sevgilim çok pis ve kokuyor :( yardımmm dayanamıyorum :(

tabiki en önemli mevzu ten uyumu ama sevgiliniz çok temiz ve kisisel bakımına özen gösterdiği için siz onun kendi doğal kokusunu ve üzerine sıktığı parfümü duydunuz. Kirli bit insanın terledigindeki koku ten uyumunu bile ortadan kaldirabilir bence

+1 aynen katılıyorum. ben eşimin ter kokusunu da severim. o öyle pis pis kokmaz. ama hayvancılıkla uğraşıyor. ahırdan eve gelir o ilk koku fena. hemen duşa girer. pis birinin ter kokusu her halükarda kötüdür. uyum falan boş o kokuya.

Hepiniz bana kabasın diyeceksiniz belki ama eşimden önce çıktığım çocuk ter kokuyordu. İlk 2 buluşmada koku almamıştım, daha sonra rahatladı mı adam ne, arabası ve koltuk altı nasıl ter kokuyordu. Anında söyledim, senden mi geliyor koku diye. Sonraki buluşmamızda da off duş almıyor musun, ikidir kokuyosun sen dedim. Ben başak burcuyum, son oldu o gün valla.

en kestirme şekilde ayrıl gitsin ya.
25 yaşına gelmiş öğretmen olmuş kişisel temizlikten hijyenden habersiz.
sen mi eğiticeksin bu saatten sonra..

Midem bulandı keşke okumasaydım. Ben şahsen bunu hakaret olarak algılarım kendime. Hayatımdaki kişi bana çok affedersiniz küfür etse onunla olmaya devam eder miyim? Tabii ki hayır... Böyle bir durumda da etmem asla. Hiç mi okul okumamış,aile eğitiminden geçmemiş? İnsanın kendisine saygısı olmalı en başta.

gilette nin erkekler için jel roll on u var asla terletmıor ondan hedıye et

X