Selülit Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
canım bende şimdi attım attım bilgilerimi, sabırsızlıkla bekliyorum. Elime ulaşınca haber veririm artık ayrı bir başlıkta toplanırız diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler...

Kreminizi bugun kargoya veriyoruz inş. bir aksilik olmassa size birde cilt sıkılaştırıcı ve kırısıklık giderici cok hoş bir krem daha gönderecekeler bilginiz olsun :)

Valla krem konusunda iddaallılar birde sedef egzama için krem var mış oda çok hızlı sonuc veriyor diyor 4 kişiye de onu gönderecegim..
hayırlısı krem tutulursa yeni bir başlık oluşturulabilir.. neden olmasın... ??

Eşim Güzellik merkezleri ile randevu alıp görüşmeye başlayacak önümüzdeki hafta sellülit tedavisi için zaten güzeellik merkezleri bu krem işe yaradığını anladıkları anda olayın akışı değişir mutlaka
Bir güzellik merkezi bizim elimizdeki hastalardan 1. 2. 3. derece selülit rahatsızlığı olan tespit ettiğimiz kişileri başlangıç fotografını çekip tedavi sürecinde 1 ay sonra krem kullanımı sonunda selülitler ne hale gelicek tekrar fotograflayıp belgelemek üzere bir çalışma yaparak kesin belgeli sonuç üzerinde çalışma yapacaklar böylece daha net kesin veriler elimizde olmuş olacak diyor..

Hadi hayırlsı...

Sedef egzama içinde ihtiyacı olan arkadasınız olursa 4 kişi için gönderebiliriz..

Son düzenleme:
ben vibro belt titreşimli kemer aldım bacaklarımı sarıyo ben memnunum fiyatıda diğerlerine nazaran oldukça uygun:) aspirinli karışımda çok işe yarıyor aspirinli krışımı sürüp kemeri takıyorum sonrada yosun sabunuyla yıkıyorum 1 haftada bacaklarımda sıkılaşma hissettim:))))selülitlerimde pek fark yok gibi ama olsun bu azimle oda geçecek sanırım:))bide yürüyüş yapabilsem tam süper olacak:)

arkadaşım merhaba aspirinli karırışımı tarif edermisin şimdiden teşekkürler

Merhaba Arkadaşlar Numune kremler
Hatay , Ordu, Muglaya Gönderildi.. hayırlsı ile inş. sonuçları bekliyoruz..

Sabırsızlıkla bekliyorum... :18:

Bugun Eşim Kremleri yapan arkadaşla görüşmüş çok olumlu bildirimler aldıklarını söylüyorlar
Özellikle sedef Egzama çok kısa zamanda cevap verenler olmus tabiki kişiniin rahatsızlığına göre değişir mutlaka...
cilt kremide ona kaza yüze sürülür sürülmez yüzünüzde sürülen yerin gerildigini hissedeceksiniz..
inşallah begendiğimiz güzel bir ürün olrak sizlerde teyit edersiniz..

Selülit için olanıda teknik olarak sistemde bittiğini görüyorlar ama uygulama olarak sürme şeklinde ne kadar zamanda bitecek onu bilmiyorlar inş oda kısa zamanda hissedilir sonuçlar verir....

Sabırsızlıkla bekliyorum... :18:

Bugun Eşim Kremleri yapan arkadaşla görüşmüş çok olumlu bildirimler aldıklarını söylüyorlar
Özellikle sedef Egzama çok kısa zamanda cevap verenler olmus tabiki kişiniin rahatsızlığına göre değişir mutlaka...
cilt kremide ona kaza yüze sürülür sürülmez yüzünüzde sürülen yerin gerildigini hissedeceksiniz..
inşallah begendiğimiz güzel bir ürün olrak sizlerde teyit edersiniz..

Selülit için olanıda teknik olarak sistemde bittiğini görüyorlar ama uygulama olarak sürme şeklinde ne kadar zamanda bitecek onu bilmiyorlar inş oda kısa zamanda hissedilir sonuçlar verir....

Selülitlerle başım dertte , kabak lifi kesesi aldım onun haricinde kekik yağı biberiye yağı ve portakal yağı aldm ama kekik yağı aşırı kokuyo evdekilerle atıştım koku yüzünden :18: kekiği faazla süremiyorumda diğerlerini hergün uyguluyorum 3. günüm bakalm ne olcak

Benim numune kremlerim geldi, cilt için olanını denedim biraz yanma ve kaşıntı yaptı cildimde tekrar kullanırmıyım bilemem açıkcası biraz tereddüt ettim, eşimde denedim onda bir reaksiyon vermedi sanırım ona kullandırırım :) Selülit kremini de en kısa zamanda başlayacağım, haftaya spora başlıyorum birlikte kullanmayı düşünüyorum çünkü. Gelişmeleri yazarım...

Selülitlerle başım dertte , kabak lifi kesesi aldım onun haricinde kekik yağı biberiye yağı ve portakal yağı aldm ama kekik yağı aşırı kokuyo evdekilerle atıştım koku yüzünden :18: kekiği faazla süremiyorumda diğerlerini hergün uyguluyorum 3. günüm bakalm ne olcak

Dilerseniz size de numune gönderebilirim..

Benim numune kremlerim geldi, cilt için olanını denedim biraz yanma ve kaşıntı yaptı cildimde tekrar kullanırmıyım bilemem açıkcası biraz tereddüt ettim, eşimde denedim onda bir reaksiyon vermedi sanırım ona kullandırırım :) Selülit kremini de en kısa zamanda başlayacağım, haftaya spora başlıyorum birlikte kullanmayı düşünüyorum çünkü. Gelişmeleri yazarım...

tamamdır sizden haber bekiyoruz cilt kremi çinde gerçekten şasırdım bunuda iletirim şu ana kadar ilk defa tepki veren bir cilt karşımıza çıktı.. hayırlısı bakalım...

zü&er ablacım(abla dememde bir mahsur yok sanırım benden büyüksünüz)bu kremler işe yaradı söylemek istedim.3 gündür kullanıyorum düzenli bir şekilde ek olarak sadece duşta soğuk su tutuyorum kalçama ve bacaklarıma.gözle görülür bir fark var:KK9: çok sağol ablacım Allah razı olsun.hangi firma bu başka ne ürünleri var.ihtiyacımız olursa bu markayı tercih edelim.:nazar:

Ewet Gönderecegim kusura bakmayın bir iki gündür yogunlar gönderememişler bugun yani cumartesi göndereceklerini söylediler..

Canım bende sana öm attım ama galiba mesaj bölümün kapalı elinde varsa banada numune selülit kreminden gönderebilrimisin?

zü&er ablacım(abla dememde bir mahsur yok sanırım benden büyüksünüz)bu kremler işe yaradı söylemek istedim.3 gündür kullanıyorum düzenli bir şekilde ek olarak sadece duşta soğuk su tutuyorum kalçama ve bacaklarıma.gözle görülür bir fark var:KK9: çok sağol ablacım Allah razı olsun.hangi firma bu başka ne ürünleri var.ihtiyacımız olursa bu markayı tercih edelim.:nazar:

Gerçekten çok sevindim kardeşim sizin gibi bir iki kişi daha var fayda gören... inş. siz kullanmaya devam edin bu geri bildirimleri ben firmaya bildirecegim.. senini adına inan çok sevindim.. :) :KK52:

X