SELECTRA KULLANANLAR

kubraa97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
15
0
26
Arkadaşlar 6 ay paxera10mg kullandım fakat karaciğer değerlerimi yükselttiği için doktor selectraya geçti bugün başladım ama kafam döndü fena çok korktum kullanan varmı fayda gören devam etmelimiyim ?

Arkadaşlar 6 ay paxera10mg kullandım fakat karaciğer değerlerimi yükselttiği için doktor selectraya geçti bugün başladım ama kafam döndü fena çok korktum kullanan varmı fayda gören devam etmelimiyim ?
Merhaba bendede ilk 2 ay çok yan etki yaptı şuan çok iyiyim çok şükür araklarımıda arttırdı ilk başta ama zamanla geçti 🥰 burdaki arkadaşların tecrübelerindede faydalandım dedikleri gibi sabır ve zaman gececek hepsi

Evet ya daha gergin huzursuz oldum atak geliyor baya devam etmesemmi dedim hatta rahatladım biraz devam edeyim bari 1 ay snra kontrole çağırdı zaten

Karaciger degerlern nasıl lustral yükseltti bemm de bıraktım smdi hala ne içsem yükseliyor bi sürü test verdik korkuyorum

Paxerayı 1 ay kesince düştü karaciğer değerlerim . Şimdi selectra 25 mg a geçtim 5inda kan vercem yükselmediyse devam edicem yükseliyorda bırakıcam kullanmıcam başka ilaç malesef .

Karaciger degerlern nasıl lustral yükseltti bemm de bıraktım smdi hala ne içsem yükseliyor bi sürü test verdik korkuyorum
Paxerayı 1 ay kesince düştü karaciğer değerlerim . Şimdi selectra 25 mg a geçtim 5inda kan vercem yükselmediyse devam edicem yükseliyorda bırakıcam kullanmıcam başka ilaç malesef .

Benmki de düsüyor sonra bicşey içiyorm ne bileym vitamin falan ondan mı yükseliyor .kaça çıkmıstı kaça düştü bu arada vitamin ilaç vs kullandınız mı

Benmki de düsüyor sonra bicşey içiyorm ne bileym vitamin falan ondan mı yükseliyor .kaça çıkmıstı kaça düştü bu arada vitamin ilaç vs kullandınız mı
Valla sadece 6 ay paxera kullandım bi gün yine acillik oldum orda şans eseri öğrendim 49 çıktı ALT değerim. Ertesi gün dahiliyeye gittim karaciğerim yağlanmış ve hepatit b sınırdaydı doktor paxeradan kaynaklanabilceğini söyledi o gün kestim . 1 ay sonra tekrar kan verdiğimde 36 ya düşmüştü. Paxerayı kestim diyemi yoksa aşı oldum diyemi düştü emin değilim . Yine kan vercem bakalım eğer yükseldiyse antidepresanı bırakıcam komple .

X