Selülit Selülit Çayı & Titreşimli Kemer Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ben lahanaya baslamıstım sımdı ıkıncı bes güne başladım. o ara yürüyüş fırcalama krem herseyden bıraz bıraz yaptım diye tam emin olamıyorum ki ne iyi geldi diye ama sanırım hepsinden bi parca yapılması iyi geldi.

ben lahanaya baslamıstım sımdı ıkıncı bes güne başladım. o ara yürüyüş fırcalama krem herseyden bıraz bıraz yaptım diye tam emin olamıyorum ki ne iyi geldi diye ama sanırım hepsinden bi parca yapılması iyi geldi.

sürekli içilmiyo değilmi lahana kaç gün içiyosun cnm sen?bide ne kadar zamanda gelişme gördün bacaklarında?

5 gün içtim 3 gün ara sonra bi daha 5 gün içiliyor sonra baya seyrekleşiyo zamanla.

--------------------------------------------------------------------------------

canım benim baya belirgindi kullanmaya başlayınca faydasını görürsün bence sonuçta yararlı bir besin ilk beş gün sabah ve akşam lahana suyu
ikinci hafta bir su bardağı
üçüncü hafta ikigünde bir su bardağı
dördüncü hafta üç günde bir su bardağı
beşinci hafta yedi günde bir su bardağı
altıncı hafta içilmeyecek
yedinci hafta bir su bardağı canım uygulanışı bu vücuttan toksin atıyor bilgine
ben hala devam ediyorum kullanırsan eminim faydasını göreceksin sadece ben değil iş yerinden tüm arkadaşlarım kullanıyor ve gelişmelerden memnunuz

--------------------------------------------------------------------------------

lahana suyu başlıklı konudan kopyaladım bunu ilgin0707'nin tarifiydi ben de buna göre yapıyorum.ben ciddi anlamda değişimi 15 en fazla 20 gün içinde gördüm ve yani öyle varla yok arası falan da değildi belli oluyordu baya..ek olarak neyi denersen dene ama yürüyüşü ihmal etme gercekten inanılmaz etkili..

5 gün içtim 3 gün ara sonra bi daha 5 gün içiliyor sonra baya seyrekleşiyo zamanla.

canım benim baya belirgindi kullanmaya başlayınca faydasını görürsün bence sonuçta yararlı bir besin ilk beş gün sabah ve akşam lahana suyu
ikinci hafta bir su bardağı
üçüncü hafta ikigünde bir su bardağı
dördüncü hafta üç günde bir su bardağı
beşinci hafta yedi günde bir su bardağı
altıncı hafta içilmeyecek
yedinci hafta bir su bardağı canım uygulanışı bu vücuttan toksin atıyor bilgine
ben hala devam ediyorum kullanırsan eminim faydasını göreceksin sadece ben değil iş yerinden tüm arkadaşlarım kullanıyor ve gelişmelerden memnunuz

lahana suyu başlıklı konudan kopyaladım bunu ilgin0707'nin tarifiydi ben de buna göre yapıyorum.ben ciddi anlamda değişimi 15 en fazla 20 gün içinde gördüm ve yani öyle varla yok arası falan da değildi belli oluyordu baya..ek olarak neyi denersen dene ama yürüyüşü ihmal etme gercekten inanılmaz etkili..

senin adına sevindim, bir de ben kurtulsam şu selülitlerden. peki başka neler yapıyosun,her gün düzenli mi yürüyorsun? ben başlıyorum ama hep aksatıyorum.evde eliptik bisiklet var, bir ara düzenli başladım en fazla 2 hafta yapabildim. masaj kemerini düzenli kullanıyım bari.

teşekkür ederim hepinize! ben de dedıgınız gıbı denedım. baldırıma sardım ama hızlı mı yaptım bılmıyorum cunku baya kasındı kemer kan dolasımı sagladıgı ıcın kasındırıyor bılıyorum ama bu defa be kaşıdıgımda içten kanama oldu ufak ufak morarma oldu bı bacagıma dıgerını kasımamıstım o taraf iyi:) hızlı calıstırıldıgında sorun olurmu szce? ben her son hızını kullanıyorum..gercı kemerden kemere fark edebılır hızı ama..siz nasıl kullanıyorsunuz

ben en hızlı seviye de kullanıyorum,bir an önce kurtulayım diye en yüksekte yaptım ama bacaklarım öyle acıyoki şuan.sanki biri her yerimi tekmelemiş gibi:roflol: bir karnıma en düşük seviyede yapıyorum ertesi gün karnıma dokununca acı hissediyorum, sanki morarmış gibi bir acı, sizlerde de oluyor mu?

ben de senin gibi düzenimi tam oturtturamadım.. hep hergün yürüyecegim diye başladım ama bi haftadan sonra aksattım. yarından itibaren başlıcam. suna dumankayanın aspirinli tarifini uyguladım yürüyüş önceleri. bide artık kemeri de kullanıcam. bu sabah popoya taktım sevıyesı hızlıydı ama rahatsız etmedı bıde arka üst bacaklarıma taktım orta sevıye de.. benim bahsettiğin gibi bir agrı olmuyor.. en düşükte yapmana ragmen agrı yapıyorsa onsan olmayadabilir ama kemer kullandıktan sonra oluyorsa kes bi süre emin olmak açısından..

ben de senin gibi düzenimi tam oturtturamadım.. hep hergün yürüyecegim diye başladım ama bi haftadan sonra aksattım. yarından itibaren başlıcam. suna dumankayanın aspirinli tarifini uyguladım yürüyüş önceleri. bide artık kemeri de kullanıcam. bu sabah popoya taktım sevıyesı hızlıydı ama rahatsız etmedı bıde arka üst bacaklarıma taktım orta sevıye de.. benim bahsettiğin gibi bir agrı olmuyor.. en düşükte yapmana ragmen agrı yapıyorsa onsan olmayadabilir ama kemer kullandıktan sonra oluyorsa kes bi süre emin olmak açısından..
bu gün yapmadım ve bacağıma dokununca acı hissetmiyorum. sanırım en hızlı derecede yapmam gerek. benim masj kemerim çok acayip bişiy, hızlı ayarı çok titretiyo, sanki etlerimi söküp alacak gibi:1rolleyes:

kızlar süperiz walla bu foruma selülit çayıyla baslayıp lahana kürüne bağlamışız. süperiz yakafamçokkarıştı

X