Saç Rengi ve Saç Boyama Sari sac kimlere yakisir?

fyqe3fjg.jpg

Bence sarı saç, doğal sarışın olmayan kimseye yakışmıyor. Çok yapay duruyor. Kol tüyleri koyu renk olan bir kadının saçları sarı. O kadar bağırıyor ki ben çakma sarışınım diye. Herkesin kendi doğal saç rengini kullanmasından yanayım ama diğer renkler yine bir nebze uyum sağlıyor ten rengiyle, göz rengiyle, kirpiğiyle. Ama sarı çok başka. Sonradan sarışın olanların kirpik rengi bile bas bas bağırıyor ben aslında sarışın değilim diye. Hele o platin rengi yok mu... Resmen çirkinlik abidesi.

ben senin gibi düşünmüyorum. tamam sarı saç herkese yakışmaz ama mesela küçükken saçları sarı olup büyüyünce koyulaşan koyukahve olanlara gayette güzel yakışıyor. sarı saç açık ten renkli olanlara daha çok yakışıyor hafif bronzlarında bazılarına yakışıyor. örn. http://www.google.com.tr/imgres?img...MygEMAQ&iact=rc&uact=3&page=1&start=0&ndsp=12

Bence sarı saç, doğal sarışın olmayan kimseye yakışmıyor. Çok yapay duruyor. Kol tüyleri koyu renk olan bir kadının saçları sarı. O kadar bağırıyor ki ben çakma sarışınım diye. Herkesin kendi doğal saç rengini kullanmasından yanayım ama diğer renkler yine bir nebze uyum sağlıyor ten rengiyle, göz rengiyle, kirpiğiyle. Ama sarı çok başka. Sonradan sarışın olanların kirpik rengi bile bas bas bağırıyor ben aslında sarışın değilim diye. Hele o platin rengi yok mu... Resmen çirkinlik abidesi.

merhaba soru soralı çok olmuş boyatmışsınızdır herhalde ama yinede cevaplayım. eğer saçınız sarıdan koyu renkli ise rengini açmanız için açıcı tozlarla açmanız gerek. ben hairplus kullanıyorum 9volümlük antiksidanmıydı ismi onunla beraber açabilirsiniz. saçınızda ne kadar bekleteceğiniz sizin saçınızın koyuluğuyla alakalı mesela açık kumralsa daha az koyukahveyse daha fazla tutmalısınız. saçınızın rengini açarken daha az hasar görmesini istiyrsanız boyadan önce saçınıza yağ sürmelisiniz koyu kıvamlı biryağ olursa daha iyi mesela hindistancevizi yağı yada sığır iliği sürebilirsiniz. saçınız yağlıyken bu açıcıyı saçınıza sürük 10dk bekletin tonunu kontrol edin istediğiniz açık renge ulaşana kadar bekleyin ama bence en fazla 35dk-40 dk bekletin saçınızda açıcıyı. dikkat edin saç telleriniz çok inceyse ve açıcıyı saçınızda çok bekletirseniz saçınız yanabilir ama bu yağlar korur saçınızı. bu açıcıdan sonra saçınız yumurtamsı çiğ bir renk alacaktır yada yeşil yansımalar olabilir bu kızıllığı yada yeşilliği alması için küllü sarı saç boyasına 1 çay bardağı su katıp 5-10 dk saçınızda bekletip yıkamalınız.

Merhaba kizlar
Sizin tecrubelerinize guvenerek saclarimi sari yapmak istiyorum
Oncelikle kendimden bahsediyim
Otuzbes yasinda beyaz tenli yesil gozluyum
Sacalrimda beyazlarimin cok olmasi nedeniyle yillardir boyuyoum
Ama hep gonlumde sari vardi hic ulasamadim
En son palettenin kumralina boyadim kutunun ustundeki renkle hic alakasi olmayan cikolata kahve oldu
Simdi kizlar dun gordum bu topikte hairplus aciciyla acsam sonra sariya boyasam bnimde sari saclarim olurmu
Beyazlarim kapanirmi en onemli sorum bu
Saclarim cok gur ve saglilidir yipranmasini hic gozum gormuyo artik
Yeterki bnmde sari saclarim olsun
Bilgilerinize guveniyorum
Hadi benide sari yapalimmm:-) :-) :-) :-)
Ne alacagimi ne kadar kullanacagimi soyleyin
Turuncu azaltici felan diyosunuz bunlar hakkinda hicbir bilgim yok
Aydinlatin beni
Hadi bakalim goruyum sizi:-) :-) :-)

Kaç yıl önce açmışım konuyu hala sarıya boyamadım. :KK1:

Siyah tam bir illet, bir kere boyadın mı kurtulamıyorsun. Ben saçlarımı boyamıyorum artık, kumral saçlar gelsin bakalım belki ombre yaparım. :KK16:

Evet saçlar ve kıllar çok kara olduğu zaman olmuyor ama bazı kadınların saçları siyah olsa bile az tüylü, açık renk kaşlı, açık tenli olabiliyorlar. Zaten genelde çocukken açık renk saçlı oluyor öyleleri. Onlara gidiyor bence.

Kumrallara da oluyor. Sarı gölgeler, röfleler. Ben yakıştırıyorum. :KK16:

Küllü sarıya boyu yorum tas gibi hatunum:KK1:

:KK23:

X