Selülit Selülit Çayı & Titreşimli Kemer Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
bence bi zararı olmaz ama benim kemer o kadar uzun kullanınca baya ısınıyor hatta bazen duruyo ondan ara ara kullanmam gerekiyo bide baldır 10 dak falan demişsin ayrı ayrı olunca yaklaşık 1 saat oluyor dimi?

40 dk .kadar oluyo sanırım:asigim: bacaklarım çok ağrıyor varis oluşacak diye korkuyorum kemerde bende msaj etkisi yapıyo 10 dk.bile hiç bitsin istemiyorumşutarafagitti kalçaya nasıl takıldığını sormuşsun cnm şölekii yüzüstü bi güzel uzanıyosun kemeri kalçaya takıp başlıyosun titretmeye:dance:

tamamdır hemen deniyorum teşkür ettimm..bu arada sen bacaklarındaki agrının nedenini bulabildin mi?

maalesef :çok üzgünüm:doktora gitmek istiyorum ama onun için işyerinden izin almam gerekiyor oda zor şuan için çok zorrrsenağlama

hımm.. e sağlık için de izin verilmezmiymiş yahu.. ama ihmal etmemeye çalış sonra dediğin gibi varis vs.. bişeyin belirtisiyse erkenden önleyedebilirsin..

bu titreşmli kemer dediğiniz oturarak zayıflayın diyen aletlerden birimi ben öyle bişeyi bacaklarıma tek tek sarıyorum ve 10 dk çalıştırıyorum selülit kalmadı 1 haftadır yapıyorum çok ısınıyor çıkartınca rahatlıyorum:KK70: bende işe yaradı.süper oldu

ben de düzenli olmasa da arada kullanıyorum karına takmak daha kolayma geldıgı için hep karnım taktım,kaşıntı kızarma oluyo dolaşımı hızlandırdığı için ama dediğin gibi bi problem yaşamadım.sen ara ver bence yani gerçekten kemerden dolayıysa kullanma hatta.. kalçada işe yarıyor demişsin nasıl kullanıyorsun?

Aynen karına taktığın gibi titreyen kısmını kalçana denk getirip iyice sıkıyorum. Aslında yuz üstü yatıyorum bu şekilde kullanırken. Daha sonra da baldırlarıma takıyorum sırt üstü yatıp ayaklarımı yuksek bir yere koyarak. Hem bacaklarımın ağrısını alıyor. Kusura bakma geç cevap verdim a.s.

40 dk .kadar oluyo sanırım:asigim: bacaklarım çok ağrıyor varis oluşacak diye korkuyorum kemerde bende msaj etkisi yapıyo 10 dk.bile hiç bitsin istemiyorumşutarafagitti kalçaya nasıl takıldığını sormuşsun cnm şölekii yüzüstü bi güzel uzanıyosun kemeri kalçaya takıp başlıyosun titretmeye:dance:

Varis mi? Bu kemer varis mi oluşturuyormuş? Bende zaten var ve ben kan dolaşımımı hızlandırsın diye de kullanıyorum ama:uhm:

selülitin tek kesin çözüm spor bol su içerek ve spordan önce selülit kremlerini kullanarak spor yaparsanız gerçekten çok işe yarıyor

teşekkür ederim hepinize! ben de dedıgınız gıbı denedım. baldırıma sardım ama hızlı mı yaptım bılmıyorum cunku baya kasındı kemer kan dolasımı sagladıgı ıcın kasındırıyor bılıyorum ama bu defa be kaşıdıgımda içten kanama oldu ufak ufak morarma oldu bı bacagıma dıgerını kasımamıstım o taraf iyi:) hızlı calıstırıldıgında sorun olurmu szce? ben her son hızını kullanıyorum..gercı kemerden kemere fark edebılır hızı ama..siz nasıl kullanıyorsunuz

Varis mi? Bu kemer varis mi oluşturuyormuş? Bende zaten var ve ben kan dolaşımımı hızlandırsın diye de kullanıyorum ama:uhm:

varis yapmıyo cnm ben varis oluşacak diye korktuğum için kemeri takıyorum :kahve:
sen devm edebilirisin yani takmaya iyi gelecektir varislerineşakkıdı

son hızda kullanma bence senin kemerini bilmem ama benimki çok rahatsız ediyo ben korkuyorum hızlıda çalıştırmayakafamçokkarıştı orta hız iyi bencea.s

ebrulim sen nasıl kurtuldun selülitlerinde sadece kemerle mi:uhm:çok belirginmiydi selülitlerin:uhm:sanırım benimkiler 1 ay boyunca sürekli çalıştırırsam ancak giderkafamçokkarıştı yapıştılar vücuduma bırakmıyolar peşimi beni çok sevdiler sanırsamtatlicadiarzu

bi dahakine öyle deniym bakalım.. bu arada benim selülitlerde gerileme var.. kreme de basladım bakalım.. duzenlı yuruyuslerımı aksatmıstım gecen hafta..bugun basladım yıne.. bıde lahana suyu ıctım gecen hafta 3 gun aradan sonra bugun yıne basladım..tatlıyı da baya baya baya kacırdım aslında ama yıne de gozle gorulur gerıleme var..

eklemeyi unutmusum aklıma geldıkce ıkı gunde bır gibi,bacaklarımı fırcalıyorum. öyle uzun uzun değil toplasak bir dakika sürmüyordur belki ama etkili bi yöntemmiş haberiniz olsun

bende banyo fırçası aldım ama çok sert ya bacaklarım acıyo fırçayı sürünce:KK43:((

evet benımkı de sert baya,cok bastırmadan sür,ben fırcaladıkca ölü derinin kalktıgını goruyorum daha dogrusu toz gibi bişeyler ucusuyo:) pulpul degılde.. fırcalaya fırcalaya kemıge ulasırıs yakında=) bide banyodan önce yapıyorum yani hemen arkasında krem ya da yag sürmenin yararı olmaz heralde cunku o kalkan öle derileri kremle sabitlemiş oluruz gözenekler nefes alamaz..

maalesef :çok üzgünüm:doktora gitmek istiyorum ama onun için işyerinden izin almam gerekiyor oda zor şuan için çok zorrrsenağlama
romatizma başlangıcı olabilir, hemen doktara gitmeni tavsiye ederim. burada yazılanları okuyunca ben de gaza geldim, hemen düzenli bir şekilde yapmaya başlayacağım. evde masaj kemeri var ama düzenli kullanamıyorum. selülitlerim sıkmadan bile belli oluyor. kızlar bu alet düzenli kullanırsak etki olacağa benziyor. kullanınca bacaklarım kıpkırmızı oluyor, kaşınıyor ve gerginlik hissediyorum:teytey:

evet ben kuruyken yapıyorum sonra duşa giriorum..ölü dokuyu atması daha kolay oluyor böylelikle. bi de az önce okudum kalbe dogru fırcalayın diyor kan dolaşımı için daha iyiymiş.. öyle de yapalım bakalım..daha ne taklalar attırıcaklar maymun olduk iyice.. eskiden ne güzel selülitmiş neymiş bilmiolarmış..baksanıza eski türk ve yabancı filmlere kadınlar balık eti değil suanki degerlendirmelere göre obez!! cunku sıfırın altındakı bedene normal denir oldu!!! geçmiş dönemlerin güzel kadınlarında selülitde basen de kilo da varmış.. selülite kesin çözzüm zaman makinesi olacak sanırım.. geçmişe gide sere serpe dolanırız selülitlerimizle barışık=)

Ben Vibro shape kullanıyorum otomatik modu var oda kendi kendine hızlanıp yavaşlıyor pek kaşıntı falan da yapmıyor tavsiye ederim.
Bu Arada LAHANA Mucizevi Bişey sanırsam, Lahanayı haşlayıp suyunu içince acayip hafifletiyor, Yani zayıflatıyor ama tansiyonunuz düşükse dikkat. yine lahanayı haşlayıp varisli bölgelere sarınca da iyi geliyormuş. bunu deneyen varmı?

crystl bende kuru olarak fırçalamaya başlıcam onuda deneyelim bakalım sonuç vericekmikafamçokkarıştı
arkadaşlar ne çok şey kullanmaya başlar olduk bu lahana suyunuda çok duyuyorum lahanada var bu mevsimde başlasakmı acaba:uhm:benim fazla bi kilo sorunum yok biraz göbiş var :eek:işe yararmı acaba ne dersiniz:enbuyukkk:
Bu arada bacak ağrım içinde en kısa zamanda gidicem arkadaşlar ilginiz için teşekkürlera.s.

X