Sevgilim bakire olmadığım icin terk etti çok kötüyüm

Arkadaşlar 6 aydır cok güzel giden bi iliskim vardı bakire olmadığımı söylemeyecektim ama vicdanım rahat etmedi söyledim en sonunda ilk basta kabul etti unuttum ben bu konu bidaha acılmasın dedi ama 2 hafta sonra kendisinin bakir olduğunu böyle biseyi kabul edemeyeceğini ilerde evlenirsek sıkıntı olacağını söyleyerek ayrılmak istedi ayrıldıktan 1 hafta sonrada yeni sevgili yapmıs ben bu hatayı bi defa yaptım sonrasında pisman olup cok tevbe ettim insanlara güvenim kalmadı bu yüzden beni kimse istemeyecek hayatıma kimseyi alamayacağım diye cok korkuyorum çok kötü haldeyim lütfen yardım edin 😞
Önünüze gelene herşeyi anlatırsanız ezilip büzülür yaptığınızın sorumluluğunu almazsanız daha çok böyle durumlar yaşarsınız
Kime ne sizin bu durumunuzdan? Vücut sizin değil mi karar sizin değil mi hayat sizin değil mi? Ne diye rapor veriyorsunuz?
Bakire bir insanla evlenmeyi tercih edebilir insanlar, kendileri de bakir olabilir, bunda kendinizi suçlayacağınız ne var, herkesin kendi tercihi
Sizce hayatında biri olan evlenen herkes bakire miydi? Çocuk musunuz ya

Bence bundan sonra böyle şeylere aşırı derece önem veren ve kafaya takan biriyle evlenmeyin. Ve tövbe ettiyseniz anlatmayın herkese

Tabi ki kendi gibi (!) birini isteyebilir.O zaman ya ilişkinin en başında "daha önce karşı cinsle özel bir şeyler yaşamadım,ciddi düşüneceğim insanın da benim gibi olmasını tercih ederim " diye kibarca niyetini belli edecek.Ya da görücü usulü ile tanıdık,bildik,bakire olması yüksek ihtimal birini seçecek kendine.

Böyle 6 ay bir sene insanları oyalayıp, "Haa demek kan yok,püü sana koruyamamişsin kendini" deyip çirkinleşmeyecek.
Offf öyle yapsaydı da bi sürü laf yerdi.
Burda çok fazla çifte standart var. Hem bakire birini isteyen erkeğe "kendi de bakir mi" deniliyor. Erkek bakir olunca da gene bi sürü şey söyleniyor.
Ben buradaki adamı gene bi nebze iyi niyetli buldum. Bu durumdan faydalanmak isteyebilirdi. Öğrenince kısa kesmiş işte .
Evet üslubu hoş değil ama niyeti belli en azından

Bakire evlenip sonra bosaninca dul oldu ikinci el oldu gibi iğrenç aslında komik eklemelerle hem başımızın tacı hem elimizin kiri diyen ne istediğini bilmeyen bir oglancik çıkmış karşına.Bunlar değişik bir kulübe üye.Kendi varya ne uçana ne kaçana .....Yani kendi çok mu matahmis.Tum mutluluğu hayatda evleneceği kadında bunami bagliymis cidden😂😂😂😂😂Sevgili konu sahibi ucuz kurtulmuş sun bak ilerde bunlar iki çocuk yapıp bide aldatıp terkediyor.Bunlara bakire olmuşsun olmamissin hiç farketmiyor.Bunlar boşanma dilekçelerinde eşlerine ne hakaretler ediyor.Yok kadın değildi yok çocuğa eve bakmazdi yok anamın gönlünü eglemezdi.....Anca gider hadi yoluna

Bidaha kimseye kendş bedenin hakkında acıklama yapma. Seni seven insan seni her türlü kabul eder kaldıki bu kabul etmesi gereken bir durum değil. Üzülme Allah askına, böyle böyle ögreneceksin. Sen eksiklik olarak görmezsen kimse eksik olarak görmez bunu, herşey beyinde bitiyor.

Adamın bakir olduğuna inanan naif arkadaşlar için elimde temiz bir köprü var bu arada. Ben erkek halimle korundum diye bıdı bıdı eden, ağzına geleni sayan biri bakir falan değildir.
👍🫶😘

Kesinlikle katılıyorum, kadında bekarete delil için kan bekliyorlar, erkekte böyle bir delil de yok, o yüzden istedikleri gibi sallıyorlar.

A aysnr38 ortada utanacağınız, üzüleceğiniz, kötü hissedeceğiniz bir şey yok, bazı kendini bilmez erkekler için üzülmeye değmez, ileride evlenirsek lafı hikaye böyle laflara inanmayın asla, zira bir arkadaşım sizin erkek arkadaşınızla aynı kültürde yetişmiş biriyle uzun yıllar sevgiliydi, aralarında bazı şeyler de yaşandı ki arkadaşımın ilk sevgilisiydi her şeyin ilkini de onunla yaşadı, gel zaman git zaman adam arkadaşıma seni seviyorum ama ailem kendi kültürümüzden biriyle nişanladı beni dedi, arkadaşım adamın aşkına o kadar güveniyordu ki ilişkisini kesmedi, adam nişanlısıyla evlendi ailemin zoruyla evlendim seni seviyorum eşimle aynı yatakta bile yatmıyorum dedi, saf arkadaşım buna da inandı, adamın aynı yatakta yatmadığı kadın hamile kaldı da bizim saftirik adamın onu oyaladığına ikna oldu.

Uzun lafın kısası bu gibi adamlar her hatunla flört eder gün sonunda ailenin onayladığı biriyle evlenirler, siz 5 tane zara da sahip olsanız, ağzınızla kuş da tutsanız ileride evleneceği kişi siz değilsiniz ya da şu an birlikte olduğu kişi değil.

Ayrıca erkeklerin hepsi bunun gibi değil, ahlak ve namusun zarla alakası olmadığını idrak etmiş erkekler de var.

Bakir bir erkek kendi hayatında prensipli olduysa, eş seçiminde buna dikkat etmesi bana yanlış ya da anormal gelmedi.
Başta kabul etmeye de çalışmış ama sanırım bu konularda takıntılı.
Çok seviyor olsaydı da bu kadar hızlı yeni birini bulamazdı.

Ayrıca diktirmek falan bence asıl yanlış olan davranış o olur, cinsellik yaşamış olmanız değil.

Arkadaşlar 6 aydır cok güzel giden bi iliskim vardı bakire olmadığımı söylemeyecektim ama vicdanım rahat etmedi söyledim en sonunda ilk basta kabul etti unuttum ben bu konu bidaha acılmasın dedi ama 2 hafta sonra kendisinin bakir olduğunu böyle biseyi kabul edemeyeceğini ilerde evlenirsek sıkıntı olacağını söyleyerek ayrılmak istedi ayrıldıktan 1 hafta sonrada yeni sevgili yapmıs ben bu hatayı bi defa yaptım sonrasında pisman olup cok tevbe ettim insanlara güvenim kalmadı bu yüzden beni kimse istemeyecek hayatıma kimseyi alamayacağım diye cok korkuyorum çok kötü haldeyim lütfen yardım edin 😞
Ne ara 1 haftada buldu? Demekki o cocuk yollunun t*ki. Bahaneyle ayrildi 🤌🏻 böyle diyenin niyeyse bakir olmadigini düsündüm.

Evet bakirse bakire birini isteyebilir ama hayatına aldığı kisi bakire olupta her haltı yemis biride olabilir cok sacma degil mi bu yuzden ayrılması ?
ablacım yavrum evladım
sosyal ağda tanışıp sadece 1 kere yüzyüze görüşüp, 6 ay telefonla konuşulan bir ilişkide 2. ayda gelelim isteyelim demesi normal de
bakire misin diye sorup değilim deyince terk etmesi mi kusur kaldı?

seninle konuşurken aynı anda 328507 tane kızla konuşup hepsine sırayla gelek isteyek demediğini
aynı anda anasının köyünden kasabasından kız bakmadığını nasıl anlamıyorsunuz bu heriflerin ben de onu bi çözsem....

Haklısınız ağzı cok güzel laf yapıyodu o yüzden cok cabuk bağlandım ama umarım bakire olup zarı yerinde duran ama her haltı yemis biriyle karşılaşır ona ders olur
Siz benim dediğimi yanlış anlamışsınız. Kendi de terk edilip bir hafta sonra başkasıyla aldatılır veya hiçbir konuda dürüst olmayan, yalancı bir insanla sınanır.
Bakire olmayan biriyle olmak ismemesi değil asıl mesele. Kendi asla bakir değil ( bakir adam cinsel anlamda sınırları aşmaya çalışmaz ve hemen başka kızlara koşmaz, aldatmaz. Ergen değilse es verir biraz.) bunu bahane olarak kullanmış.
Bir kere gördüğünüz bir adammış zaten. Bu aslında sizin değil onun sınavıydı. Siz bir şey kaybetmediniz.

Bu devirde buna takam kaldı mı gerçekten ben şok

kız hazırmış adam önce okey vermiş sonra güzel kızı görünce seni postalamış canı cehenneme neyine üzülüyorsun sümsük için .

Yani bu durum evlilikte sorun edilecek bisey değil mi her erkek sorun eder diye düsünüyorum terk eden sevgilim yuzunden çünkü cok ağır laflar etti bu durumu hic bir erkek kaldıramaz ben erkek halimle kendimi esime sakladım sen kendini koruyamamıssın bile dedi 😞
Bu nasıl bir avamlıktır ilkelliktir
Ne demek erkek halimle..
Sex erkeğe hak, kadına değil mi ?? Erkeğin canı can, kadınınki patlıcan ??

Salla gitsin
Denizde balık çok

Ben bu konuya cevap yazdım hem de 2 tane ama silinmiş nasıl oldu ki bu yoksa ben iyi değil miyim şuan kendimi çok tuhaf hissettim 🤔🤷

Böyle bjr çevren varsa bence de diktir. Ve bir daha böyle bir soru ile karşılaştığın vakit daha neler bana böyle soru sorabiliyorsan ayrılalım falan dersin üste çıkarsın. Belli ki doğulu değilsin ama modern bir çevren de yok. Kimseye hesap vermek zorunda değilsin. Dürüstlük falan boş hikaye. Adını unuttum televizyonda ramazan programı yapan bir hocaya bu konu soruldu yani bakir değilim eşim olacak kişiye bu durumu aciklamadim günahı var mı dedi o da açıklamak zorunda değilsin günah zaten Allahla kul arasında kalmalı demişti. Sen günah dediğin için böyle bir açıklama yapmak istedim. Dini tartisma açmak değil amacım böyle bir alıntı yapan olursa da cevap vermeyeceğim bilginiz olsun

Ayrıca ayrıldığınız iyi olmuş. Zira sürekli bu muhabbeti açan kişi ataerkilligini belli etmis zaten. Benim eşim de dogulu hatta en dibinden ama bir kere bu soruyu sormadı. Böyle tipler seni zorla kapatır da. Hatta ona diyorlardir ki ( eşime de demişler kardeşleri 😂) batılı kızlara güven olmaz bak namus bilmez onlar falan deyip sevgilini gazlamislardir o da ondan sürekli soruyordur. Buradan da ailesinin ya da etrafın lafi ile hareket eden biri olduğu sonucu çıkar zaten.
Bu mesajları yanlış başlığa yazmışım. Ay bı an delirdim sandim

Herkesin kabul edeceği bişey değil aynı şekilde kadınlar için de geçerli her kadın eşinin daha önce biriyle olmasını kaldıramaz erkekte aynı hatta daha da takıntılı olabiliyorlar kimi sorun etmez kimi çok büyük sorun olarak görür. Umarım sorun etmeyen biriyle tanışrsn

Bunda üzülecek vicdan yapılacak birşey yok. Geçmişinde ilişkin, iliskilerin tabiki olacak. Öyle ezile buzule açıklaman da gerekmiyor. Ben şahsen ne karşımdaki insana geçmişini sorarım ne o bana, birşeyi açıklamak veya bunun hakkında konuşmak zorunda değilsiniz. Kendini asla sıkma, böyle bir lavukdan kurtulmussun işte ... Seni seven senin geçmişine bakmaz. Lütfen bu insan için üzülme kendini yorma iyi yönden bak. Senin için hayırlı değilmiş demekki. İyi olmuş.

X