Sevgiliden şüphe duymak

valla daha ne gibi bir kanıt bekliyorsunuz...demek ki birşeyler oluyor ya da olmuş :kahve:
canım bukadar acımasız olma yaaa
dur bakalım ortada bir yanlış anlaşılmada olabilir :1no2:

canım bi aç telefonu bakalım ne dicek belki mantıklı bir açıklaması vardır..

Bence o kızla konuşarak kendinizi küçük duruma düşürürsünüz..:1no2:
Tabii seçim sizin,ben olsam yapmazdım diye söylüyorum..
Önce yeğenle konuşun,ilginç de olsa bir açıklama yapar elbet:nazar:

konuştum yenge ben abime yağcılık olsun diye öle söyledim dedi.Öle bi şey yok dedi Erkek arkadaşım aradı çocuğa baya kızdı

işte canım demek istediğimde o..
yiğeni takılıyor gibime geldi ona..
yani geçmişten kalma aralarında bir alay konusu bir espri gibi birşey var bu konuyla ilgili..
ama bir birliktelik olduğunu sanmıyorum.

konuştum yenge ben abime yağcılık olsun diye öle söyledim dedi.Öle bi şey yok dedi Erkek arkadaşım aradı çocuğa baya kızdı

İlginçten öte komik bir açıklama olmuş bence..şakkıdı
Açıkçası doğruluğunu ispat etmeniz şu an için imkansız ancak karşınıza bir şekilde gerçekler çıkarsa ne ala..:nazar:

işte canım demek istediğimde o..
yiğeni takılıyor gibime geldi ona..
yani geçmişten kalma aralarında bir alay konusu bir espri gibi birşey var bu konuyla ilgili..
ama bir birliktelik olduğunu sanmıyorum.

teşekkür ederim yorumların için kafam karışık herkes farklı bi yorum yapıyo ne yapacağımı bilmiyorumkötükedihüsokötükedihüso

teşekkür ederim yorumların için kafam karışık herkes farklı bi yorum yapıyo ne yapacağımı bilmiyorumkötükedihüsokötükedihüso

Valla hayatım, kendi kendini burada doldurup doldurup gidip de bitti dedin ya sevgiline daha hiçbir şeyden emin bile değilken, ne desem sana bilemedim. Bana göre yanlış yapıyorsun ama hayat senin hayatın tabii. Ayrıca bu kadar vesveseyle zaten bu konuyu aşsan başka bir olayda tökezleyeceksin. İlişkiler böyle yürümez. Ne diyim, hakkında hayırlısı olsun inşallah.

haydaaa az önce haklısınız dedin şimdide hala üsteliyorsun güzelim abisi ablası ve erkek arkadaşın açıklama yapmış sen hala kızla konuşcam diyorsun söylermisin bana tutki buldun numarasını ve aradın nediceksin??

haydaaa az önce haklısınız dedin şimdide hala üsteliyorsun güzelim abisi ablası ve erkek arkadaşın açıklama yapmış sen hala kızla konuşcam diyorsun söylermisin bana tutki buldun numarasını ve aradın nediceksin??

Ha yani... Ancak kendini de, sevgilini de, herkesi de küçük düşüreceksin.
Ayrıca elinde 17 yaşındaki yeğenin bi sözü dışında hiç ama hiçbir kanıtın da yok.
Hemen bitti demiş kestirip atmışsın...telefonlara falan çıkmıyormuşsun. Üzerinden bi doluz aman geçmiş, onca insan laf anlatmış sana kimseyi ciddiye almamışsın... çok kırıcı bir şey bu karşı taraf için, sevgilin sabırlı çocukmuş doğrusu.
Valla gülüm ben hiç anlayamadım senin olayını doğrusu... sevgiler.

neden derya ne yapıyo yazıo ki ala ala çok ilginç gerçektennn!!!!!!!!!
ama ben sevg,lime 4 seneden sonra böyle bi güvensizlik yapsam eminim çok kırılırdı ve asla aramazdı senin sevgilin ermiş heralde bu ne sabırrr
fazla naz aşık usandırmasında cnm

Ha yani... Ancak kendini de, sevgilini de, herkesi de küçük düşüreceksin.
Ayrıca elinde 17 yaşındaki yeğenin bi sözü dışında hiç ama hiçbir kanıtın da yok.
Hemen bitti demiş kestirip atmışsın...telefonlara falan çıkmıyormuşsun. Üzerinden bi doluz aman geçmiş, onca insan laf anlatmış sana kimseyi ciddiye almamışsın... çok kırıcı bir şey bu karşı taraf için, sevgilin sabırlı çocukmuş doğrusu.
Valla gülüm ben hiç anlayamadım senin olayını doğrusu... sevgiler.

neden derya ne yapıyo yazıo ki ala ala çok ilginç gerçektennn!!!!!!!!!
ama ben sevg,lime 4 seneden sonra böyle bi güvensizlik yapsam eminim çok kırılırdı ve asla aramazdı senin sevgilin ermiş heralde bu ne sabırrr
fazla naz aşık usandırmasında cnm

Şeniz:lepi:

X