Samsun'da Önerebileceğiniz Falcı ?

mrb arkadaşlar bu hoca işlerine inanmazdım ama insanın başına gelmesi gerekiyormuş eşimle bir senedir şiddetli bir gecimsizliğim vardı aile pisikatrileirnden tutun gitmediğimiz yer kalmadı sevdiğim bir arkadaşım bir numara verdi aradım eşimin hayatında biri oldugunu söyledi ilkönce inanmadım ve bana işyerindeki arkadaşının adını söyledi sok oldum işlem yapılması gerektiğini anlattı ve başladık 1 ay sonra herşey yavas yavas yoluna giirmeye başladı yuvamı kurtardı ve bende paylaşmak istedim. ismi ömer hoca bana yardımcı oldu allah razı olsun numarsı

Son düzenleyen: Moderatör:
mrb arkadaşlar bu hoca işlerine inanmazdım ama insanın başına gelmesi gerekiyormuş eşimle bir senedir şiddetli bir gecimsizliğim vardı aile pisikatrileirnden tutun gitmediğimiz yer kalmadı sevdiğim bir arkadaşım bir numara verdi aradım eşimin hayatında biri oldugunu söyledi ilkönce inanmadım ve bana işyerindeki arkadaşının adını söyledi sok oldum işlem yapılması gerektiğini anlattı ve başladık 1 ay sonra herşey yavas yavas yoluna giirmeye başladı yuvamı kurtardı ve bende paylaşmak istedim. ismi ömer hoca bana yardımcı oldu allah razı olsun numarsı
arkadaşım numarasını paylaşmamıssın sıfırbeşyüzelliüçyüzkırkaltı onyedi doksan yedi

Geldi mi günlük büyücü reklamcısı? Bunları değil numarasını verdikleri hocayı yetkili merciilere şikayet etmek lazım, bakalım hocalığı kalıyor mu? Numaradan tespit ettirmek kolay.

gittim canım bu bayana. cok tatlı bir bayan :KK1: genel olarak memnun kaldım, şimdi de söylediklerinin çıkmasını bekliiyorum:KK34: tavsiye ederim kızlar:)))
canım sen baktırdın değilmi bende merak ediyorum bu ara çok fal baktırasım var gitmek istiyorum..sende baktırdıklarınla ilgili bir gelişme oldumu merak etttim :)

merhabaaaabayanssulusmile arkadaslar SAMSUNDA önerebileceginiz iyi bır falcı var mı:)
sanslıymısısın sen esrarana ben salı gününe denk geldim salı günleri izin yapıyormus cok tatlıda bir kedisi fal yarın bakım yapacak bana cok tatlı bir kadın hos sohbet bir insan bakalım yarın ola hayrola ......:)
bende gıttım ona cok tatlı bır kadın herseyıo bıldı bekle dedıklerıde cıktı yerını degıstırmıs mukemmel kadın ya esra cok sağol ıyıkı onermıssın figenı cagdas modern bır kadın hıc falcıya benzemıyor tatlı sey

Arkadaslar bende baktirmak istiyorum ama en cok gelevekten cok bugunu ve gecmisi bilen biri lazim bana kime gideyim bide ic camasir ci falci nasil bakiyor

Arkadaslar bende baktirmak istiyorum ama en cok gelevekten cok bugunu ve gecmisi bilen biri lazim bana kime gideyim bide ic camasir ci falci nasil bakiyor
iç çamaşırcıdaki eh işte ilk baktırdığında biraz biliyo gibi diyosun ama seni çok da memnun etmiyor. aslında öyle şu falcı muhteşem bakıyor dediğim biri yok gibi hepsi benzer nitelikte. yalnızca figen tam bir fos, gitmemeni öneririm. coşkun da pek gidilebilcek gibi değil.

X