürün banyodan sonra nemli saça jöle sürer gibi az bişey. harika kokuyo.

Diğer sayfaları okumadım canım önerildi mi bilmiyorum ama bence şampuanına çilek yağı katabilirsin. :KK12: Her yıkadığında çilek kokar. :KK69:

:KK71:

menekşe yağını bende kullanıyorum bitmiş gliss spreyli şişesine su menekşe yağı vede gül suyu ekledim kullanıyorum hiç kırığım yok çok güzel kokuyo koku gitmiyor ama değişiklik isdiyorum artık menekşe yağı kadar etkili başka bir yağ varmı aynen böyle uygulayabileceğimiz lavantayıda biliyorum başka önerisi olan kullananlar yazarsa seviniriz

menekşe yağını bende kullanıyorum bitmiş gliss spreyli şişesine su menekşe yağı vede gül suyu ekledim kullanıyorum hiç kırığım yok çok güzel kokuyo koku gitmiyor ama değişiklik isdiyorum artık menekşe yağı kadar etkili başka bir yağ varmı aynen böyle uygulayabileceğimiz lavantayıda biliyorum başka önerisi olan kullananlar yazarsa seviniriz

fesleğen esansını öneririm.

fesleğen esansını öneririm.

esansların hemen uçduğu söyleniyor aktarada sormuşdum hem bakım hem koku için menekşe lavanta gül yağının etkisi daha iyiymiş tabi fesleğen zambak yasemin kokuları daha güzelde kalıcı olmuyor bide saça faydası yok aktar daha çok yemek için satılıyor dedi esans olarak tatlı pasta yani

merhaba kızlar ben bitkisel sampuan kullanıyorum ve kokusu saçımda kalmıyor bana saçımın güzel kokması iiçn şampuanımı değiştirmeden bişeyler önerebilir misinizzz???
şimdiden sagolunna.s.

bir dergide okumuştum banyo yaptıktan sonra tarağa parfüm sık ve saçını o tarakla tara daha sonra saçını topla ve cıkacağın vakit saçını sal.. denedim gerçekten de oluyor =)

iyi güzel hoşda parfüm saça zarar verir tamam güzel kokar kesinn ama sonrası daha önemli alkollu parfümler saça büyük zararr:KK19:

iyi güzel hoşda parfüm saça zarar verir tamam güzel kokar kesinn ama sonrası daha önemli alkollu parfümler saça büyük zararr:KK19:

canım tarağa sıkıyor parfümü zaten, sıktıktan sonra taraga sadece kokusu geçer başka bişey geçmez tahminimce..

evet canım tarak işine dikkat etmemişim :44:eek: zaman olabilir tabiki saçada sıkanlar vardı ondan öyle sandım

ben denemiştim işe gerçekten yarıyor, tavsiye ederim=) hepinize iyi geceler..

X