şarjlı el süpürgesi

Ben çeyizim için arzumun şarjlı el süpürgesini aldım

evarzumar448.jpg

bende arzumun şarjlı el süpürgesi var evime hediye gelmişti çeyizde ama hiiiiç memnun değilim çekişi sıfır.arkadaşım evleniyor martın 22 sinde onda gördüm fakiri bayıkdım bana kalsa bende fakir alırdım.kendi evime geçersem fakir alıcam imkanı yok.Bence en iyisi fakir...

philips kullanıyorum 3 senedir ıslak kuru şimdiye kadar hiçbir problem yaşamadım çokta güzel çekiyo

moulinex ABF641 Agilo Şarjlı El supurgesı hedıye gelmıstı bana ıslakkuru bır sekeresınde 1 surahı suyu cektım valla hala super calısıyor. hemende dolmuyo haznesı

sarjlılar guzel degıl ya adı ustunde sarjlı :KK43: Ben electroluxun aldım renklerıde var hem sarjlı hem elektrıklı bence daha kullanıslı arkadaslar.

evarzumar448.jpg
[/QUOTE]

007021z1.jpg
[/QUOTE]

Arzum mu yoksa fakir mi kararsız kaldımm
fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar....

ben de fakir diyorum kesinlikle.hem makul fiyatta hem de çekiş gücü yüksek.teyzemde var ordan biliyorum o gayet memnun.alacak olanlara tavsiyem.

Ben de fakirinkini kullanıyorum ve cok da memnunum..buyuk supurgem de fakirin suya ceken modelinden ama bu sarjlı supurgenin cekiş gucu ondan bin kat iyi sanırım..buyugu cıkarmıycam egilme ve sarj problemi olmasa :lepi:

Güle güle kullansın herkes...Aslında benim şarjlı süpürge almaya niyetim yoktu ama kampanyada çok uygun gördüm, King şarjlı el süpürgesi aldım. Özellikle araç içini eşimin temizlemesi için ayrı aparatının olması da güzel.

Eklentiler

• $k%20819.jpg
    $k%20819.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 105
Arkadaşlar sizce bu süpürge nasıl bunu yeni gördüm araştırıyorum çok beğendim
Beyaz eşya bölümüne konu açtım kullananların fikrini almak isterim cevap yazarsanız çok sevinirim

Bosch bende baktım ama bı sıtede okudum yorumlar ıyı degıl fakırın daha guzel modellerı var.

bende arzumun bu dikey şarjlı süpürgesini çok beğeniyorum.

Eklentiler

• $20070426120312.jpg
    $20070426120312.jpg
    3,3 KB · Görüntüleme: 106
X