Sanal aldatma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben en çok kadınların eskort olduğuna nasıl emin olduğunıza takıldım. Hepimiz eskort nedir biliyoruz. Eskortlar para karşılığı seks hizmeti veriyorken neden kıymetli zamanların çalıp eşinizle bedavadan sexting yapsınlar? Eskortlukta amme hizmeti mi başlamış?
Yok şöyle, kadınları sıfatlandırmaktan hoşlanmam, profillerine baktım, kurcaladm biraz, bir de birkaç nokta daha var, şimdi uzun uzun açıklamayayım, kafadan atarak demiyorum, yani. telefon bende olduğu için o gece tek tek kurcaladm.

Para batırma yok bu arada. Aynı anda birkaç mal varlığı aldığımız için fazlaca borçlandık. Ama öfke kontrolsüzlüğü kesinlikle var. Hatta aile terapisinden sonra kendisi psikoloğa devam etmek istediğini söyledi.

Para yönetimini yalnis yapmak da para batirmaktir. Cünkü maddi gücünüzden fazla borclanmissiniz belli ki. Ama arada para konusu da olmasa bile yaptiklari kabul edilecek degil. Baslarim onun öfkesine de

Bir ilacın etkisiyle birşey yapmanız için o ilaca maruz kalmanız lazım, ilacı kullanırken değil kullanmayı bıraktıktan sonra yapıyor adam yapacağını
İlaçla dumanlanan kafası ilaçsız ayıldığında yani
Bilemiyorum bu kadar aklamanıza adama geçerli sebepler bulmaya çalışmanıza değer mi
Ben de Diyorum ki, tabiki de kendini kontrol edebilirdi. Bunım bilimsel yanını da konuyu bilen psikolog arkadaşıma sordum, sığınacak durum değil, diyorum.

Boşanmakla ilgili kesin olmadığınız için bu yorumu yapacağım. Bu durumda bence en mantıklı yol madem adam pişman ispat etmesi için ev, araba ne varsa üstüne alıp, çocuk için de yüklü bir nafaka bağlatıp anlaşmalı boşanmak olur. İlerisini bu süreçte değerlendireceğinizi söylersiniz. Gerçekten pişmansan göster, ona göre karar vereceğim dersiniz. Eğer gerçekten çok pişmansa reddetmez bence. Tekrar evlenebileceğiniz ve ailesini geri kazanmak ümidiyle yapar. Ama bu teklifinize büyük bir tepkiyle yaklaşırsa zaten adam sizi oyalıyordur. En azından üzerinize verdiği arabayı kurtarır gerisinin de yarısını alırsınız. Çünkü anladığım kadarıyla çekişmeli bir dava açsanız elinizde sunacağınız bir delil de yok.

Karısıyla çıktığı yemekte bile, kadınlarla konuşmaktan vazgeçmeyen adam için bu daha başlangıç bence de.
Adam tam bir azgın teke benim gözümde
Düşünsene karınla yemeğe çıkmışsın, el ele oturmuş karını övüyor muhabbet ediyorsun, diğer elinde telefon onca insan arasında sanal seks yapıyorsun başka kadınlarla, elin karında aklın başka kadınlarda,yani evde gizli saklı da değil tuvalette banyoda değil bir restoran dolusu insan arasında karının yanıbaşında arkadaşının karşısında, bu azgınlığın kaçıncı aşaması oluyor, karısı da diyorki cinsel hayatımız tıkırında

Para yönetimini yalnis yapmak da para batirmaktir. Cünkü maddi gücünüzden fazla borclanmissiniz belli ki. Ama arada para konusu da olmasa bile yaptiklari kabul edilecek degil. Baslarim onun öfkesine de
Maddi gücümüzden fazla borca girilmedi. Beraber birşeyler kurduk, şimdi iyi gidiyor, ona göre risk aldık, kenara da teminat bıraktık ama büyümek için de riskler alıyoruz. Bir gün tepetaklak da olabiliriz, bunun riski tabiki de ağır. Ama yatırım yapmadan da büyüyemediğimiz için bu riski de aldı, stresini de yaşıyor.
Neyse öyle kötü günler ki, manevi küçülmek, maddi küçülmekten daha zormuş.

Boşanmakla ilgili kesin olmadığınız için bu yorumu yapacağım. Bu durumda bence en mantıklı yol madem adam pişman ispat etmesi için ev, araba ne varsa üstüne alıp, çocuk için de yüklü bir nafaka bağlatıp anlaşmalı boşanmak olur. İlerisini bu süreçte değerlendireceğinizi söylersiniz. Gerçekten pişmansan göster, ona göre karar vereceğim dersiniz. Eğer gerçekten çok pişmansa reddetmez bence. Tekrar evlenebileceğiniz ve ailesini geri kazanmak ümidiyle yapar. Ama bu teklifinize büyük bir tepkiyle yaklaşırsa zaten adam sizi oyalıyordur. En azından üzerinize verdiği arabayı kurtarır gerisinin de yarısını alırsınız. Çünkü anladığım kadarıyla çekişmeli bir dava açsanız elinizde sunacağınız bir delil de yok.
Elimde delil var, gerçi bazı davalarda üsulsüzce elde edildiği için mesaj görüntüleri sıkıntı oluşabiliyor ama her şeyin ekran görüntüsü kayıtlı bende. O gece aldım alacağım her şeyi telefondan. Şu an zaten varlığın yüzde 80`i bende. Mal varlığı ile ilgili korkutabileceğim birisi değil, verir açıkçası. Benden önce edindiği mallar var, onlar çok daha fazla.

Evet, fiziksel birliktelik olması beni kesin boşanmaya iterdi. Şimdi de beraber olmaya devam etsek de soğudum aslında. Daha önce boşandım başkasından ama çocuğum yoktu, çocuk olunca da başka düşünüyorsun, mecbur. Babamı özledim, deyince işler zorlaşıyor.
Yalnız babası ondan çaldığı zamanda eskortlarla konuşuyormuş. Hadi kendi açınızdan fiziksel değilmiş dediniz affettiniz bu duyguyu nasıl aşacaksınız? Aranzda çok büyük sorunlar olacak bunlara göğüs germeye hazır mısınız? İlaçları bahane etmesi de şahane doğrusu. Abtidepresan yerine mesir macunu yutuyordu heralde.

Yalnız babası ondan çaldığı zamanda eskortlarla konuşuyormuş. Hadi kendi açınızdan fiziksel değilmiş dediniz affettiniz bu duyguyu nasıl aşacaksınız? Aranzda çok büyük sorunlar olacak bunlara göğüs germeye hazır mısınız? İlaçları bahane etmesi de şahane doğrusu. Abtidepresan yerine mesir macunu yutuyordu heralde.
Aynenn bunu yazdım, en kızdığım konu bu oldu, boş yere kızması.

Elimde delil var, gerçi bazı davalarda üsulsüzce elde edildiği için mesaj görüntüleri sıkıntı oluşabiliyor ama her şeyin ekran görüntüsü kayıtlı bende. O gece aldım alacağım her şeyi telefondan. Şu an zaten varlığın yüzde 80`i bende. Mal varlığı ile ilgili korkutabileceğim birisi değil, verir açıkçası. Benden önce edindiği mallar var, onlar çok daha fazla.
İşte o kayıtlar delil sayılıyor mu bilmiyorum. Dün okudum haberde, eşin aldattığına dair GSM kayıtlarını telefona indirmek suç sayılmış. İyi de insanlar nasıl ispatlayacak ben anlamadım. Mal varlığının şu an sizde olması dava sonrasında da olacağı anlamına gelmez ki. Ne istiyorsanız versin madem. Ondan sonra düşünürsünüz ne yapacağınızı.

Antidepresan bırakıldığında hiç de eşinizin tabir ettiği gibi dumanlı, ne yaptığını bilmeyen bir hal olmaz element uydurmasın totişinden.

Gerçi siz konuyu silmiş, kocayı da affetmişsiniz belli ki. Afiyet olsun.

Antidepresan bırakıldığında hiç de eşinizin tabir ettiği gibi dumanlı, ne yaptığını bilmeyen bir hal olmaz element uydurmasın totişinden.

Gerçi siz konuyu silmiş, kocayı da affetmişsiniz belli ki. Afiyet olsun.
Zor süreçten geçen kadınlar için konuşma dilinin çok sert olduğunu düşünüyorum, yorumun kendisi doğru da üslup neden bu kadar sert? Afiyet olsun derken, cevap verdiğim kadın zaten yaralı diye düşünen kişi sayısı az maalesef. Burada eşimin psikolojik durumu ile ilgili birkaç yorum yapıldı, doğru olduğunu düşünüyorum, mesela. Alacağım cevabı aldım. İşyerine de adapte olmak için gitmeden kapatıyorum konuyu. Ama yok, hemen yargılayalım insanları.

Zor süreçten geçen kadınlar için konuşma dilinin çok sert olduğunu düşünüyorum, yorumun kendisi doğru da üslup neden bu kadar sert? Afiyet olsun derken, cevap verdiğim kadın zaten yaralı diye düşünen kişi sayısı az maalesef. Burada eşimin psikolojik durumu ile ilgili birkaç yorum yapıldı, doğru olduğunu düşünüyorum, mesela. Alacağım cevabı aldım. İşyerine de adapte olmak için gitmeden kapatıyorum konuyu. Ama yok, hemen yargılayalım insanları.

Gerçekten afiyet olsun nedir? Böyle psikozlara girme sadece daha fazla yaralar. Bu ahlaksız eylemin habersiz tarafısın Onur , gurur , hepsi yerli yerinde bu kavramların aldatılanla ilgisi yok , aldatanlar alsın kullandın bunları.
Onurun kırıldı , gururum incindi bunlar doğru noktaya götüren yanlış motivasyonlar,
motivasyonun karşımdaki insanın karakteri ahlak kavramından yoksun kırmaya incitmeye müsait acaba başıma başka ne iş getirir olmalı.

Gerçekten afiyet olsun nedir? Böyle psikozlara girme sadece daha fazla yaralar. Bu ahlaksız eylemin habersiz tarafısın Onur , gurur , hepsi yerli yerinde bu kavramların aldatılanla ilgisi yok , aldatanlar alsın kullandın bunları.
Onurun kırıldı , gururum incindi bunlar doğru noktaya götüren yanlış motivasyonlar,
motivasyonun karşımdaki insanın karakteri ahlak kavramından yoksun kırmaya incitmeye müsait acaba başıma başka ne iş getirir olmalı.
Çok teşekkür ederim iyi niyetli açıklamanız için, ihtiyacım varmış.

sanal aldatma için boşanmam ben yakalasam. dün gece gördüm konuyu ve çok düşündüm ve boşanmayacağıma karar verdim. ben hiç aldatılmadım, en azından hiç yakalamadım.empati durumum tam objektif olmayabilir bu yüzden ama siz de boşanmayacaksanız olayı dramatikleştirmeyin ve sürekli sürekli eşinizin önüne çıkartıp yaptığının içini boşaltmayın. aldatıldıktan sonra affettiğinizde oklar terse dönüyor. o yüzden iyice düşünüp taşının. bu konuyu olmamış gibi yapabilecek misiniz? eğer affettim dedikten sonra bu konuyu sürekli gündemde tutacaksanız şu ankinden daha da kırgın olacaksınız bu bir gerçek. eşinizin heyecan aradığını da aklınızın bir köşesine not edin. zor bir durum.

Ben sanirim once butun haklarimi alacagim bir anlasmali bosanma dilekcesi hazirlatir ve esime imzalatirim. Sonra 6 ay eve almam, bu surecte hem aile terapisi hem de bireysel terapi alir, yasananlarin uzerimdeki etkisini ve affedip affedemeyecegimi degerlendiririm. Eger affetmenin agir gelecegine inanirsam da bosanma dilekcesini isleme koydururum. Affedilmek istiyorsa esim de butun bu sartlari kabullenmek zorundadir.

Kafam dumanlı hikayesine kanmayın, bende mecburen pat diye antidepresani kesmek zorunda kaldım, hiç de kafa dumanlı falan olmuyor gayet aklım bilincim yerinde
Ne yapacağınızı siz bilirsiniz ama bunu bahane olarak kabul etmeyin diye söylemek istedim
Ben de pat diye bırakmak zorunda kalmıştım, hiç böyle libidom kolbaşının atı gibi şahlanmadı valla, aksine içine kaçtı. Aksine, uyuşuk oluyorsun, sanki ruhunu çekmişler içinden, bu adam gibi zıp zıp zıplamıyorsun.

Adam tam bir azgın teke benim gözümde
Düşünsene karınla yemeğe çıkmışsın, el ele oturmuş karını övüyor muhabbet ediyorsun, diğer elinde telefon onca insan arasında sanal seks yapıyorsun başka kadınlarla, elin karında aklın başka kadınlarda,yani evde gizli saklı da değil tuvalette banyoda değil bir restoran dolusu insan arasında karının yanıbaşında arkadaşının karşısında, bu azgınlığın kaçıncı aşaması oluyor, karısı da diyorki cinsel hayatımız tıkırında
Olur tabi, herifte libido şelale. 😂 Gözü aç gözü. Her gün bulgur yemekten sıkılmış.

sanal aldatma için boşanmam ben yakalasam. dün gece gördüm konuyu ve çok düşündüm ve boşanmayacağıma karar verdim. ben hiç aldatılmadım, en azından hiç yakalamadım.empati durumum tam objektif olmayabilir bu yüzden ama siz de boşanmayacaksanız olayı dramatikleştirmeyin ve sürekli sürekli eşinizin önüne çıkartıp yaptığının içini boşaltmayın. aldatıldıktan sonra affettiğinizde oklar terse dönüyor. o yüzden iyice düşünüp taşının. bu konuyu olmamış gibi yapabilecek misiniz? eğer affettim dedikten sonra bu konuyu sürekli gündemde tutacaksanız şu ankinden daha da kırgın olacaksınız bu bir gerçek. eşinizin heyecan aradığını da aklınızın bir köşesine not edin. zor bir durum.
Benim de hayatımda yaşadığım çok kötü bir ilkti. Dediğiniz gibi yola devam edeceksem bu konuyu doğru analiz edip sonra da kapatmam lazım, yoksa kendimden de nefret edicem, takıntılı insana dönüşümü gördükçe, onu da benden koparıcam. Bir iki ay kendime karar için süre vermeye, aile terapisti ile konuşmaya, sonrasında eşimin özellikle öfke kontrolü için psikoloğa gitme fikrini kabul etmeye karar verdim. Ama 2 ay sonra yola devam edeceksem sonsuza kadar bu konuyu kapatmalıyım. Şöyle de bir durum var, benim ikinci, eşimin ilk evliliği. Bu durum evlenmeden önce 1 kez konuşuldu, 7 senedir değil konuşmak, imasını bile yapmadı. Benim de o tarz bir yol izlemem lazım ama dediğiniz gibi artık hep tetikte yaşamaya da tamam demem lazım, tüm bunları kabul edeceksem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X