Sevgilimle değişen ilişkimiz ( uzun ama lütfen okuyun )

leynaraa61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2022
82
49
Arkadaşlar konum biraz uzun olucak iyi anlamanız ve yorum yapmanız için konuyu uzun tutucam. 3 yıl önce boşandım. Bir kızım var 4 yaşında. Çok kötü bir evliliğim vardı. Burda eski hesabımla çok dertlerimi paylaştım. Doğuma bile bu siteyle gitttim resmen en son boşandım. İlk boşandığım zaman asla kimseyle görüşmem vs o şekilde düşünüyordum.

Bu arada 23 yaşındayım. Açıktan eğitimimi tamamlıyorum bir yandan. Annem var babam yok annem hep destekçim. Kimseyle görüşmeyi geç erkeklerden nefret eder durumdaydım. Sonra şuanki sevgilimle tanıştım boşandıktan 1 yıl sonra. O kadar farklı o kadar iyi bir insandı ki arkadaş olduk normal arkadaş. Görünüşüyle ilgili hep kötü yorum aldım çevremden ama o kadar iyi bir insandıki hiç bir şeyi duymuyordu kulağım. O hep sevdi beni. Daha önce hiç evlenmemiş ailesiyle falanda tanıştım ailelerden yana vs hiç bir sorunum yok. Aİlesiyle 14 15 saat uzaklıkta yaşıyor ve hiç bir şekilde ailesine bağlı görüşen bir insan değil. Pek aile bağları yok kendisinin. Uzman çavuş ama bölümü rahat iş olarak.

1 yıl arkadaş olarak devam ettik ama ben hoşlanmaya başladım o en başından beri sevdi beni. Ben ankarada oda rizede oturuyordu. Her izninde geldi ben her fırsatta gittim sevgili olduktan sonra . 1 yıl arkadaş kaldıktan sonra sevgili olduk kızımla tanıştı o zaman kızım daha küçüktü tabi :) . Bu arada sevgili olana kadar onun hiç evlenmemesi vs benim kızımın olması ve güvenmeme sorunum yüzünden 1 yıl baya uğraştırdım kendisini. Asla olamayacağımızı falan söyledim ama o kadar inat etti ve o kadar uğraştıki, sonunda beraber olduk. Seni ben allahtan çok istedim der sürekli.
Bu süredede yaşadığım her sıkıntıda destekçimdi sonuna kadar. Zamanla çok sevmeye başladım Kızımda aynı şekilde abi abi der başka bir şey demez. Çok düşkün ona. Her fırsatta buluşuyoruz kızım annemle oluyor bu zamanlarda. Annemle yaşıyordum. O benim bulunduğum şehire geldiğinde kızımla vakit geçiriyoruz her şey o kadar güzeldiki. Sürekli ilgilenmesi falan gerçekten çevremdeki onun çevresindeki herkezin kıskandığı gıpta ettiği bir ilişkimiz vardı. Annem çoık sevdi onu. Buluşmalarımız bile rüya gibi geçiyordu. Benim çok hareketli deli dolu bir yapım var oda çok sakin birbirimizi tamamlıyoruz.

gelelim konumun içeriğine :KK43: . Arkadaşlar biz 4 ay önce birlikte yaşamaya başladık mobilyalarımızı vs aldık düzenimizi kurduk nikahımız için falan az bir borcu var onun bitmesini bekliyorduk planlarımız var ileriye dönük. Ama birlikte yaşamaya başladığımız 2. günden itibaren rüya resmen bitti. Kızım güzel babam cnaım babam o güzel kızım canım kızım o konularda hala herşey mükemmel hakkını asla yiyemem kendi babasının göstermediği ilgi sevgi herşeyi sevdiğim adam yapıyor. Ben hep kızıma baba olsun diye düşünmedim bana hayat arkadaşı olur diye düşündüm onada dedim ama zamanla bu şekilde oldular allaha şükür çokta iyi oldu. Ama bizim aramızda çok şey değişti hala saygılı sevgilidir bana karşı ama çok değişti. Sürekli yorgun işi olsun olmasın izinlerinde bile aşırı durgun. Buluşmalarımızda hiç böyle değildi. Yaşının onunda genç olmasına rağmen 50 yaşında amcalar gibi hareketleri. Bu durum beni çok bunaltmaya başladı 1 ay önce anneme gittim kafa dinlemeye ağlaya zırlaya bekleyemnedi 2 3 gün sonra döndüm gene aynı. Tamam yapısı öylkedir ama böyle de ömür geçmez.

Cinsellik konusundada özenmiyor.. Özenmeyi geçin her ilişkiden sonra artık kavga ediyoruz. Yapmak dokunmak istemiyorum ona. 50 yaşında gibi ama bazı konulardada küçücük çocuk gibi. Ne sohbet edebiliyoruz ne bir şey çok saçma konusuyor sanki hiç bir seyde bilgisi yokmuş gibi. Dediğimi anlamıyor farklı bir şey söylüyor. Yaptığımız planları suratıylka saçmalıklarıyla burnumdan getiriyor. Artık onunla dışarı bile çıkmak istemiyorum. Dün şarap almış gelmiş kızım uyuduktan sonra güzel bir film açtık sohbet ede ede izliyoruz içiyoruz . Birlikte olmak için yanaştı ama gerçekten o kadar sıkıntılıydı ki en son sıkılıp bırakmak zorunda kaldım. Of çok karışık anlattım sanırım.

Bazı konulardada giyiniş olsun diş fırçalama vs ben söylemesem yapmıyor bile. kendine hiç bakmıyor. Gerçekten bunaldım bir çok konuda beni çok şaşırttı. Söylendiğim yada bazı şeyleri düzeltmeye çalıştığım zaman tartışima çıkıyor. Ve bana artık sesini çok yükseltmeye başladı. Bu gün sahile gittik kızımla kendisi nöbetçi. Telefonda konuştuk dedim böyle olmuyo artık diye birlikte yaşamaya başladığımızdan beri çok şey değişti su 4 ayda diye. Gene ağla ağlaya yarın konuşalım nolur kötü şeyler düşünme etme düzeltcem diyor ama gene aynı oluyor hep daha öncede denedik :KK43: . Nolur bana bi fikir verin ağlamaktan gözlerim şişti dün geceden beri. Çok seviyorum ama böyle devam ettiremem :KK43: . O da bırakmıyor ayrılmıyor. AĞlıyo beni çok seviyo biliyorum ama düzelmesi lazım. Onada dedim ben seni böyle tanıyıp sevmedim ki dedim ben senin önceki halini sevdim bu halini değil dedim. :KK43: arkadaşlar çok kötü durumdayım içim paramparça. Çok uzun oldu ama okuyup yorum yapan herkeze şimdiden çook teşekkür ederim :) <3

Keşke nikah düğün vs. olmadan hemen birlikte yaşamasaydınız. Bunu kınadığım için değil bir evladınız olduğu için söylüyorum. Çünkü şimdi ayrılsanız çocuğunuz etkilenecek. O düğün, nişan ya da nikah olayları insanların gerçek yüzünü gösteriyor. Tam netleşince çocuğa söylemekte fayda var bence. Bu arada adam belki stresli bir dönemden de geçiyor olabilir. Hiç oturup konuştunuz mu?

Annenizde dursaniz bir süre iyi gelir mi ikinizede. Tamamen tanıyamamışsiniz . Erkekler böyledir. Altı yıl nişanlı da kalsan evlenince huyları çıkıyor. Bu kadar üzülmeyin güçlü birisiniz siz, eğer gerçekten çok seviyorsa dikkat edecektir. Etmezse de bir karar vermek zorunda kalırsınız.

Keşke nikah düğün vs. olmadan hemen birlikte yaşamasaydınız. Bunu kınadığım için değil bir evladınız olduğu için söylüyorum. Çünkü şimdi ayrılsanız çocuğunuz etkilenecek. O düğün, nişan ya da nikah olayları insanların gerçek yüzünü gösteriyor. Tam netleşince çocuğa söylemekte fayda var bence. Bu arada adam belki stresli bir dönemden de geçiyor olabilir. Hiç oturup konuştunuz mu?
Tek avantajım evlenmeden görmem oldu bazı şeyleri. Oturup konuştum gerçekten bi problem yokmuş. Normal haliymiş bu . aynı eve girince ben farketmiş oldum. :KK43:

Annenizde dursaniz bir süre iyi gelir mi ikinizede. Tamamen tanıyamamışsiniz . Erkekler böyledir. Altı yıl nişanlı da kalsan evlenince huyları çıkıyor. Bu kadar üzülmeyin güçlü birisiniz siz, eğer gerçekten çok seviyorsa dikkat edecektir. Etmezse de bir karar vermek zorunda kalırsınız.
dedsiğim gibi ben illa biri olsun hayatımda demedim kendi ısrar etti kendi çok istedi gerçekten çok değişti :KK43: bende öyle düşünüyorum haftaya anneme gidicem biraz uzun kalmayı düşünüyorum ;:KK43: düzelicek diyo ama çaba sıfır.

Aslinda aglamasi,zirlamasi numara bence..
Ayni eve cikinca sorumlulugun yuku agir geldi..
Flort asamasinda istediginiz gibi geziyordunuz,zaten birliktelik de olmus...
Artik o da acikca belli etmese bile senden sikilmis bence..
Yani sen istemiyorum desen bile 1 aya kalmaz bu vatandas sonlandiralim der.

Cocuk icin iyi olmamiş ama ayni eve girmekle iyi yapmişsiniz en azindan dugun, nikah işlerine girmeden gormussunuz adamin gercek huyunu suyunu işte. Evlenseniz ve daha sonra bu huylarini gorseniz bu sefer boşanma vs daha cok ugrasacaktiniz ve yine cocuk etkilenebilirdi.

Daha ayni eve girer girmez boyle olan adamin evlenince duzelecegini sanmiyorum daha beter olacak ama boşanmak belki zor gelecek size. 🙄 Boyle bir evlilige gerek var mi?

erken yaşta evlenmişsin. Boşanalı 3 yıl olmuş. İnsan böyle bir tecrübeden sonra bu 3 yıl içinde okuyım, çalışayım öyle bakarız der. Ama açıktan okumaya başlamışsın, okul bitmeden, daha elin para tutmadan yine evlenmeye kalkıyosun. Daha 23 yaşındasın birazcık soluklan yahu.
Ben zaten çalışıyorum. Eğitim derdiğim üniversite. Yorumunuz kaba oldu bence biraz. Benim aylık gelirim var.

Aslinda aglamasi,zirlamasi numara bence..
Ayni eve cikinca sorumlulugun yuku agir geldi..
Flort asamasinda istediginiz gibi geziyordunuz,zaten birliktelik de olmus...
Artik o da acikca belli etmese bile senden sikilmis bence..
Yani sen istemiyorum desen bile 1 aya kalmaz bu vatandas sonlandiralim der.
Ondan önce ben dicem sanırım

dedsiğim gibi ben illa biri olsun hayatımda demedim kendi ısrar etti kendi çok istedi gerçekten çok değişti :KK43: bende öyle düşünüyorum haftaya anneme gidicem biraz uzun kalmayı düşünüyorum ;:KK43: düzelicek diyo ama çaba sıfır.
Hayat bu karşınıza kötü bir evlilikten sonra böyle biri çıkmış kabul etmeniz çok normal. Kötü hissetmeyin bu yüzden. Kaldığınız süreçte değişir umarım. Lütfen üzmeyin kendinizi 🍀♥️

Cocuk icin iyi olmamiş ama ayni eve girmekle iyi yapmişsiniz en azindan dugun, nikah işlerine girmeden gormussunuz adamin gercek huyunu suyunu işte. Evlenseniz ve daha sonra bu huylarini gorseniz bu sefer boşanma vs daha cok ugrasacaktiniz ve yine cocuk etkilenebilirdi.

Daha ayni eve girer girmez boyle olan adamin evlenince duzelecegini sanmiyorum daha beter olacak ama boşanmak belki zor gelecek size. 🙄 Boyle bir evlilige gerek var mi?
Bencede :KK43: evlilik bu şekilde imkansız zaten . Ama evlenmeden görmek benim tek kazancım oldu aynı evde yaşayınca :) teşekkür ederim yorumunuz için

Ben zaten çalışıyorum. Eğitim derdiğim üniversite. Yorumunuz kaba oldu bence biraz. Benim aylık gelirim var.
Çocuğun olduğu için çalıştığını düşünmedim açıkçası. Çünkü annenden de ayrı yaşıyomuşsun. Affedersin o zaman 🙏🏻 ama yine de gerçekten küçüksün ve acele ettiğini düşünüyorum. Korumakla mükellef olduğun küçük bir kızın var ve onu yabancı bir erkekle aynı çatı altına sokmadan önce iyi düşünmen gerekiyor

Son düzenleme:
Ondan önce ben dicem sanırım
De...
Seven boyle olmaz zaten..
Ayrica gorunusu icin kotu demissin..Kime gore kotu neye gore kotu o tartisilir da hayatinda cok fazla kadin olmadigi icin oda ilk deniyimlerini seninle yasamis bence..
Ozguven asilamis kendisine..Eskiden belki de bir kadin bile hayal edemezken butun meraklarini gidermissin..
Belki daha once bir evlilik gecmeseydi basindan bu kadar ilgili bile olmazdi sana karsi..
Ozetle bir kadinin tenini seninle deneyimleyip sonrasinda isler ciddilesince strese girmis.Ayrica daha once evlenmemis ve cocugu olmayan bir kadin aramak icin de yapiyor olabilir.
Bitirmek ikinizi de iyi gelir bana sorarsan.

Çocuğun olduğu için çalıştığını düşünmedim açıkçası. Çünkü annenden de ayrı yaşıyomuşsun. Affedersin o zaman 🙏🏻 ama yine de gerçekten küçüksün ve acele ettiğini düşünüyorum. Korumakla mükellef olduğun küçük bir kızın var ve onu yabancı bir erkekle aynı çatı altına sokmadan önce iyi düşünmem gerekiyor
Bende acele ettiğimi farkettim :KK43:( kreşe gidiyo :) engel olmuyo bana :) annemde sağolsun destek veriyor gerek olsun olmasın :) teşekkür ederim :)

Ben beraber yaşamanızın iyi fikir olduğunu düşünüyorum bir insanı aynı evin içine girmeden yüzde yüz taniyamazsiniz. Ki bosanali şu kadar geçmiş çocuğunuz var vs ... yorumları da bence çok mantıklı değil. Hayatınızdaki insanla çocuğunuzu tanistirmaniz kadar olması gereken bir durum yok. Sadece evlilik yoluna girmek için çok acele etmişsiniz. Yaşınız daha küçük.
Özbakim olayına ise çare yok. Bu alışkanlıktır insanın içinden gelir. Deseniz ki çok dağınık çoraplarını yerden kaldırmıyor belki bir nebze değişir dağılan ev toplanır derdim ama özbakim bambaşka. Ve cinsellik çok önemli sonuçta ilişkiyi evliliği ayakta tutan şey saygı sevgi olduğu kadar cinsellik.

X