Sevgilim bakire olmadığım icin terk etti çok kötüyüm

1 haftada başkasını bulduğuna göre yedekte tuttuğu birileri vardır. Boş ver ucuz kurtulmuşsun

Sordu evet sen benim ilkim olacaksın bende senin icin öylemiyim dedi bende söylemek zorunda kaldım kendisi doğuluydu böyle seylere çok önem verdiklerini söyledi ben erkek halimle böyle bisey yapmadım sen kendini koruyamamıssın dedi çok zoruma gitti
Şunları söylemesi bile çok sinir bozucu. “Koruyamamak, erkek hâlimle” falan çok rezil ifadeler. İster daha önce cinsellik yaşamış olun isterseniz de olmayın, bu kafa yapısıyla asla olmaz. Hayata baktığı pencere çok ataerkil. Erkeklerin kadınlardan fazla haklara sahip olduğunu düşünen biri. Onun istediği gibi daha önce cinsellik yaşamamış biri olsaydınız da hayatın başka alanlarında sorun yaşatırdı size. Kurtulmanız iyi olmuş. Benden size tavsiye: Kimseye, kendinize bile “bakire değilim” ifadesini kullanmayın. Sözcüklerin gücüne inanın. Bunun yerine “Daha önceki ilişkilerimden birinde cinsel ilişki yaşadım.” deyin. Ayrıca “hata” olarak da görmeyin. O an yaşamak istediniz ve yaşadınız. Psikolojik olarak sizi yıprattığı için kendi içinizde hata gibi görebilirsiniz ama bunu kimseye söylemeyin. “Bekaretimi koruyamadım, hata yaptım” diye algılar karşınızdakiler. Zaten bekaret, bakire, korumak sözcükleri inanılmaz irite edici. Bu kafadan çıkın lütfen.

Kendine yatırım yapsan bir kere gördüğün adamla evlenme planı yerine . Okulun yarımsa onu bitir, bir işe gir çalış vs vs . Seçeneklerin artacak , kendini güçlendir.

Ayrı sehirlerde olduğumuz icin sadece telefonda konusunu açıyodu
bir iki hafta sonra tekrar arar merak etme, sizin o namus abidesi birden play boy a döner.
ben bakire olarak evlenmedim şu erkekler hakkında ne biliyorsun diye sorsan ne zaman bir hırbo bakirelik sorgulayip boyle namusumda namusum diye ayriliyorsa en gec bir ay sonra neyse sensiz yapamiyorum önemli degil diyip, iç sesinde ihtiyacimi göreyim bari diyerek geri dönüyor birde namuslu ayagi cekip yatip kalkip başına kaktirmaya devam ediyor.

Arkadaşlar 6 aydır cok güzel giden bi iliskim vardı bakire olmadığımı söylemeyecektim ama vicdanım rahat etmedi söyledim en sonunda ilk basta kabul etti unuttum ben bu konu bidaha acılmasın dedi ama 2 hafta sonra kendisinin bakir olduğunu böyle biseyi kabul edemeyeceğini ilerde evlenirsek sıkıntı olacağını söyleyerek ayrılmak istedi ayrıldıktan 1 hafta sonrada yeni sevgili yapmıs ben bu hatayı bi defa yaptım sonrasında pisman olup cok tevbe ettim insanlara güvenim kalmadı bu yüzden beni kimse istemeyecek hayatıma kimseyi alamayacağım diye cok korkuyorum çok kötü haldeyim lütfen yardım edin 😞
Bahane 🤣

Amaan ne üzülüyorsun? Bakir erkeği kim ne yapsın?🙈

+1

Üzülme konu sahibi, seni sen olduğun için sevmemiş. Gerçekten seven insan bunu asla sorun etmezdi. Bir dahaki sefere sana sorulduğunda bunu hata olarak yansıtma, açıklama da yapma. Benim tercihim ve kararımdı de. İyiki ayrılmışsınız, evlenseydin her tartışmada yüzüne vururdu ve hayatın daha beter cehenneme dönüşürdü. Şimdi maksimum 1 ay üzülürsün, evlenseydin her gün üzülürdün.

Bu kadar saf olmayın. 24 yaşında olduğunu yazmışsın. O yaşlarda bir erkek sence bakır olabilir mi? Yedek kız bile tutmuş sana da bahane bulmuş.

Bana özelden yazarsan sana birkaç kitap/makale önermek isterim. Kadin olmak artık "erkek gözüyle" değerlendirilecek bir şey asla değil.

Arkadaşlar 6 aydır cok güzel giden bi iliskim vardı bakire olmadığımı söylemeyecektim ama vicdanım rahat etmedi söyledim en sonunda ilk basta kabul etti unuttum ben bu konu bidaha acılmasın dedi ama 2 hafta sonra kendisinin bakir olduğunu böyle biseyi kabul edemeyeceğini ilerde evlenirsek sıkıntı olacağını söyleyerek ayrılmak istedi ayrıldıktan 1 hafta sonrada yeni sevgili yapmıs ben bu hatayı bi defa yaptım sonrasında pisman olup cok tevbe ettim insanlara güvenim kalmadı bu yüzden beni kimse istemeyecek hayatıma kimseyi alamayacağım diye cok korkuyorum çok kötü haldeyim lütfen yardım edin 😞
Yapmış ve pişman olmuşsunuz, unutun artık bunu ve kimseyle paylaşmayın bi daha. Kimseye söylemek zorunda değilsiniz. Evleneceğiniz adamda bilmek zorunda değil.

Surekli bu konuyu açıyodu kendisi ben sormadım bile kimsenin gecmisi ilgilendirmez beni ama ben bakirim kendim gibi birini isterim dedi ve ayrıldı
Bakirim lafı da yalan. Bunu söyleyerek sanki hakkıymış gibi davranıyor. Bence çok uyanık biri. Defolsun gitsin.

Bu kadar saf olmayın. 24 yaşında olduğunu yazmışsın. O yaşlarda bir erkek sence bakır olabilir mi? Yedek kız bile tutmuş sana da bahane bulmuş.

Bana özelden yazarsan sana birkaç kitap/makale önermek isterim. Kadin olmak artık "erkek gözüyle" değerlendirilecek bir şey asla değil.
Nickname’inizin anlamına binaen feminist okumalarınızın olduğunu düşündüm. Ben de bu konuda çok kitap ve makale okuyorum. Buraya yazarsanız önerilerinizi, bilmediklerimi sizden öğrenmiş olurum. Hem bu konuda okuma yapmak isteyen başka arkadaşlar da faydalanır.

Adamın bakir olduğuna inanan naif arkadaşlar için elimde temiz bir köprü var bu arada. Ben erkek halimle korundum diye bıdı bıdı eden, ağzına geleni sayan biri bakir falan değildir. Zihniyet kulağından pörtlemiş neyini görmüyorsunuz ya. Cinsellik bir tek erkek yapınca makul, affedilir olan bir durum beyefendi için. Hani ben inançlı biriyim, zinadan uzak durdum, buna bulaşmış birini istemiyorum dese tamam. Erkek halimle lafı eden bir erkek bakir değildir, olsa bile zorunlu bakirliktir o. 😀😀😀 Bi de bunlar eskorta gidince onu ilişkiden saymıyor, ortaya çıkınca parasını verdim yaptım kimsenin günahına girmedim ama normal kadında kabul etmem diyor. Bunlarla evlensen seks istediğini söyleyemezsin, performansını sorgulayamazsın, paşa gönlü 1 yıl sonra da ister karışamazsın. Gık dersen kuduruk ilan edilirsin, şüpheli olursun. Daha iyisini nerde gördün olursun. Çekilecek dert değil.

Adamın daha önce cinsellik yaşamadığına inanmıyorum, diyelim ki doğru söylüyor bu da büyük bir problem. Evlilik öncesi cinsel hayatı olmayan erkeklerin birçoğu, cinselliği yeni keşfettikleri için evliliklerinde doyumsuz olup aldatmaya yöneliyorlar. Hepsi aynı değildir belki ama birçoğu öyle.

Siz de yeterince olgun değilsiniz, 24 yaş evlilik için oldukça küçük bir yaş. Şayet evlilik için yeterli olgunlukta olsaydınız böyle beş para etmez biri için ağlamaz, size söylediği her şey için ona haddini bildirirdiniz. 30'lu yaşlara gelince ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Adamın bakir olduğuna inanan naif arkadaşlar için elimde temiz bir köprü var bu arada. Ben erkek halimle korundum diye bıdı bıdı eden, ağzına geleni sayan biri bakir falan değildir. Zihniyet kulağından pörtlemiş neyini görmüyorsunuz ya. Cinsellik bir tek erkek yapınca makul, affedilir olan bir durum beyefendi için. Hani ben inançlı biriyim, zinadan uzak durdum, buna bulaşmış birini istemiyorum dese tamam. Erkek halimle lafı eden bir erkek bakir değildir, olsa bile zorunlu bakirliktir o. 😀😀😀 Bi de bunlar eskorta gidince onu ilişkiden saymıyor, ortaya çıkınca parasını verdim yaptım kimsenin günahına girmedim ama normal kadında kabul etmem diyor. Bunlarla evlensen seks istediğini söyleyemezsin, performansını sorgulayamazsın, paşa gönlü 1 yıl sonra da ister karışamazsın. Gık dersen kuduruk ilan edilirsin, şüpheli olursun. Daha iyisini nerde gördün olursun. Çekilecek dert değil.
Çoğu da köyde hayvanlara tecavüz eden tipler oluyor zaten. Onu da ilişkiden saymazlar.

Böyle kan man muhabbbeti yapan adamdan soğumamışsın, üstüne sevmişsin ablacım suçun çoğu valla sende. Ayıılara değil uygar erkeklere aşık olursan böyle sorunlar yaşamazsın.

Bakir bir erkeğin bakire birini istemesi çok doğal. O konuda bir şey diyemem. Herkes neden bu kadar sallamış anlamadım.
Bu konudaki kişiye kızılması gereken nokta seni zaten aldattığı. 1 haftada kimse kimseyi bulmaz. 🤷🏻‍♀️

Tabi ki kendi gibi (!) birini isteyebilir.O zaman ya ilişkinin en başında "daha önce karşı cinsle özel bir şeyler yaşamadım,ciddi düşüneceğim insanın da benim gibi olmasını tercih ederim " diye kibarca niyetini belli edecek.Ya da görücü usulü ile tanıdık,bildik,bakire olması yüksek ihtimal birini seçecek kendine.

Böyle 6 ay bir sene insanları oyalayıp, "Haa demek kan yok,püü sana koruyamamişsin kendini" deyip çirkinleşmeyecek.

Gerçek yüzünü görmüşsünüz.. Ayrıca ne olursa olsun ne diye anlatıyorsunuz? Size özel bir şey değil mi bu?

Evet bakirse bakire birini isteyebilir ama hayatına aldığı kisi bakire olupta her haltı yemis biride olabilir cok sacma degil mi bu yuzden ayrılması ?
Bu konuda haklısın. Bence bakire kimse kalmadı. Her türlü ilişkiyi yaşayıp bakireyim diye evlenen çok. Her şey o bir damla kan değil!

X