Samsun'da Önerebileceğiniz Falcı ?

Falviya. Gitmem gerek ya off gecmis ve bugunle ilgili sormam gerekenler var yardim kizlar

kızlar Oscar cafe var, eski ykm şimdi tozlu olan binanın karşısında. orada sevgi adında bir bayan var. bence gidilebilir.burada bahsettiğimiz birçok kişiden daha iyi idi.

Yorumum şu sırayla söyliyim. Coşkun un dedikleri çıkmadı. Hayalî geldi söyledikleri.karsisindaki kadın var bakan onun da aynı çıkmadı. Sonra Figen ilk gittiğimde baya tutturdu ben inanmadim ama dediği çıktı. Ama sonra gittiklerimde çıkmadı.figene 1 kere gidin.ve sohbet havasına sakin çekmeyin.sonra çifligin arada bi kadın var bi kafede bakıyo dükkanda fal bakilir falan yazıyo .o kadın fena deil deneyebilirsiniz ayrıntı çok anlatıyor sonra su eski YKM karşındaki kafede bakan kadın o kadın verdiği isimler saçmalık ama söyle bişe var sanırım o kadın görüyor ya biliyor ilk o kadına gidin ve inşallah bana dedikleri çıkmaz. Sonra gelelim şu Rukiye denen kadın fena deil deneyebilirsiniz yüzde 50.ve bi kafe vardı annemin Evimi ne diye orda başı kapalı bi kadın bakıyodu yıllar önce laz sert bi kadın oda iyiydi ama son dönem onada güvenim kalmadı. Carsambali muzaffer hocaya gittim o dönem şerefsiz bi adama bağlıydı m ondan kurtulmak için yildizname de saçmaladiama onla olan bağlantımidualarla kesti diye hissediyorum.seycok komiktiben annemle gittim bi adam var dedisen çok yakın olmuşsun bunla dedi siz anladınız benim ne yaptığımı kızlar. Döndü yüzüme baktı ben sescikaramadimannem yanımda. Oda anladı sustu hemen konuyu değiştirildi. Komik oldu biraz. Ama fena değildi. Şimdi gene bakıyorum gideceğim bu filmin sonu yok.

Ve unutmadan arzu var bilen bilir gitmeyin diyorum.ve umarım biri gerçekten hisleri kuvvetli birini bulur

arzu kötü birfalcı değildir. ben gittim kendisine. samsundaki burada adı geçen (coşkun, figen,gül vs.) den daha iyidir.

gökhan tek gecerim fal mal yalan ne istiyorsan direk yapıyor gokhan hoca bir arayın buraya yazın konustuktan sonra samsunlu gokhan hoca

Son düzenleyen: Moderatör:
Figen, Coşkun hiç iyi değil. Çamaşırcı da bakan kadın da iyi değil. Annemin evi diye bi cafe var, ordaki kadın da iyi değil.
Yani bana söyledikleri hiç çıkmadı bunların... Ayrıca Emine diye biri var çiftlikte arada. O da daha çok sohbet havasında.
Ben de dediği çıkan birini arıyorum. Bu saydıklarımın dedikleri çıkmadı. Bilen varsa söylesin

Figen, Coşkun hiç iyi değil. Çamaşırcı da bakan kadın da iyi değil. Annemin evi diye bi cafe var, ordaki kadın da iyi değil.
Yani bana söyledikleri hiç çıkmadı bunların... Ayrıca Emine diye biri var çiftlikte arada. O da daha çok sohbet havasında.
Ben de dediği çıkan birini arıyorum. Bu saydıklarımın dedikleri çıkmadı. Bilen varsa söylesin

rukiye hanımı deneyin oldukça başarılı

X