şarjlı el süpürgesi

annemlerin kullandığıda fakir alalı 10 yılı geçti ama hala tek sorunu yok maşallah
çekim gücüde ilk çıkan ürünlerden biri olmasına rağmen yüksek

Fakirin yeni modeli indirime girdigi zaman çeyizime almayı düşünüyorum

2j4547k.jpg

14.4V ŞARJLI EL SÜPÜRGESİ
DAHA ETKİLİ TEMİZLİK İÇİN ÇIKABİLEN GENİŞ TURBO FIRÇA
KABLOSUZ KULLANIM KOLAYLIĞI
YUMUŞAK TUTMA SAPI
DUVARA MONTE EDİLEBİLEN ŞARJ ÜNİTESİ
KENAR-KÖŞE APARATI VE FIRÇA
YIKANABİLİR FİLTRE
EN UZAK NOKTALARA BİLE ULAŞABİLMEK İÇİN YER APARATLI 3 ADET VAKUM UZATMA BORULARI
EVCİL HAYVAN TÜYLERİNİN TEMİZLİĞİ İÇİN TASARLANMIŞTIR

FAKıR RCT 122 ŞARJLI Süpürgesini aldım geçen hafta 12v pilli değil akülü olduğunu söyledi aldığımız yer şarzı 40 dakika flan gider dedi.
yeşildiyar senin gösterdiğinde güzel ona ek olarak boru flanda veriyorlar ama ağır biraz ben o yüzden diğerini tercih ettim

güzel gunlerde kullan inşalllah . Evet ben baktım bıraz ama ben dar agızlıyla ugrasmak ıstemedıgım için bunun daha genış baslıgı var . Bakalım nasıp sımdı 200 tl falan pahalı geldı acele almam gerekmıyor indirime gırınce alıcagım.

Fakirin yeni modeli indirime girdigi zaman çeyizime almayı düşünüyorum

2j4547k.jpg

14.4V ŞARJLI EL SÜPÜRGESİ
DAHA ETKİLİ TEMİZLİK İÇİN ÇIKABİLEN GENİŞ TURBO FIRÇA
KABLOSUZ KULLANIM KOLAYLIĞI
YUMUŞAK TUTMA SAPI
DUVARA MONTE EDİLEBİLEN ŞARJ ÜNİTESİ
KENAR-KÖŞE APARATI VE FIRÇA
YIKANABİLİR FİLTRE
EN UZAK NOKTALARA BİLE ULAŞABİLMEK İÇİN YER APARATLI 3 ADET VAKUM UZATMA BORULARI
EVCİL HAYVAN TÜYLERİNİN TEMİZLİĞİ İÇİN TASARLANMIŞTIR

Bundan aldık biz canım, 185 TL'ye. Nette daha ucuza bulabilirsin ama sanırım. :))

bende de yukardaki mavi fakir olandan var.rct 144 olması lazım modeli..çok çok memnunum

Arkadaşlar, bu şarjlı süpürgeleri şarjlı değil de , kablolu da kullanabiliyor muyuz ? Yani elektrik bağlantısıyla da kullanılabiliyor mu ? Çünkü annemlerden hatırladığım kadarıyla, sürekli şarjda durmaları gerekiyor, o da pilin ömrünü yiyordu. Kaç tane aldılari hepsi bozuldu.

canım fakirin enson çıkan bir şarjlı el süpürgesi var ben ondan aldım fiyatı 140-ila 150 arasında ama bir süpürgeki görme normal elektirkli süpürgelerine bedel tavsiye ederim ablam aldı bende ondan görüp aldım fkir enson çıkan tek renkli canım bi bak istersen

yeşildiyarın gösterdiğinin aynısı canım hatta bende pratik evden aldım.

ben d4e aldım tatlım arçelikten 70 liraya hemde kırmızı rengi de çok severek aldım . bız kendı eimizde sürekli kullanıyoruz o yuzden çeyizimin olmazsa olmazlarından tavsiye ederım

Evde Fakir RCT 122 kullanıyoruz
netten baktım şimdi RCT 144 çıkmış bende kendi çeyizime bundan almayı düşünüyorum
normal süpürgeyi nadiren kullanırım heralde :)

sürekli şarj da kalması mı gerekiyor?? yoksa her boşaldığında mı şarj etmek mi gerekiyor.sürekli şarja takıldığında bozulmaz mı,siz nasıl kullanıyorsunuz kızlar :))

sürekli şarj da kalması mı gerekiyor?? yoksa her boşaldığında mı şarj etmek mi gerekiyor.sürekli şarja takıldığında bozulmaz mı,siz nasıl kullanıyorsunuz kızlar :))

Ben de nasıl kullanacağımı bilmediğim için bozdum ama hep şarjda durduğu için mi bozuldu yoksa şarjdan çektiğimde mi bozuldu bilmiyorum.. :kedi:

X