şemsiyem hala O'nda ( biraz uzun ama lütfen bakın)

Malesef bazı durumlarda son pismanlik fayda etmiyor. O tren kacmis sizde kaçırdığınız trendeki yolculari rahatsiz ediyorsunuz.
Kimse kimsenin evinin icini bilemez. Erkek bu güvenilmez her sozune. Belki de mutlu ama maymun istahli, ya da ozguven tazelemek niyetinde.
Yaomasyin allah askina cocugu varmis bir de...

öyle bariz bi aldatma falan yok. biz duygusal yada fiziksel bişey yaşamadıkki aldatma olsun. sadece konuştuk. doğru değil bende kabul ediyorum ama aldatma falan yok yanlış değerlendiriyorsunuz
Beyefendi ruhen de olsa eşini aldatmış sonuçta eşi konuşmalardan bi-haber. Size açılmamış olsa bile aklında bir şeyler varmış ki size yazmış. Eşiniz öyle bir sey yapsa ne düşünürsünüz empati ıle kadının halını anlayabılırsınız. Sizi yargılamak bana düşmez ama kimsenin bu durumu yaşamasını da istemem. Üslubunuz için teşekkürler

evli erkekler takıldıkları gün geçirdiklerine genelde mutsuzum der ..ama bir bakmışsın ki karıcığının koynunda ..musmutludur aslında..şu evli erkeklerle beraber olanlara hemcinsim demeye utanıyorum .ne yazık ki..yaşattığını yaşarsın unutma..

Beyefendi ruhen de olsa eşini aldatmış sonuçta eşi konuşmalardan bi-haber. Size açılmamış olsa bile aklında bir şeyler varmış ki size yazmış. Eşiniz öyle bir sey yapsa ne düşünürsünüz empati ıle kadının halını anlayabılırsınız. Sizi yargılamak bana düşmez ama kimsenin bu durumu yaşamasını da istemem. Üslubunuz için teşekkürler

haklısınız ruhende olsa aldatma sayılır. bende önceki yazmalarında konuşmaadım. ama boşluktan işsizlikten duygusal boşluktan falan ne derseniz deyin o sebeple konuştum. bende hiç istemem bu durumu ne yaşamayı ne yaşatmayı. sonuçta oldu bu. ben sizden tavsiye istiyorum. nasıl atlatılır. gerçi söylenenler hep aynı bende biliyorum bunları ama başkasından duyunca dank ediyor bazen

Normalde burada evli adamların peşine düşenleri taşlarlar ki öyle de olmuş. Hatta bende taşlarım taşlardım diyelim. TAŞLAMAYACAĞIM.

Bu hikaye nedense bana masum geldi.
Ama tek hatalı sensin, yani olayın başında da ortasında da sonunda da sen hatalısın.

Bu adam seni sevmiş sen de onu, ne diye güzel gidecek bir ilişkiyi veya evliliği elinin tersi ile saçma sapan bir insanın 1 cümlesi ile bitirdin ki? Burada hatalısın.

Bu adam gitmiş yıllarca aramamışsın. Hatalısın

Adam evlenmiş mutlu veya mutsuz bu artık onu ilgilendirir. Adamla konuşuyorsun görüşelim dese belkide görüşeceksin. Burada da sen hatalısın.

Yani hatalısın ve hatalarının üzerine gitmeye devam ediyorsun. Geçti gitti artık önüne bakmalısın.

Normalde burada evli adamların peşine düşenleri taşlarlar ki öyle de olmuş. Hatta bende taşlarım taşlardım diyelim. TAŞLAMAYACAĞIM.

Bu hikaye nedense bana masum geldi.
Ama tek hatalı sensin, yani olayın başında da ortasında da sonunda da sen hatalısın.

Bu adam seni sevmiş sen de onu, ne diye güzel gidecek bir ilişkiyi veya evliliği elinin tersi ile saçma sapan bir insanın 1 cümlesi ile bitirdin ki? Burada hatalısın.

Bu adam gitmiş yıllarca aramamışsın. Hatalısın

Adam evlenmiş mutlu veya mutsuz bu artık onu ilgilendirir. Adamla konuşuyorsun görüşelim dese belkide görüşeceksin. Burada da sen hatalısın.

Yani hatalısın ve hatalarının üzerine gitmeye devam ediyorsun. Geçti gitti artık önüne bakmalısın.

teşekkür ederim diğerleri gibi önyargılı olmadığınız için. ben kimsenin peşine düşmüyorum. çok uzun zaman önce bişey yaşadık ve salaklığım yüzünden bitti. ama diyorum ya korktum o zaman çocuktum tanımıyordum onu. yıllar sonra değil aslında bi kaç ay sonra ben görüşmek istedim tekrar ama nişanlanmıştı. evlendim dedi nikahları olmuş yani. bende evlendi diye kopardım tabiki iletişimi. ama hep aklımda kaldı itiraf ediyorum. çok uyumluyduk çok güzel bişey yaşamıştık. uzun sürmedi ama insan bazen bi gün sürse bile senelerce unutamıyor. o anki duygularının yoğunluğuna bağlı bu. evlenip boşanan insanlar bile o kadar kopuk ki görmek istemiyorum adına tahammülüm yok diyenler oluyor. bu yaşanan duygu yoğunluğundan ve uyumdan kaynaklanıyor. çok uyumluyduk biz o yüzden atlatamadım ben. oda öyle uyumlu olduğumuzu düşünüyordu demekki seneler sonra başkasına değilde bana mesat attı. tekrar söylüyorum savunmuyorum bu olayı çok yanlış ama ben şuan bunu yaşıyorum adam akıllı dertleşmeye ve desteğe ihtiyacım varki daha fazla takılıp kalmayayım. yapım gereği biraz takıntıya müsaitimde

haklısınız ruhende olsa aldatma sayılır. bende önceki yazmalarında konuşmaadım. ama boşluktan işsizlikten duygusal boşluktan falan ne derseniz deyin o sebeple konuştum. bende hiç istemem bu durumu ne yaşamayı ne yaşatmayı. sonuçta oldu bu. ben sizden tavsiye istiyorum. nasıl atlatılır. gerçi söylenenler hep aynı bende biliyorum bunları ama başkasından duyunca dank ediyor bazen
Maddi olarak uygunsanız çok pahalı olmayacak hobıler edınebılırsınız yani farklı ugraslar. Takı tasarlama gıbı sizi oyalayacak seyler. Gezip tozun arkadas ortamlarına gırın. O kısı aklınıza geldıkce empatı kurun. Eşini daha cok cocugunu dusunun. Çocuk esirgeme huzurevı gıbı yerlere gıdın. Vaktınız varsa netten yabancı dızılerı izleyin. Spor yapabilirsiniz. Bitki yahut hayvan besleyebilirsiniz. Evinizi baştan aşağıya temizleyin. Halk eğitim tarzı yerlerde yemek kursuna gidebilirsiniz. Bu tarz şeyler sizi biraz da olsa oyalar. Duygularınız zamanla hafıfler. Yalnız o kişi size ulaşırsa asla cevap vermeyın bu durum her seyı başa sarabilir.

Maddi olarak uygunsanız çok pahalı olmayacak hobıler edınebılırsınız yani farklı ugraslar. Takı tasarlama gıbı sizi oyalayacak seyler. Gezip tozun arkadas ortamlarına gırın. O kısı aklınıza geldıkce empatı kurun. Eşini daha cok cocugunu dusunun. Çocuk esirgeme huzurevı gıbı yerlere gıdın. Vaktınız varsa netten yabancı dızılerı izleyin. Spor yapabilirsiniz. Bitki yahut hayvan besleyebilirsiniz. Evinizi baştan aşağıya temizleyin. Halk eğitim tarzı yerlerde yemek kursuna gidebilirsiniz. Bu tarz şeyler sizi biraz da olsa oyalar. Duygularınız zamanla hafıfler. Yalnız o kişi size ulaşırsa asla cevap vermeyın bu durum her seyı başa sarabilir.

tavsiyelerinize uymaya çalışıcam. ama duygusal bişeyler beslemiyorum ona karşı. takıntı yada yarım kalmışlığın verdiği tamamlama isteği olabilir. yada daha doğrusu yani çok uyumluyduk dedim ya aynı çalışıyordu kafamız. yukardada dedim başka birisine cevap olarak duygu yoğunluğu ve uyumdan kaynaklı bi istek. uzun sürmesine gerek yok insan bi iki gün gittiği bi tatilide seneler sonra ne güzeldi be diyerek hatırlıyor. mesele o tatilin sana ne hissettirdiği. güzel bi rahatlama hissi. daha sonra daha lüks yerlere gitmiş olsan bile o an o senin bütün ihtiyaçlarını karşıladı ve mutlu etti seni. tadı damağında kalır falan. bi daha aynı rahatlamayı ve huzuru yaşayamazsın belki. buda onun gibi. uzun yada ciddi olmasına gerek yoktu çok uyumlu ve güzeldi. o yüzden unutamıyorum ve özlüyorum onu. neticede artık evli ve çocuğu var

tavsiyelerinize uymaya çalışıcam. ama duygusal bişeyler beslemiyorum ona karşı. takıntı yada yarım kalmışlığın verdiği tamamlama isteği olabilir. yada daha doğrusu yani çok uyumluyduk dedim ya aynı çalışıyordu kafamız. yukardada dedim başka birisine cevap olarak duygu yoğunluğu ve uyumdan kaynaklı bi istek. uzun sürmesine gerek yok insan bi iki gün gittiği bi tatilide seneler sonra ne güzeldi be diyerek hatırlıyor. mesele o tatilin sana ne hissettirdiği. güzel bi rahatlama hissi. daha sonra daha lüks yerlere gitmiş olsan bile o an o senin bütün ihtiyaçlarını karşıladı ve mutlu etti seni. tadı damağında kalır falan. bi daha aynı rahatlamayı ve huzuru yaşayamazsın belki. buda onun gibi. uzun yada ciddi olmasına gerek yoktu çok uyumlu ve güzeldi. o yüzden unutamıyorum ve özlüyorum onu. neticede artık evli ve çocuğu var
Bunlara kafa yorarak kendınıze işkence etmiş olursunuz. Zamanınıza da size de yazık olur. O kişi sizi sevseydı ne yapar ne eder gerı donerdı. Ya da hemen evlenmezdı. Bu aklınızda bulunsun. Bu yuzden kendinizi boşa hırpalamayın. Hakkınızda hayırlısı.

Senin derdin dert midir, benim derdim yanındaaaa

Hiç kimsede gördün mü, 30₺ lik sıfır şemsiyeyi unutan duraktaaaa

3 yıldır kimselere anlatamadım. Soranlara beğenmedim, değiştirdim dedim :KK43: Hala o yeşil- sarı çıtçıtlarını, ponçik sapını, açılırken çıkardığı şlakk sesini özlerim. Sen yine arada konuşunca sorarsın nasıl şemsiyem diye. Benim şemsiyem yaban ellerde, belki de çoktan tellerini çıkarıp ranch sosa buladılar. Artık ranch sosa bakamıyorum biliyor musun :KK43:

Bunlara kafa yorarak kendınıze işkence etmiş olursunuz. Zamanınıza da size de yazık olur. O kişi sizi sevseydı ne yapar ne eder gerı donerdı. Ya da hemen evlenmezdı. Bu aklınızda bulunsun. Bu yuzden kendinizi boşa hırpalamayın. Hakkınızda hayırlısı.

Haklısınız teşekkür ederim tavsiyeleriniz için dikkate alıyorum ve uymaya çalışacağım. :KK54:

Üşenmedim oturdum yaşları hesapladım. Belki mantıklı gelir diye ama yok gelmedi. Şemsiye için işin içinden çıkamadım. He birde Kaç yaşında insansın böyle bir insanın peşinden koşman cidden doğrumu? Ha yır beklentini merak ediyorum. Evli barklı adamla

İlk sayfalarda biri sormuş metrobus bana hep yeni yapılmış gibi gelir ama 2007 de metrobüs çilemiz varmış

Üşenmedim oturdum yaşları hesapladım. Belki mantıklı gelir diye ama yok gelmedi. Şemsiye için işin içinden çıkamadım. He birde Kaç yaşında insansın böyle bir insanın peşinden koşman cidden doğrumu? Ha yır beklentini merak ediyorum. Evli barklı adamla

İlk sayfalarda biri sormuş metrobus bana hep yeni yapılmış gibi gelir ama 2007 de metrobüs çilemiz varmış

Size mantıklı gelmesine gerek yok zaten insan beyni bazen gerçekleri algılamakta zorlanır. Ben bu olay yaşandığında 19 yaşındaydım. C 24 yaşındaydı. Şuan 25 yaşındayım C de 30 yaşında. Kimsenin peşinden koştuğum yok. Herhangi bi beklentim yok. Beklentim olsaydı konuşmaya devam ederdim. Ki etmiyorum şuan. Az önce kullandığınız mantığı şimdide kullanıp yukarıdaki yorumları okuyup olayı anlayıp yapmak isterseniz o zaman tekrar yorum yapın. Merakla bekliyorum

Ben ti'ye almayacağım egomu yükseltmek için böyle şeylere ihtiyacım yok çünkü.

Normalde alt tarafı şu kadar takılmışsınız nesini unutamadın demem. Zamanla değil bu işler 5 sene çıkarsın gram iz bırakmaz, 5 gün görüşürsün ömrüne iz bırakır. Gün olur asra bedel demişler.

Ama bence sizin hikayenizde büyük bir aşk yok en azından sizin tarafınızdan. Çok sevmiş olsanız o dönemde dayanamaz devam ettirirdiniz. O dönem bir adamın onu sormasına "amaan" deyip geçecek kadar etkilenmemişsiniz adamdan. Şu an zor bir dönemden geçiyorsunuz ondan bence adama sarmanız. Hiçbir evli erkek de karımla mutluyum demez, sizi tavlamak zorunda çünkü. O yüzden bence hiç devam ettirmeyin, iş arayın kendinize, farklı sosyal ortamlara girin, başkasından hoşlanın.

X