Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Seboreik dermatit yani saçlı deride egzama olan ve çözüm bulan varmı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Eveeeet kizlar bende17 yildir var sacimda kulak ici arkasi burun kenarlari ve sirtimda ama bir gun bir mucize oldu bir profesor bunun asla bitmeyecegini fakat bana verecegi bir karisimin kabuklanma oldugunda tamamen yok edecegini soyle di ve oylede oldu 13 yildir bu karisimi sorun yasadigim bolgelere ayda bir uyguluyorum ve hepsi yok oluyor.Allah ondan razi olsun kendi bulusu ve hicbir yan etkisini gormedim simdiye kadar piyasadaki tum ilaclari denedim hicbiri bukadar etkili degil

Eveeeet kizlar bende17 yildir var sacimda kulak ici arkasi burun kenarlari ve sirtimda ama bir gun bir mucize oldu bir profesor bunun asla bitmeyecegini fakat bana verecegi bir karisimin kabuklanma oldugunda tamamen yok edecegini soyle di ve oylede oldu 13 yildir bu karisimi sorun yasadigim bolgelere ayda bir uyguluyorum ve hepsi yok oluyor.Allah ondan razi olsun kendi bulusu ve hicbir yan etkisini gormedim simdiye kadar piyasadaki tum ilaclari denedim hicbiri bukadar etkili degil
Benimde burun kenarlarımda ve çenemde var ve bu mevsim gelince çok kötü oluyor rica etsem karışımınızı öğrenebilirmiyim

Seboroik dermatit yani saç derisi egzaması sorunu olan herkese geçmiş olsun. Maalesef tamamen tedavisi olmayan, ancak kortizonlu şampuan ve kremler ile şiddeti azaltılabilen berbat bir hastalıktır... Benim de eşimde uzun yıllar saç dipleri, kulak arkası, burun kenarları ve kaşlarında bu problem vardı. Ne denediysek, kullandıysak fayda etmedi. Kortizonlu ilaçlar bir süre iyi gelir gibi görünse de, biraz kullandıktan sonra etkileri kayboluyor ve hastalık yeniden ortaya çıkıyordu.

Geçen ay yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile Aloe Vera içeren özel bir şampuan, losyon ve krem kullanmaya başladık. İlk haftadan itibaren çok olumlu sonuçlar aldık. Eşim 1 aydan uzun zamandır bu tedaviye devam ediyor ve artık hayatımızdan seboroik dermatit ve kortizonlu ilaçları çıkardık çok şükür...

canim yararli olabilecek şampuan biliyor musun
Çok denedım,ama sabun dan fayda gördüm,geçmişte çok aşırı hatta öleki açılmaya başlamıştı,Kükürtlü koza sabunu saç fışkırttı,mıllet bıle şok oldu,sonra şimdi deriden dolayı Ardıç sabunu kullanıyorum,çok iyi geldi,ailemde var aynı sıkıntı ıyı geliyor,şampuan dediğim gıbı petrol türevi var,şampuanın yapısı Gereği,ama bu hastalık sevmıyor,tam sorunun nedır

Çok denedım,ama sabun dan fayda gördüm,geçmişte çok aşırı hatta öleki açılmaya başlamıştı,Kükürtlü koza sabunu saç fışkırttı,mıllet bıle şok oldu,sonra şimdi deriden dolayı Ardıç sabunu kullanıyorum,çok iyi geldi,ailemde var aynı sıkıntı ıyı geliyor,şampuan dediğim gıbı petrol türevi var,şampuanın yapısı Gereği,ama bu hastalık sevmıyor,tam sorunun nedır
kükürtlü koza sabununu ilk defa duyuyorum nerden bulabilirim denemek isterim..sorunum saclarimin çok dökülmesi çok seyreldi

kükürtlü koza sabununu ilk defa duyuyorum nerden bulabilirim denemek isterim..sorunum saclarimin çok dökülmesi çok seyreldi
Eczane,ama kazık gıbı yapar sakın rahatsız olma,bırde suyun altına geç,sabunu sür suda aksın,daha yumuşak olur,akan suyun Altın'da köpürt

Eczane,ama kazık gıbı yapar sakın rahatsız olma,bırde suyun altına geç,sabunu sür suda aksın,daha yumuşak olur,akan suyun Altın'da köpürt
daha önce hic görmedim eczanede bir şansımı deniyim bakalım insalllah bulabilirim biktim valla artik.
daha iki hafta önce kestirdim canim

daha önce hic görmedim eczanede bir şansımı deniyim bakalım insalllah bulabilirim biktim valla artik.
daha iki hafta önce kestirdim canim
Sabır ,bende ömrümü verdım saçıma,anam derki bına dıkerdın o parayla,şaka tabı o kadar değilde ,beynının içi ,diet yapıyormusun,et ye,cevız zeytınyağ ye,sev saçını

Sabır ,bende ömrümü verdım saçıma,anam derki bına dıkerdın o parayla,şaka tabı o kadar değilde ,beynının içi ,diet yapıyormusun,et ye,cevız zeytınyağ ye,sev saçını
ah ah strese giriyoruz sacimiz dökülüyor sonra sacimiz Döküldüğü için daha cok strese giriyoruz kısır döngü gibi kendimi bildim bileli dökülür Döküldüğü yetmezmis gibi bi de inceldi ki incecik oldu her seyi de yerim bilmiyorum valla ne olcak isin sonu
sizin neden dökülüyor

Egzamaya donmuş,ama bıttı benimki dönem dönem yaşadım geçti gıttı,ama çok baktım

X