sevgilimin telefonunda gördüklerim

Bu nasıl sarhoş adam, bir harf bile kaçırmamış hepsi gayet düzgün yazılmış. Otomatik çevriliyor desek bile hiç mi yanlış kelime çevirmemiş?

Adamı başkasını sevmesinden değil zekama hakaret edip beni salak yerine koymasından dolayı terk ederdim.
Ayni seyi dusundum, ben hafif cakir keyifken bile tuslarin yerini bulamiyorum, bence sarhos falan degildi

Ayni seyi dusundum, ben hafif cakir keyifken bile tuslarin yerini bulamiyorum, bence sarhos falan degildi
Sarhoşken önüne geleni arayıp zırlama huyu var bazılarında, hatta o yüzden içerken birine telefonu falan saklatıyorlar. Ama böyle muntazam mesaj atanı görmedim. Aramak daha çok tercih edilir.

Siz nişanlınızla kavga mı etmiştiniz o dönem? Hayır yani onu aklına getiren nedir

Sarhoş olmuş ve yaptıklarının arkasına bu bahaneyle saklanmış biri olarak diyorum ki yalan söylüyor. Çeşitli kombinasyonlarda alkol tükettim alkol insanı cesaret edemeyeceği konularda daha cesur yapıyor unutmuş olsa o durumda aklıma bile gelmezdi.

Herkese merhabalar,
Direkt konuya geçmek istiyorum. Günlerdir içim içimi yiyor. nişanşımın telefonunda gördüklerime şok geçirdim. Kendisi uyurken telefonunu karıştırasım geldi. Whatsappına bakıyordum arama yerine eski kız arkadaşının ismini yazdım. Birkaç ay önce gecenin bir yarısı en yakın arkadaşına bu kızı çok özlediğini yazmış. Anılara tutunuyorum, çok özlüyorum onu çok üzdüm vs gibi şeyler yazmış. Onun peşinden koştuğu ilk zamanlardan, onun şehrine gitmesinden, hissettiklerinden her şeyden bahsetmiş. Çok kez ayrılık yaşadım bu başka aklıma geldikçe burnum sızlıyor, o olsaydı hayatım daha iyi olurdu diyor. Bu konuştuğu arkadaşı da nişan arifesinde bu arkadaşına tavsiyelerde bulunuyor. Müstakbel nişanlını üzme sonra çok pişman olursun gibi. Ben görür görmez beynimden vurulmuşa döndüm. Kısa bir zaman için gelmiştim duyar duymaz hemen geri döndüm. Bu peşimden geldİ asla çıkmadım, her şeyin sarhoşlukla oldugunu söylüyor, o konuştuğu arkadaşı beni aradı; aklı asla eski sevgilisinde değil o sarhoş be konuştuğunu bilmiyor onlar biteli 4 yıl olacak kızı bir kere bile ağzına almadı bir sarhoşlukla söylenmiş sözler ciddiye alma, ben onun aklı o kızda olsa sana söylerim vebaline girmem diyor ama ne yapacağım bilmiyorum çok üzgünüm..
Sarhoşken genellikle duygular çok yoğun oluyor içine attıkların zihnindekiler tek tek dökülüyor bence aklı hala eski sevgilisinde bir insanın sarhoşken aklına ilk kim geliyorsa o insani net unutamamıştır. Yol yakınken ayrıl bak bu sana bir işaret devam ettirme daha

Herkese merhabalar,
Direkt konuya geçmek istiyorum. Günlerdir içim içimi yiyor. nişanşımın telefonunda gördüklerime şok geçirdim. Kendisi uyurken telefonunu karıştırasım geldi. Whatsappına bakıyordum arama yerine eski kız arkadaşının ismini yazdım. Birkaç ay önce gecenin bir yarısı en yakın arkadaşına bu kızı çok özlediğini yazmış. Anılara tutunuyorum, çok özlüyorum onu çok üzdüm vs gibi şeyler yazmış. Onun peşinden koştuğu ilk zamanlardan, onun şehrine gitmesinden, hissettiklerinden her şeyden bahsetmiş. Çok kez ayrılık yaşadım bu başka aklıma geldikçe burnum sızlıyor, o olsaydı hayatım daha iyi olurdu diyor. Bu konuştuğu arkadaşı da nişan arifesinde bu arkadaşına tavsiyelerde bulunuyor. Müstakbel nişanlını üzme sonra çok pişman olursun gibi. Ben görür görmez beynimden vurulmuşa döndüm. Kısa bir zaman için gelmiştim duyar duymaz hemen geri döndüm. Bu peşimden geldİ asla çıkmadım, her şeyin sarhoşlukla oldugunu söylüyor, o konuştuğu arkadaşı beni aradı; aklı asla eski sevgilisinde değil o sarhoş be konuştuğunu bilmiyor onlar biteli 4 yıl olacak kızı bir kere bile ağzına almadı bir sarhoşlukla söylenmiş sözler ciddiye alma, ben onun aklı o kızda olsa sana söylerim vebaline girmem diyor ama ne yapacağım bilmiyorum çok üzgünüm..
ayy çok kötü evlendikten sonra youtube da fln yanındakiyle yaşar aklındakiyle ölürsün yorumları da yazar. böyle evlilik olmaz nişanlılık tanışma dönemidir bende tanımış oldunuz. bu diğer kız bir mesaj atsa koşa koşa gider

ayy çok kötü evlendikten sonra youtube da fln yanındakiyle yaşar aklındakiyle ölürsün yorumları da yazar. böyle evlilik olmaz nişanlılık tanışma dönemidir bende tanımış oldunuz. bu diğer kız bir mesaj atsa koşa koşa gider
Gerçekten gidersin diyorum o kan istediğinde gitmedim işte falan diyor yüzsüz ya bir de

Hayır aramız iyiydi gayet
Benimde çok sevdiğim bir sevgilim vardı ama beni o kadar üzüyordu ki bir gece aklıma beni çok seven değer veren eski sevgilim geldi, ağlama krizine girdim keşke o olsaydı dedim. Gece biliyorsunuz insanlar duygusaldır.. öyle bir durum sandım. Ama ertesi gün geçti

Yooo kendi gibi arkadaş bulmuş.
Şöyle bir arkadaşım olmadı gitti. Her yediğim haltta koşulsuz arkamdan duracak kimse yok hayatımda. :KK70:
Öz annem bile durmaz, o kadar diyorum. En başta annem dikilir karşıma yanlış yapıyorsun diye. Milletteki arkadaşa bakın be. Adama haklısın ayağı çekiyor, kardeş senin sevgilin var ne yapıyorsun sen diyemiyor. Arkadaşı yakalanınca da velisi gibi gelip dert anlatıyor bir de.

Şöyle bir arkadaşım olmadı gitti. Her yediğim haltta koşulsuz arkamdan duracak kimse yok hayatımda. :KK70:
Öz annem bile durmaz, o kadar diyorum. En başta annem dikilir karşıma yanlış yapıyorsun diye. Milletteki arkadaşa bakın be. Adama haklısın ayağı çekiyor, kardeş senin sevgilin var ne yapıyorsun sen diyemiyor. Arkadaşa yakalanınca da velisi gibi gelip dert anlatıyor bir de.
Ekran fotoğraflarını gördünüz mü bir önceki sayfada tam delirmelik..

Ekran fotoğraflarını gördünüz mü bir önceki sayfada tam delirmelik..
Gördüm. İnsan bir kanka sen ne diyorsun, nişanlısın sen der. O kadın da evli artık, aklını başına topla der.
Benim arkadaşım şunları dese senin ağzının üstüne bir tane çarparım ne halt yiyorsun sen derim.
Adam resmen destek çıkmış.

Öz annem bile durmaz, o kadar diyorum. En başta annem dikilir karşıma yanlış yapıyorsun diye. Milletteki arkadaşa bakın be. Adama haklısın ayağı çekiyor, kardeş senin sevgilin var ne yapıyorsun sen diyemiyor. Arkadaşı yakalanınca da velisi gibi gelip dert anlatıyor bir de.
Bi de emek verdin üzüldün atıldın satıldın zart zurt sıralıyor be shsushhshslkkffkfk. Lan adam nişanlı, evli kadına metreslik yapıyo alooovvv, ulan yarın senin karına da sarkar bu g.telek ondan da mı korkmuyon?

Evet kaç gündür yataktan kalkamıyorum o kadar üzgünüm
Arkadası bir de mesajda demiş ki benim için hamile olsa o 9 ayda 2 kere aklına gelir. Ne kadar iğrenç bir söylem. Olmayan hamileliği de kızı unutmak için kullanacak
Demek hala eskiye aşık, siz görücü usulü mu tanıştınız?

Ay bun
Herkese merhabalar,
Ay bunu sizi kandırmak için söylemişler insanlar sarhoşken asıl gerçek olan her şeyi dökülürler. Hem aklı başkasında hemde yalan söylüyor vay anam vay. Hala bu adamla beraberseniz ayrılın bence aklı sizde falan değil bariz belli.

Yapacağın şey basit ekran görüntülerini sevgiline atıp beni bir daha arama deyip asla ve asla konuşmamalısın, iletişim kurmamalısın
Yani bunları açıklayabilecek hiç bir cevap olamaz belli eski hala aklında, ki bence sarhoş bile değildi çünkü gayet düzgün cümle kurmuş harf hatası yapmamış.

Yapacağın şey basit ekran görüntülerini sevgiline atıp beni bir daha arama deyip asla ve asla konuşmamalısın, iletişim kurmamalısın
Yani bunları açıklayabilecek hiç bir cevap olamaz belli eski hala aklında, ki bence sarhoş bile değildi çünkü gayet düzgün cümle kurmuş harf hatası yapmamış.
Attım o kadar yüzsüz ki ya inanamıyorum dünkü konuşmalarına gerçekten dediği şey sen beni artık sevmezsin ayrılalım diyor hiç barışmaya çaba bile göstermedi çok şükür evlilik olmadı

X