sevgilimin telefonunda gördüklerim

Attım o kadar yüzsüz ki ya inanamıyorum dünkü konuşmalarına gerçekten dediği şey sen beni artık sevmezsin ayrılalım diyor hiç barışmaya çaba bile göstermedi çok şükür evlilik olmadı

Ayrıldık zaten onu söylemeye çalışıyorum. Neyse şu an çok müsait değilim kendine iyi bak bir daha da iletişim kurmayalım olur mu yazsan şok olur
üzülmüş gibi gösterme kendini ona soğuk davran, inan erkeklere daha çok koyuyor hemen unutulmak:)

valla zaman zaman sarhoş olmayı çakır olmayı çok severim
rahatlamak için içmişsem değmesinler keyfime
ama hiçbir zaman kontrolümü kaybedip birilerine mesaj atmadım
çok içmişsem yaptığım maksimum şey kusmak veya ayakta duramamak olur onda da hemen yatarım
başım döndüğü için
sarhoşun mektubu okunmaz muhabbeti tamamen yalan dolandan ibaret
çok sarhoş olan insan zaten kendini kaybettiği için eline telefon alıp onu bunu arayıp mesaj atamaz
sarhoşken bilinçdışı böyle şeyler yapılması imkansız
sarhoş olan kişinin konuşacak kadar kafası yerindeyse ne dediğini gayette biliyordur
hani sarhoşken söylemiş üstünde durma hikayeleri yalan dolan inanmayın böyle şeylere

valla zaman zaman sarhoş olmayı çakır olmayı çok severim
rahatlamak için içmişsem değmesinler keyfime
ama hiçbir zaman kontrolümü kaybedip birilerine mesaj atmadım
çok içmişsem yaptığım maksimum şey kusmak veya ayakta duramamak olur onda da hemen yatarım
başım döndüğü için
sarhoşun mektubu okunmaz muhabbeti tamamen yalan dolandan ibaret
çok sarhoş olan insan zaten kendini kaybettiği için eline telefon alıp onu bunu arayıp mesaj atamaz
sarhoşken bilinçdışı böyle şeyler yapılması imkansız
sarhoş olan kişinin konuşacak kadar kafası yerindeyse ne dediğini gayette biliyordur
hani sarhoşken söylemiş üstünde durma hikayeleri yalan dolan inanmayın böyle şeylere
Öyle ben de sarhoş oldum çoğu kez ama hiçbirine mesaj atmadım dediğiniz gibi. ayıkken düşünmüş çok net.

Evet kaç gündür yataktan kalkamıyorum o kadar üzgünüm
Arkadası bir de mesajda demiş ki benim için hamile olsa o 9 ayda 2 kere aklına gelir. Ne kadar iğrenç bir söylem. Olmayan hamileliği de kızı unutmak için kullanacak
Igrenc ama gerçek. Erkekler maalesef baba olunca anca o zaman baskalarina sarmamasi gerektigini anliyor. Bi mesgale sıkınca, sorumluluklar agir basinca...

Vala ne düşünüyorsun şu an? Seni bilmem de benim icin yatakta basmaktan daha kötü bu mesajlari gormek.

Igrenc ama gerçek. Erkekler maalesef baba olunca anca o zaman baskalarina sarmamasi gerektigini anliyor. Bi mesgale sıkınca, sorumluluklar agir basinca...

Vala ne düşünüyorsun şu an? Seni bilmem de benim icin yatakta basmaktan daha kötü bu mesajlari gormek.
Adamın arkadaşı bu g.zekalı evli kadının poposunda dolanıp başını derde sokmasın, bir an evvel başı bağlansın yatıp kalktığı yer belli olsun diye garip telkinler vermeye çalışmış. Ama adak köpek gibi aşık, konu sahibi evlense hamile falan kalsa o kadın gel dediği an gözü bişey görmez koşa koşa gider.

Adamın arkadaşı bu g.zekalı evli kadının poposunda dolanıp başını derde sokmasın, bir an evvel başı bağlansın yatıp kalktığı yer belli olsun diye garip telkinler vermeye çalışmış. Ama adak köpek gibi aşık, konu sahibi evlense hamile falan kalsa o kadın gel dediği an gözü bişey görmez koşa koşa gider.
Tabi canım herkes delisini saglama alma peşinde dogru diosun. Seneler gecmis üstüne nisanlanmis daha hala cocugun dogmasi mi lazim unutmasi icin, unutmak icin ne beklio. Yok bazisi boyle hasta ya, raki içmek daha anlamli olsun diye bile unutmuyor olabilir. Akli olan bu kadar madara etmez kendini.

Benim için de aynı yatakta basmaktan daha kötü hala şoktayım kendisinin arsızlığı da bambaşka bir boyut

Ezik çünkü. Ne olmus bu unutamadigi kizla iliskilerinin finalinde arkadasinin bahsettigi? Kiz buna boynuz mu takmis? Unutamadigi yedigi kaziktir muhtemelen bunun, devreleri yanık bi tipe benzio.
Evet kızın da yanık bunun da keşke birbirleriyle evlenselerdi de milletin başını yakmasalardı

sarhoşken yaşanan söylenen her söz maalesef insanın taa içinden gelen gün yüzüne çıkan duygular.
erkekler nedense bunun arkasına sığınıyor aman sarhoştu.
e sarhoş olabilir de neden aklına ben degilde eski sevgilisi geliyor içerken?

içimden affetmeyi geçirdiysem asla yüzleşmezdim.
yani avamca eğer g.züm ayrılmayı yemiyosa karşısına çıkıp ne bu mesajlar vs vs diye sormazdım.
çünkü o zaman bu durum beni başkasını sevdiğini bildiği halde yanında olan gurursuz kadın pozisyonuna sokar, o pozisyona gireceğime ölmeyi veya bilip salağa yatmayı tercih ederim.

affetmeye gönlünüz varsa neden yüzleşirsiniz ki, bu durumun ne açıklaması olabilir ki?

Etmediği yemin kalmadı ama o kadar inanmıyorum ve kırıldım ki ayrılmak istedim kapının önünde yatıyor bu sefer de
Ne yapacağınız size kalmış o konuda bir şey diyemem. Tek söyleyebileceğim kapının önünde yatmasına inanma. Dedem karlarda anneannemin kapısında yatmış kaç gün ki o zamanın karlarını düşün. Evlendikten sonra 2 çocuğu çıktı adamın sonra da ayrıldılar zaten adam kendi çocuklarına dahi babalık yapmadı.

X