Selectra Panik Atak

benim panik atağım biteli 4 yıl olmuştur. atak geçirdiğim zamanlarda iç sıkıntım olurdu, kalp atışlarım çok hızlı olurdu. bunun için kaç kez acile gittim hatırlamıyorum bile. böyle başım döner gibi olurdu tarif edemiyorum. o dönemde doktorum adını söylemişti ona birşey deniyormuş hatırlayamıyorum. biz baş dönmesi diyelim. kasılmaktan ara ara boynumda ağrı olurdu. dışarı çıkmakta zorlanırdım çocuğu okula götüremezdim yolda bana birşey olsa çocuğum ne yapar diye. yaşadığınız o yanma hissini ben biraz başımda hissederdim tam başımın üst tarafında. ama hepsini aslında kendimiz yapıyoruz. bunu öğreniyorsunuz. tabi öneririm ben Volkan Öztürk'e gittim. kendisi İzmir'de biz İzmirliyiz. siz neredesiniz? İzmir'de ama online seansta yapıyor diye biliyorum. ben ofisine gidiyordum ozamanlar online almamıştım. araştırın mutlaka bulursunuz öğrenirsiniz
Çok sağolun bir araştırıyim kocaelideyim ben olmazsa online görüşürüm ama bu aralar çok iyiyim çok şükür 🤲🏻🤲🏻 ilaç etki etmeye başladı sanırım birkaç yan etkisini yaşıyorum sadece ilacın o kadar

Hepiniz çok çok iyi olun inşallah, ben bu sefer de acaba kilo mu veriyorum diye taktım kafama elimde değil günde 15 defa çıkıp bakıyorum.😞 verdiğimde gram mesela. Ama buna kafayı taka taka 3 gün sonra iştahım kapandı. Tek düşündüğüm kötü şeyler, öyle olacak, böyle olacak diye sonlar yazıyorum kendime vr çok mutsuzum dün geceden sonra iştahsızlaştım. Bugün çok az bişey yiyebildim, içim almıyo

X