Sevdiğini özleyenler buyurun

kızlarr çok yorgunummmm....
şafak 329!
ehliyetle uraşıorum sınavlarımı 95 96 97 geçmiştim bugun 7de direksion sınavım vardı ayy heycanlıydım 60 70 kişi orda hocalar faln mfettişler hepsi sana bakıo hocama dedim çok heycanlıyım dayak isteme sen yaparsın dedi ve işte o an gelmişti bindim....
arabayı kaldırdım ve bastım gaza adamlar beyendiler 3.vitese biel attırdılar ki normalde yasak 2.vitesden sorası öretilmez kurslarda örenmemiştik ama ben usta bi şekilde hocamın deişi tabiriyle taksici gibi vites deiştirdim:)
geldim eve ordan ümraniyeye gittim öldüm şimdi eve kendimi attım kursu aradım sonuçlar için en düşük puan kazanmak için 70 idi ve ben 85 LE GEÇMİŞİMM.. ÇOK MUTLUYUMM

Yorgunluğa değmiş ama tebrikler canım:)

nekscim tşkler canım ama bugunu asla unutamam heralde minibüsden indim kendimi agaca zor attım midem hassas oraya çıkartı verdim::KK43::KK43:

Nisoo nasıl aldın yaa? Bana da aldır nooluur mafoldumben
Dün bi arkadaşımın yanında giyiniyodum.. Kız bi çığlık attı görmen lazım.. Kaburgalarım sayılıyormuş mafoldumben

Kuzum benim ya.
Valla inek gibin yiyom işte kızım, bi iş te yaptığım yok oturuyom habire, devirip kendimi yatıyom...
Makarnanın yanında ekmek yiyom, kalori bombası soslar yapıyom..
ekmeğe yükleniyorum ama azıcık ta spor yapıyorum sabahları selülit neyin olmasın diye, ısınma hareketi yapıyorum, şınav mekik çekiyorum...
bazen de sabah ekmek lamaya falan çıkıyorum, biz 6. katta oturuyoz, merdiven var sadece, iyi oluyor =) :lepi:

saol aroracım tşkler cnm benim.
nasılsınız kızlar bu arada

iyiyim emoşum hayırlı olsun ehliyetin ooh =)
Ben de annemleri gezdirdim arabayla geçen gün güzel oldu =)
kaydirigubbakcemile2 gamyoncuiremsu

Kuzum benim ya.
Valla inek gibin yiyom işte kızım, bi iş te yaptığım yok oturuyom habire, devirip kendimi yatıyom...
Makarnanın yanında ekmek yiyom, kalori bombası soslar yapıyom..
ekmeğe yükleniyorum ama azıcık ta spor yapıyorum sabahları selülit neyin olmasın diye, ısınma hareketi yapıyorum, şınav mekik çekiyorum...
bazen de sabah ekmek lamaya falan çıkıyorum, biz 6. katta oturuyoz, merdiven var sadece, iyi oluyor =) :lepi:

Ama bunları ben de yapıyorum mafoldumben
Keşke şişman olsaydım.. Kilo vermek daha kolay yau fisfisfis

NıSANIMM OH GEZDıR VALLA BENDE 10 GÜN ıÇıNDE ALIYIM ıSTANBUL BENı BEKLıOR DERMıŞıM:)
ABıMLE ARABA KAVGASI YAPMASAK ıYıDıR ARTIK EVDE 2 KıŞı KULANIODU 3 E ÇIKTI SAYILAR ÇOGALDIKÇA ıSTEKLER FAZLALAŞICAK:d
ABıM PAZAR SABHLAR ARABAYI ALIR SEVGıLıSıNıN YANINA GıDıO SIRA BENDEE:):lepi:

Beni 13ten aşağısı kurtarmıyo balım :roflol:
42 kiloyum senağlama

iste 15 verimvereliniortak
uffff yaa bizimki girmiş yatıyomuş öle dedisenağlama
öğlen aradım yok dediler
aradı 10 dk iznim var arım dedim dedi bende öğlen aradfım dedim
oda sölemezler tabi ben farklı yerdeyim dedi :çok üzgünüm:
sonraa yaa ciddi misin dedim
vee laf yedimmm benneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki
siz bana inanmıyor musunuz annemde aynısıınıı böylüyoo sendee böylee diyırsunn neden böyle bi konuda ciddi olmayımm akannehirakannehirakannehir

benneyaptımkibenneyaptımki:kızgın::kızgın:
:gitme::gitme:

X